Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
LiLCrank

[Skarga] Arytmetyczny [ADMIN]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Twój nick: LiLCrank
Nick oskarżonego: Arytmetyczny [ADMIN]

SID oskarżonego: raczej nie potrzebny
Powód: Wieczny placz i wyzwiska
Opis sytuacji: A wiec czesto gram na Arytmetycznego a gosciu chyba nie potrafi sie pogodzic z tym ze dostaje. :P WIeczny placz i ofensywne slowa w moja strone to codziennosc

Pierwsza sytuacja tutaj: 

Dostalem bana za czitowanie z miejsca, bez dowodow nie trafil mnie w plecy, zostal zabity i odrazu ban.

Oczywiscie dostalem zaraz unbana, bo nie mial on zadnych dowodow, ale oczywiscie mowil mi ze przeciez odpalony jestem i on o tym wie.

Teraz nie jestem juz odpalony tylko "noobem kupujacym odznaki"

Druga sytuacja ktora miala miejsce, ludzie pytaja dlaczego mam wiecej skokow, badz niewidzialnosc Arytmetyczny odpowiada tak:

file.html

Inny odpowiada "aha, dla pizd rozumiem" co oczywiscie cieszy Arytmetycznego, bo nie jedyny na mnie najezdza.

Slowa w moja strone + niekorzysc serwera bo jak kupisz vipa jestes noobem. Przez takiego admina mniej zarobicie na utrzymanie serwera :P

Trzecia sytuacja teraz gralem z nim, dostawal w dupe i wieczny placz do mnie, ze niby nie mam interpu bla bla bla, gosciu non steam i wielki znawca.

Potem coraz wiecej lecialo takich rzeczy, prosze:

file.html

Napisalem oczywiscie zeby nie plakal, bo jest to nic innego jak zwykla frustracja:

file.html

"gowno bym gral bez wydawania kasy" "taka prawda" bla bla bla

Jedynie co pisalem to zeby tylko nie plakal znowu, bo idzie to naprawde na nerwy, potem takie cos:

file.html

file.html
Dowody (demko lub ss):

Raczej w miare opisalem, sa to sytuacje ktore udalo mi sie tylko wylapac, tego bylo wiecej.

Zamiast zachecac ludzi do gry jako admin, robi odwrotnie.  Odechciewa sie grac gdy widac wieczny placz.

Poza tym nie jest to pierwszy raz, bo jak widze juz taka skarga miala miejsce i byla sluszna:

Gosciu nie powinen byc adminem, bo tacy ludzie nie nadaja sie na takie stanowiska.

Zamiast dawac przyklad innym graczom, gosciu robi odwrotnie.

Skoro przeszkadza mu poza tym to, ze ludzie kupuja odznaki, nie powinien grac na takim serwerze, moim zdaniem nikt go tu nie trzyma.

Jako admin powinien sie cieszyc, ze jest za co utrzymac serwer.

Jeszcze warto wspomniec, ze mam rank 1 na serwerze, Arymetyczny jest 2 i wiecznie gdy wbija to wypisuje top15, widocznie stad tez jego frustracja.

Na poczatku jeszcze pisal do mnie, ze niby nie mam zycia i bla bla bla, tutaj nie mam dowodow, jednak i tak to wspomne, :)

A co do tej trzeciej sytuacji, miala miejsce na inferno okolo godziny 15 dzisiaj. Jakbyscie chcieli sprawdzic logi :)

P.S. Do ciebie Arytmetyczny, odznak nie kupilem i wszystkie wbilem zanim mialem ViPa kolezko ;P

Pozdrawiam

Edytował/a przez LiLCrank
  • Piwko 2

Dobra odpiszę Ci bo widzę atencjusz z Ciebie niezły :)

Pierwsza sytuacja banik, bo odpalony latałeś ale htlv było zlagowane.

Druga sytuacja to popis twojej wyobraźni i zmyślanie nic więcej. Gość nie mówił tego w Twoją stronę chłopczyku tylko napisał raczej ogólnie, a komentarz "Co oczywiscie cieszy Arytmetycznego" to są dyrdymały i zmyślanie nic więcej.

Następna akcja nwm gdzie Ty tu masz obrazę, bo napisałem prawde 500 ap i brak interpu strzelam Ci 3 glowy a 1 wchodzi :V

I skończ płakać i robić z siebie ofiarę, bo jesteś w tym momencie żałosny, pisałeś niejednokrotnie że odechciewa się grać itd,a  grasz i tak coraz więcej, więc takimi słowami wzbudzasz litość tylko.

Ostatni Twoj komenatrz mnie rozśmieszył,bo widać że czujesz się niedowartościowany w życiu, wpisuje /top15 bo sprawdzam sobie statystyki regularnie zeby wiedzieć ile brakuje do statów 3:1. Dla mnie jesteś zwykłym słabeuszem i wie to cały serwer że Cie bez problemu cisnę i przeważnie dostaniesz 3-4 głowy ode mnie i wychodzisz,no ale cóż chyba Twoje ego nie pozwala Ci tego zaakceptować że mimo wydawania kasy jesteś słabszy stąd pewnie ta skarga.

A no i może byś przypomniał sytuacje  jak mi trułeś na [email protected] ze masz jakies smieszne podszywki na grze itd, co pewnie było kłamstem,bo pierwszy raz usłyszałem przez mikro LiL'a po jakichs 2 tygodniach odkad grał,takto typek nawet sie nie odzywał na czacie ani nic,wiec moze po prostu komus konto zarąbałeś co ? Wleciałeś z bólem dupy za przeproszeniem na serwer i z pretensjami do mnie, ze dostałeś bana, ze nie banowałem podszywek, DZIECIAKU TWOJE KONTO TWOJ BIZNES zeby na nie nie wchodzili i zebys mial jakies zabezpieczenie.

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Arytmetyczny napisał:

Dobra odpiszę Ci bo widzę atencjusz z Ciebie niezły :)

Pierwsza sytuacja banik, bo odpalony latałeś ale htlv było zlagowane.

Druga sytuacja to popis twojej wyobraźni i zmyślanie nic więcej. Gość nie mówił tego w Twoją stronę chłopczyku tylko napisał raczej ogólnie, a komentarz "Co oczywiscie cieszy Arytmetycznego" to są dyrdymały i zmyślanie nic więcej.

Następna akcja nwm gdzie Ty tu masz obrazę, bo napisałem prawde 500 ap i brak interpu strzelam Ci 3 glowy a 1 wchodzi :V

I skończ płakać i robić z siebie ofiarę, bo jesteś w tym momencie żałosny, pisałeś niejednokrotnie że odechciewa się grać itd,a  grasz i tak coraz więcej, więc takimi słowami wzbudzasz litość tylko.

Ostatni Twoj komenatrz mnie rozśmieszył,bo widać że czujesz się niedowartościowany w życiu, wpisuje /top15 bo sprawdzam sobie statystyki regularnie zeby wiedzieć ile brakuje do statów 3:1. Dla mnie jesteś zwykłym słabeuszem i wie to cały serwer że Cie bez problemu cisnę i przeważnie dostaniesz 3-4 głowy ode mnie i wychodzisz,no ale cóż chyba Twoje ego nie pozwala Ci tego zaakceptować że mimo wydawania kasy jesteś słabszy stąd pewnie ta skarga.

A no i może byś przypomniał sytuacje  jak mi trułeś na [email protected] ze masz jakies smieszne podszywki na grze itd, co pewnie było kłamstem,bo pierwszy raz usłyszałem przez mikro LiL'a po jakichs 2 tygodniach odkad grał,takto typek nawet sie nie odzywał na czacie ani nic,wiec moze po prostu komus konto zarąbałeś co ? Wleciałeś z bólem dupy za przeproszeniem na serwer i z pretensjami do mnie, ze dostałeś bana, ze nie banowałem podszywek, DZIECIAKU TWOJE KONTO TWOJ BIZNES zeby na nie nie wchodzili i zebys mial jakies zabezpieczenie.

"Druga sytuacja to popis twojej wyobraźni i zmyślanie nic więcej. Gość nie mówił tego w Twoją stronę chłopczyku tylko napisał raczej ogólnie, a komentarz "Co oczywiscie cieszy Arytmetycznego" to są dyrdymały i zmyślanie nic więcej." Nawet jezeli nie jest to skierowane do mnie, to samo nazywanie Vipa noobem dziala na niekorzysc serwera.

Znowu wypisujesz tak jak opisalem, "skończ płakać i robić z siebie ofiarę" ja do ciebie w grze nigdy slowa nie pisze, pisalem tylko wtedy gdy faktycznie grali mi na nicku.

"Następna akcja nwm gdzie Ty tu masz obrazę, bo napisałem prawde 500 ap i brak interpu strzelam Ci 3 glowy a 1 wchodzi :V" Wez otworz czy i przyznaj, ze zachowujesz sie niepoprawnie. "Myslisz ze kozak, a noob kupujacy vipy i odznaki." Widac czarno na bialym na 3 Screenie.

"więc takimi słowami wzbudzasz litość tylko" Pokazuje tutaj twoje nieprawidlowe zachowanie jako admin, ktore odstrasza graczy.

"bo widać że czujesz się niedowartościowany w życiu" Co tu mam znowu komentowac, atak verbalny jak zawsze.

"wychodzisz,no ale cóż chyba Twoje ego nie pozwala Ci tego zaakceptować że mimo wydawania kasy jesteś słabszy stąd pewnie ta skarga" Pokazujesz ze mam w 1 poscie racje, skarge mam prawo napisac, gdy widze, ze admin nie zachowuje sie poprawnie, ty powinienes zmienic swoje zachowanie a nie tlumaczyc sie atakami w moja osobe.

"cały serwer że Cie bez problemu cisnę i przeważnie dostaniesz 3-4 głowy ode mnie i wychodzisz" Niech tak bedzie, nie o to mi tutaj chodzi.

"A no i może byś przypomniał sytuacje  jak mi trułeś na [email protected] ze masz jakies smieszne podszywki na grze itd, co pewnie było kłamstem,bo pierwszy raz usłyszałem przez mikro LiL'a po jakichs 2 tygodniach odkad grał,takto typek nawet sie nie odzywał na czacie ani nic,wiec moze po prostu komus konto zarąbałeś co ? Wleciałeś z bólem dupy za przeproszeniem na serwer i z pretensjami do mnie, ze dostałeś bana, ze nie banowałem podszywek, DZIECIAKU TWOJE KONTO TWOJ BIZNES zeby na nie nie wchodzili i zebys mial jakies zabezpieczenie."

Prosilem CIe jako admina o pomoc, ty miales wywalone. Isamu kikuta odrazu powiedzial nie ma spawy pomoge, on moze to potwierdzic :). Czysta prosba o pomoc gracza ktoremu wbijano na nick, wiec pisalem do admina jako pierwsze.

Ale skoro proszenie o pomoc nazywasz truciem dupy to widac jaka odwalasz robote jako admin.

I tak zarabalem konto, wez idz z twoimi wiecznymi oczernienami, bo nie masz zadnych argumentow, tylko znowu probujesz mnie atakowac.

Poza tym mowilem Ci, zebys poprostu patrzyl czy mam steama grajac, bo podszywki nie mialy, ale ty mi mowisz, ze kazdy tutaj ma steamid w konsoili... Nie wiedziales nawet, ze i tak tam to widac.

Pokazujesz klase tym postem, nie odnosisz sie w ogole do tego, ze zachowales sie niepoprawnie. Widocznie dalej nie widzisz zlego zachowania, gdy upomnienie po jednej skardze juz dostales, dla mnie mowi to samo za siebie.

Edytował/a przez LiLCrank

Z racji tego że to nie pierwszy raz, sam byłem świadkiem takiej sytuacji :> To admin żegna się z rangą.

Degradacja//

• Piwko 7
  • Wódeczka 4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.