Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

-Imię: Arek
-Nick: [email protected]
-SID: STEAM_0:0:42796687
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Dawniej postawiłem sobie serwer i coś niby na niego wgrywałem ale to tak bardziej 4fun. Szybko się uczę, więc nie powinno być problemu z ogarnięciem wszystkiego.
-Znajomość AMXX* (0-5): takie 3 
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: od godziny do 2/3, czasami więcej, zależy wszystko od innych obowiązków.
-Napisz coś o sobie: Mam na imię Arkadiusz, pochodzę z województwa Małopolskiego, mam ukończone 18 lat. Uczęszczam do trzeciej klasy technikum budowlanego o kwalifikacjach zbrojarz-betoniarz. Interesuję się snowboardem a w wolnych chwilach lubię sobie postrzelać w kanter strajku i posłuchać muzyki. Dużo lepiej grywa się jak nie ma żadnych spin na serwerze i panuje luźna atmosfera, dlatego też unikam sporów z graczami i staram się aby inni także nie mieli ze sobą żadnych konfliktów. Jako admin mam wrażenie, że dobrze pełnię swoje obowiązki i tak też będę starał się wykonywać obowiązki opiekuna. Rozumiem, iż mój staż może nie być najlepszy i podanie jest praktycznie od razu po otrzymaniu naramiennika ale gdyby nie fifi i reszta adminów to zapewne z podaniem poczekał bym jeszcze trochę.
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Na pewno chciałbym odciążyć w tym wszystkim @ braindeadfifiżeby mógł bardziej skupić się na randze AC a FFA mógłby sobie lekko odpuścić, chciałbym również organizować jakieś konkursy etc. aby przyciągnąć więcej graczy. Reszta wyjdzie z czasem i zobaczymy co będzie można jeszcze zrobić.

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

• Piwko 6
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Generalnie to na forum się jakoś nie wyróżniasz 

Podanie dobrze napisane 

Wiek dobry  

Filipowi @ braindeadfifi przyda się pomoc 

Jestem za daniem szansy tak 

• Wódeczka 1

Tak jak kolega wyżej napisał, na forum nie jestes jakoś aktywny.. Twój wiek jest dobry do pełnienia takiej funkcji, myśle ze Ci nie odbije.. Przyda się pomoc.

Rowniez jestem na tak 

• Wódeczka 1

Średnia aktywność na forum, ale to da się podreperować. Również podpinam się pod postami wyżej. 

• Wódeczka 1

Okej, a więc ja wypowiem się w Twoim podaniu, bo moje zdanie akurat w tej kwestii sporo tutaj daje. Zacznijmy od początku Twojej kariery na FFA - jesteś z Nami od 2016 r. z małymi przerwami, ale powracałeś, bo zależało Ci na serwerze i chciałeś powracać nie raz na "stare śmieci"  mało tego składałeś podania na Admina jeszcze przede mną - niestety zostały odrzucone z powodu rekolekcji xD Pomimo tego, że podania zostały odrzucone nie poddawał się i za rok spróbował napisać podanie u mnie, które mu przyjąłem ze względu, że mu zależało na tym serwerze - czasami miałem wrażenie, że jemu bardziej zależy na serwerze niż mi. Każdy ma swoje wzloty i upadki, więc po sporym czasie zrezygnowałeś z rangi, bo doszczętnie zjadło Cię życie prywatne - pisaliśmy o tym nie raz na messengerze i obaj wiemy, że było to dla mnie trudne jak i moich Adminów. Ponownie powróciłeś i jesteś do teraz i z tego powodu się nawet nie wiesz jak cieszę. Masz łeb na karku - potrafisz tak zachęcać graczy do gry, do wspólnego rozmawiania, aby była luźna atmosfera na serwerze. Razem stworzyliśmy konkurs - zabij Admina z HE lub kosy i szczerze powiedziawszy to Ty bardziej o niego dbasz niż ja. Zachęcasz graczy, aby wstawili screen' a na forum, mówisz im, że w razie problemów, aby pisali do Ciebie - niby takie pierdoły, ale gracze z FFA biorą to do siebie i jesteś bardzo lubiany. To ja Ci trułem, abyś złożył podanie, bo widziałem w Tobie coś więcej niż Admina. Często sam mi pomaga z Adminami (czyt. AMXMODMENU) - mało tego ostatnio siedzieliśmy bite 3h i szukaliśmy odpowiednich skinów dla FFA na nowy miesiąc - zawsze się zbieram z nim pod koniec miesiąca na TS3 i robimy konkursy, skiny etc. Od mnie masz ogromne tak - zresztą sam Cię namawiałem na te podanie. Doświadczenie masz, a ze mną nabierzesz jeszcze większe jedynym słowem dogadujemy się jak nie wiem co. Życzę Ci powodzenia, bo chcę takiego Opiekuna obok siebie. Dziękuje.

Jeszcze wezmę podanie pod mój przykład miałem mniej postów, mniejszy staż jako Admin, a zostałem przyjęty. Wiem, że chłopak da sobie radę.

• Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 4

Jestem na TAK:

+/- Aktywność na forum

+ Wiek

+ Doświadczenie sporę

• Wódeczka 1

Jestem na TAK 

+ Wiek

+/- Doświadczenie

+  Podanie ładnie napisane

+ Chęć pomocy

+/ Aktywność

Życzę Ci powodzenia! :)

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Wiek+

Steam+

Doświadczenie+

Chęć pomocy++

Jestem na Tak

• Wódeczka 1

Oczywiście na tak! 

+ wiek

+ chęci

+ swoją dotychczasową funkcje pełni na spokojnie i z uśmiechem

• Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

Jak najbardziej na tak

Podanie dobrze napisane pozatym @ braindeadfifipotrzebuje pomocy bo sie skupia w większej mierze na AC, do tego wiek  mysle ze wszystko ogarniesz..

Powodzenia :)

Edytował/a przez mozo33
  • Wódeczka 1

No młody powodzenia życzę ;) 

Trochę nie rozumiem wypowiedzi o aktywności na forum skoro kandydatura dotyczy serwera, tam chyba aktywność bardziej się liczy.

A jeszcze bardziej nie rozumiem pytania o doświadczeniu w prowadzeniu serwera skoro opiekun nie ma dostępu do ftp :)

Masz moje skromne tak

• Wódeczka 2

+wiek

+aktywność

+podanie ladnie napisane :P

+chęć pomocy

jestem na TAK :) , Powodzenia  młody :P

• Wódeczka 1

+wiek

+ aktywny

+pozytywny gosc :)

+chęć pomocy

@ braindeadfifi przyda sie pomoc , odciazy go troche :)

na Tak :)

Pozdrawiam

~aQi~

• Wódeczka 1

Dnia 27.01.2019 o 23:38, MzKzMzUzE napisał:

Trochę nie rozumiem wypowiedzi o aktywności na forum skoro kandydatura dotyczy serwera, tam chyba aktywność bardziej się liczy.

Opiekun który nie wie co się dzieje na forum to nie opiekun.

Dnia 27.01.2019 o 23:38, MzKzMzUzE napisał:

A jeszcze bardziej nie rozumiem pytania o doświadczeniu w prowadzeniu serwera skoro opiekun nie ma dostępu do ftp

Doświadczenie to nie tylko ftp ale umiejętność rozpatrywania wszelakich propozycji, podań itp.

Dodatkowo:

Cytat

-Opiekun serwera nie posiada dostępu do FTP (możliwe wyjątki, do uzgodnienia)

Na to wynika iż sam masz braki z powodu aktywności na forum :)

Co do podania:

Okres próbny

• Piwko 1
  • Winko 1

przyjete.png

• Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.