Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Witam, temat był już poruszany i standardowo olany :) jak wszystkim wiadomo, są osoby na serverze które bardzo dobrze strefują bądź sobie skaczą (super nikt im tego nie zabrania..) ale jest to mega irytujące, ponieważ CT normalnym tępem mając do BS'a B koło 4-5 sekund nie zdąży nawet przekroczyć bramy a już dostaje głowę bo w górnym stoi wcelowane w brame TT ewentualnie już są na podeście... Ewentualnie CT wychodząc na długą i idąc w stronę anarchi czy też romana TT potrafi siedzieć wcelowanym na longa z piachu albo z anarchii... Propozycja odemnie podesłana przez @DanNY Collin'S jest taka albo zrobić tzn: strefe rush czyli wyznaczyć do której minuty i sekundy może TT bądź CT przekroczyć daną strefe np OD ROZPOCZĘCIA RUNDY PRZEZ 10 SEKUND NIE MOŻNA PRZEKROCZYĆ TEJ I TEJ STREFY... irytuje tu nawet nie tylko graczy jak zarówno adminów bo >

1.dostajemy tysiące zgłoszeń na [email protected] odnośnie takich ludzi..

2.musimy dawać kicki/bany za kulturę ponieważ ludzię którzy padną rzucają wiązanke :)

Prosiłbym również o nie zamykanie natychmiastowo danego tematu dajcie szansę wypowiedzieć się graczą bądź innym Adminom :) 

Edytował/a przez HaGGiS
  • Piwko 2
  • Piwo bezalkoholowe 2

W sumie z tą strefą spoko pomysł, chociaż nie rozwiązuje to głównego problemu czyli stref. Jak powiedział @vego21albo spadochron usunąć albo podwójny skok. Chyba żeby dodać do regulaminu zakaz stref itd. Aczkolwiek myślę, że to na bank nie przejdzie. Więc chyba zostaje anty rash. Co do zgłoszeń i banów faktycznie trochę tego jest i ludzie narzekają.

Napisano (edytowany)

Tak, tak i jeszcze raz TAK!

Normalni gracze bez VIPA, tacy jak min. JA, nie mają szans w starciu z takim plejerem, który wykonuje BH + strefy, więc możnaby jakoś to zakazać, ale tak jak napisał @11ruk3q.jpglaresse pewnie to nie przejdzie, więc albo usunąć double jumpa, albo po prostu banować za strefy. 

Po przeczytaniu wypowiedzi @11ruk3q.jpgUnluku stwierdzam jednak, że powinno to zostać.. Co prawda wiele graczy tego nie używa, bo nie potrafią.. Więc może zostać jak dla mnie. 

Edytował/a przez szNapeeeq.
  • Piwko 2
  • Winko 1

Napisano (edytowany)

A ja jestem na NIE.

Temat tyle razy poruszany i a Wy dalej to samo.. Tego może nauczyć się każdy, nie jest to jakaś specjalna umiejętność dla wybranych graczy. Dlaczego Ci gracze którzy się tego uczyli mają teraz przez to cierpieć? Tłumaczenie się tym że nie ma się szans z takim graczem jest bez sensu. Jeśli wiesz że jest na serwerze taki zawodnik i wiesz że tak robi to wystarczy się przygotować na to, nie lecieć na długą czy na B z kosą tylko z bronią i powoli celować w dane miejsce gdzie ten gracz się znajduje. Mi to jakoś w ogóle nie przeszkadza, ba wręcz przeciwnie dzięki takim graczom często TT nie kampi tylko rashuje za nimi a co za tym idzie gra jest dynamiczniejsza i ciekawsza. 

Co do usunięcia spadochronu albo double jumpa, dlaczego nagle gracze którzy kupują vipa mają tracić double jumpa przykładowo? VIP już był osłabiany, za niedługo nie będzie się opłacało go kupować bo nic w nim nie będzie poza wyborem broni i dodatkowym hp... 

Co do zgłoszeń, ja osobiście często nie spotykam się z zgłoszeniami takich graczy.

@Edit.

Wydaje mi się że @ sredniomineralizowana woda może coś powiedzieć o tym rashowaniu długiej i o tym jak go tam niszczę bo się go spodziewam zawsze :D 

@dziubas

Co to za argument w ogóle? Może dlatego są w TOP bo są lepsi od innych? Z Twojej wypowiedzi wygląda na to że tylko dlatego tam są bo potrafią strefy robić :O  

@dziubas x2

Sugerowanie że taki Hefe czy Kejman są w TOP6 dzięki strefom już z góry powinno się z Tobą zakończyć konwersację ;)

Dlaczego On ma większą szanse na zabicie Cie? Wydaje mi się że szanse są 50/50, jeśli wiesz że taki gracz może już stać w Ciebie wcelowany to możesz wyjść na niego z prefirem, najwięcej płaczą Ci którzy nie potrafią zareagować na daną sytuacje.

Topka będzie wyglądało tak samo albo podobnie, zależy kto ile będzie miał czasu na grę ;) Trudni do trafienia? Przecież Oni tylko są szybciej i czekają na Ciebie wcelowani? Więc dlaczego piszesz że trudno ich trafić? 

Ich umiejętności w movemencie są przewagą, to nie jest żaden skrypt czy czit zrozumcie to, tak samo możemy mówić że moją przewagą nad innymi jest dobry aim? Co tez powinien grać lewą ręką albo najlepiej bez myszki żeby wszyscy mieli równe szanse? 

Z tym adminem to już w ogóle jedziesz po bandzie :hrhr: 

Edytował/a przez Unluku
  • Piwko 1
  • Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

Też jestem za usunięciem tego ponieważ

Uzywa tego 4 osoby co daje im ogromną przewagę nad innymi co pokazuje własnie top bo w pierwszej 6 jest właśnie tych 4 graczy którzy tego uzywaja wiecej nikt

@Unluku a co nie jest tak ? zanim Ct doleci do bramy B koles tego uzywający juz jest wcelowany w brame i to ze ty piszesz ze powoli celowac w miejsce gdzie sie znajduje to jest gówniany argument, bo to on ma wieksza szanse ze ciebie zabije ponieważ juz na ciebie czeka wcelowany, nie wychylisz sie wbiegaja za nim inni i juz maja opanowany Bs

Poza tym to tez źle działa na nowych graczy

@Unluku 50/50 to jest jak zaczyna sie nowa runda, a nie jak gracz wcelowany w ciebie stoi bo przemiescił się 5 razy szybciej niz ty

jestem ciekaw jakby usuneli to na pare dni i zrestartowali topke jakby wyglądała ich statystyka w porównaniu do teraźniejszej

i nie podważam ze dobrze grają, ale to że tak szybko się przemieszczają i są bardzo trudni do trafienia dzieki temu to według ciebie nie jest żadną przewagą?

I ogólnie ogarnij się, jak sam tego nie używasz i jako admin powinieneś być za tym żeby wszyscy mieli równe szanse(bez względu na to jak gra)

Edytował/a przez dziubas

Jestem za tym aby to zostało to tylko parę osób które to robią więc jest spoko 

Temat wałkowany już wiele razy. Kiedyś też mnie to irytowało, dziś nie widzę powodu by coś zmieniać na serwerze w tej kwestii. Jest raptem kilka osób ''pro latających'', a i na nie jak się myśli jest sposób. Strefa raszu? Bezsens. Na serwerze też nigdy BH plus strefy nie były banowane i serwer ma się z tym dobrze. Usunięcie spadochronu, czy podwójnego skoku także odpada, vip i tak został dość znacznie uszczuplony. Na serwerze mamy bardzo dużą grupę stałych graczy, którym to nie przeszkadza, a jakieś skargi napływają raczej od nowych i też tego często nie widzę.

Reasumując na chwilę obecną zostaje tak jak jest.

• Piwko 3
  • Winko 1

odrzucona.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.