Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
mateusz 142

Typowanie #1 PlusLiga 09.01.2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czas na siatkówkę, a dokładnie na 15 kolejkę PlusLigi.

Powodzenia w typowaniu!

Przypominam za spóźniony post to oczywiście warn   (oczywiście jeżeli chodzi o datę i godzinę meczu danego a nie całość) :) 

 

Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy otrzymuje się 2 punkty.

Za wytypowanie prawidłowego wyniku spotkania otrzymamy się 3 punkty.

Za złe wytypowanie zwycięzcy dostaje się 0 punktów.

Typy wpisujemy w środku pomiędzy nazwami drużyn.

Wyniki mogą być 3-0, 3-1, 3-2, 2-3, 1-3, 0-3.

 

WZÓR:

1. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów   (Typujemy do 11.01.2019 17:30)

2. GKS Katowice - Trefl Gdańsk   (Typujemy do 11.01.2019 20:30)

3. ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów   (Typujemy do 12.01.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn   (Typujemy do 13.01.2019 14:45)

5. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin   (Typujemy do 13.01.2019 20:30)

6. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie   (Typujemy do 14.01.2019 17:30)

 

MÓJ TYP: 

1. MKS Będzin 1-3 PGE Skra Bełchatów   (Typujemy do 11.01.2019 17:30)

2. GKS Katowice 3-2 Trefl Gdańsk   (Typujemy do 11.01.2019 20:30)

3. ONICO Warszawa 3-0 Asseco Resovia Rzeszów   (Typujemy do 12.01.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-0 Indykpol AZS Olsztyn   (Typujemy do 13.01.2019 14:45)

5. Chemik Bydgoszcz 3-2 Cuprum Lubin   (Typujemy do 13.01.2019 20:30)

6. Jastrzębski Węgiel 3-2 Aluron Virtu Warta Zawiercie   (Typujemy do 14.01.2019 17:30)

  • Winko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. MKS Będzin 2-3 PGE Skra Bełchatów   (Typujemy do 11.01.2019 17:30)

2. GKS Katowice 3-0 Trefl Gdańsk   (Typujemy do 11.01.2019 20:30)

3. ONICO Warszawa 3-2 Asseco Resovia Rzeszów   (Typujemy do 12.01.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-1 Indykpol AZS Olsztyn   (Typujemy do 13.01.2019 14:45)

5. Chemik Bydgoszcz 3-0 Cuprum Lubin   (Typujemy do 13.01.2019 20:30)

6. Jastrzębski Węgiel 3-0 Aluron Virtu Warta Zawiercie   (Typujemy do 14.01.2019 17:30)

 
  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1. MKS Będzin 1-3 PGE Skra Bełchatów   (Typujemy do 11.01.2019 17:30)

2. GKS Katowice 3-1Trefl Gdańsk   (Typujemy do 11.01.2019 20:30)

3. ONICO Warszawa 3-1 Asseco Resovia Rzeszów   (Typujemy do 12.01.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-1 Indykpol AZS Olsztyn   (Typujemy do 13.01.2019 14:45)

5. Chemik Bydgoszcz 3-1 Cuprum Lubin   (Typujemy do 13.01.2019 20:30)

6. Jastrzębski Węgiel 1-3 Aluron Virtu Warta Zawiercie   (Typujemy do 14.01.2019 17:30)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. MKS Będzin 1-3 PGE Skra Bełchatów   (Typujemy do 11.01.2019 17:30)

2. GKS Katowice 3-0 Trefl Gdańsk   (Typujemy do 11.01.2019 20:30)

3. ONICO Warszawa 2-3 Asseco Resovia Rzeszów   (Typujemy do 12.01.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-1 Indykpol AZS Olsztyn   (Typujemy do 13.01.2019 14:45)

5. Chemik Bydgoszcz 1-3 Cuprum Lubin   (Typujemy do 13.01.2019 20:30)

6. Jastrzębski Węgiel 3-0 Aluron Virtu WartaZawiercie   (Typujemy do 14.01.2019 17:30)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. MKS Będzin 3-2 PGE Skra Bełchatów   (Typujemy do 11.01.2019 17:30)

2. GKS Katowice 3-1 Trefl Gdańsk   (Typujemy do 11.01.2019 20:30)

3. ONICO Warszawa 2-3 Asseco Resovia Rzeszów   (Typujemy do 12.01.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 1-3 Indykpol AZS Olsztyn   (Typujemy do 13.01.2019 14:45)

5. Chemik Bydgoszcz 3-1 Cuprum Lubin   (Typujemy do 13.01.2019 20:30)

6. Jastrzębski Węgiel 2-3 Aluron Virtu Warta Zawiercie   (Typujemy do 14.01.2019 17:30)

  • Winko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. MKS Będzin 1-3 PGE Skra Bełchatów   (Typujemy do 11.01.2019 17:30)

2. GKS Katowice 3-1 Trefl Gdańsk   (Typujemy do 11.01.2019 20:30)

3. ONICO Warszawa 3-1 Asseco Resovia Rzeszów   (Typujemy do 12.01.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 0-3 Indykpol AZS Olsztyn   (Typujemy do 13.01.2019 14:45)

5. Chemik Bydgoszcz 3-2 Cuprum Lubin   (Typujemy do 13.01.2019 20:30)

6. Jastrzębski Węgiel 3-1 Aluron Virtu Warta Zawiercie   (Typujemy do 14.01.2019 17:30)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. MKS Będzin 0 - 1 PGE Skra Bełchatów   (Typujemy do 11.01.2019 17:30)

2. GKS Katowice 3 - 0 Trefl Gdańsk   (Typujemy do 11.01.2019 20:30)

3. ONICO Warszawa 2 - 0  Asseco Resovia Rzeszów   (Typujemy do 12.01.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 1 - 2 Indykpol AZS Olsztyn   (Typujemy do 13.01.2019 14:45)

5. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Cuprum Lubin   (Typujemy do 13.01.2019 20:30)

6. Jastrzębski Węgiel 0 - 2 Aluron Virtu Warta Zawiercie   (Typujemy do 14.01.2019 17:30)

  • Piwko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WZÓR:

1. MKS Będzin 1-3 PGE Skra Bełchatów   (Typujemy do 11.01.2019 17:30)

2. GKS Katowice 2-3 Trefl Gdańsk   (Typujemy do 11.01.2019 20:30)

3. ONICO Warszawa 3-0 Asseco Resovia Rzeszów   (Typujemy do 12.01.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 3-2 Indykpol AZS Olsztyn   (Typujemy do 13.01.2019 14:45)

5. Chemik Bydgoszcz 1-3 Cuprum Lubin   (Typujemy do 13.01.2019 20:30)

6. Jastrzębski Węgiel 3-1 Aluron Virtu Warta Zawiercie   (Typujemy do 14.01.2019 17:30)

 

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. MKS Będzin 0 - 1 PGE Skra Bełchatów   (Typujemy do 11.01.2019 17:30)

2. GKS Katowice 3 - 0 Trefl Gdańsk   (Typujemy do 11.01.2019 20:30)

3. ONICO Warszawa 2 - 0  Asseco Resovia Rzeszów   (Typujemy do 12.01.2019 14:45)

4. Cerrad Czarni Radom 1 - 2 Indykpol AZS Olsztyn   (Typujemy do 13.01.2019 14:45)

5. Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Cuprum Lubin   (Typujemy do 13.01.2019 20:30)

6. Jastrzębski Węgiel 0 - 2 Aluron Virtu Warta Zawiercie   (Typujemy do 14.01.2019 17:30)

  • Piwko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

352325.png.be539111defeb4349e6fa9f43344f7f0.png

1. MKS Będzin 0-3 PGE Skra Bełchatów

2. GKS Katowice 3-1 Trefl Gdańsk

3. ONICO Warszawa 3-0 Asseco Resovia Rzeszów

4. Cerrad Czarni Radom 3-2 Indykpol AZS Olsztyn

5. Chemik Bydgoszcz 2-3 Cuprum Lubin

6. Jastrzębski Węgiel 3-1 Aluron Virtu Warta Zawiercie

 

PUNKTACJA:

@ mateusz 14211 punktów.

@zimny browarek10 punktów.

@ braindeadfifipunktów.

@RdN10 punktów.

@H^s Diablo.3 punkty.

@cod.pngsn1p3r.10 punktów.

@sznapo.zbanowany.

@Raptor12 punktów.

@szNapeeeq.punktów, typowanie kopiowane.

 

Gratuluję zdobytych punktów i zapraszam do dalszego typowania! :)

748676649_typowaniezakonczone.png.c404779061537675906eed218d5befda.png

  • Piwko 1
  • Winko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×