Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
mateusz 142

Typowanie #3 Primera Division 09.01.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapraszam na typowanie 19 kolejki Primera Division

Powodzenia w typowaniu!

Przypominam za spóźniony post to oczywiście warn   (oczywiście jeżeli chodzi o datę i godzinę meczu danego a nie całość) :) 

 

Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy otrzymuje się 2 punkty.

Za wytypowanie prawidłowego wyniku spotkania otrzymamy się 3 punkty.

Za złe wytypowanie zwycięzcy dostaje się 0 punktów.

Typy wpisujemy w środku pomiędzy nazwami drużyn.

 

WZÓR:

1. Rayo Vallecano - Celta Vigo   (Typujemy do 11.01.2019 21:00)

2. CD Leganes - SD Huesca   (Typujemy do 12.01.2019 13:00)

3. Valencia CF - Valladolid   (Typujemy do 12.01.2019 16:15)

4. Girona CF - Deportivo Alaves   (Typujemy do 12.01.2019 18:30)

5. Villarreal CF - Getafe CF   (Typujemy do 12.01.2019 20:45)

6. Atletico Madryt - Levante UD   (Typujemy do 13.01.2019 12:00)

7. Athletic Bilbao - Sevilla FC   (Typujemy do 13.01.2019 16:15)

8. FC Barcelona - SD Eibar   (Typujemy do 13.01.2019 18:30)

9. Betis - Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

10. Real Sociedad - Espanyol    (Typujemy do 13.01.2019 21:00)

 

MÓJ TYP:

1. Rayo Vallecano 1-2 Celta Vigo   (Typujemy do 11.01.2019 21:00)

2. CD Leganes 2-1 SD Huesca   (Typujemy do 12.01.2019 13:00)

3. Valencia CF 2-0 Valladolid   (Typujemy do 12.01.2019 16:15)

4. Girona CF 1-2 Deportivo Alaves   (Typujemy do 12.01.2019 18:30)

5. Villarreal CF 0-1 Getafe CF   (Typujemy do 12.01.2019 20:45)

6. Atletico Madryt 2-0 Levante UD   (Typujemy do 13.01.2019 12:00)

7. Athletic Bilbao 2-3 Sevilla FC   (Typujemy do 13.01.2019 16:15)

8. FC Barcelona 3-0 SD Eibar   (Typujemy do 13.01.2019 18:30)

9. Betis 2-2 Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

10. Real Sociedad 2-1 Espanyol    (Typujemy do 13.01.2019 21:00)

  • Piwko 1
  • Winko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rayo Vallecano 0-2 Celta Vigo   (Typujemy do 11.01.2019 21:00)

2. CD Leganes 2-2 SD Huesca   (Typujemy do 12.01.2019 13:00)

3. Valencia CF 1-0 Valladolid   (Typujemy do 12.01.2019 16:15)

4. Girona CF 3-2 Deportivo Alaves   (Typujemy do 12.01.2019 18:30)

5. Villarreal CF 2-1 Getafe CF   (Typujemy do 12.01.2019 20:45)

6. Atletico Madryt 4-0 Levante UD   (Typujemy do 13.01.2019 12:00)

7. Athletic Bilbao 2-1 Sevilla FC   (Typujemy do 13.01.2019 16:15)

8. FC Barcelona 2-0 SD Eibar   (Typujemy do 13.01.2019 18:30)

9. Betis 1-1 Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

10. Real Sociedad 2-3 Espanyol    (Typujemy do 13.01.2019 21:00)


  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rayo Vallecano 2-0 Celta Vigo   (Typujemy do 11.01.2019 21:00)

2. CD Leganes 0-2 SD Huesca   (Typujemy do 12.01.2019 13:00)

3. Valencia CF 2-0 Valladolid   (Typujemy do 12.01.2019 16:15)

4. Girona CF 2-0 Deportivo Alaves   (Typujemy do 12.01.2019 18:30)

5. Villarreal CF 2-0 Getafe CF   (Typujemy do 12.01.2019 20:45)

6. Atletico Madryt 2-0 Levante UD   (Typujemy do 13.01.2019 12:00)

7. Athletic Bilbao 0-2 Sevilla FC   (Typujemy do 13.01.2019 16:15)

8. FC Barcelona 2-0 SD Eibar   (Typujemy do 13.01.2019 18:30)

9. Betis 0-2 Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

10. Real Sociedad 0-2 Espanyol    (Typujemy do 13.01.2019 21:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rayo Vallecano 1-0 Celta Vigo   (Typujemy do 11.01.2019 21:00)

2. CD Leganes 2-0 SD Huesca   (Typujemy do 12.01.2019 13:00)

3. Valencia CF 2-1 Valladolid   (Typujemy do 12.01.2019 16:15)

4. Girona CF 1-0 Deportivo Alaves   (Typujemy do 12.01.2019 18:30)

5. Villarreal CF 2-1 Getafe CF   (Typujemy do 12.01.2019 20:45)

6. Atletico Madryt 2-1 Levante UD   (Typujemy do 13.01.2019 12:00)

7. Athletic Bilbao 0-3 Sevilla FC   (Typujemy do 13.01.2019 16:15)

8. FC Barcelona 3-1 SD Eibar   (Typujemy do 13.01.2019 18:30)

9. Betis 1-0 Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

10. Real Sociedad 2-0 Espanyol    (Typujemy do 13.01.2019 21:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rayo Vallecano 1-3 Celta Vigo   (Typujemy do 11.01.2019 21:00)

2. CD Leganes 0-2 SD Huesca   (Typujemy do 12.01.2019 13:00)

3. Valencia CF 0-1 Valladolid   (Typujemy do 12.01.2019 16:15)

4. Girona CF 1-3 Deportivo Alaves   (Typujemy do 12.01.2019 18:30)

5. Villarreal CF 2-1 Getafe CF   (Typujemy do 12.01.2019 20:45)

6. Atletico Madryt 3-0 Levante UD   (Typujemy do 13.01.2019 12:00)

7. Athletic Bilbao 0-2 Sevilla FC   (Typujemy do 13.01.2019 16:15)

8. FC Barcelona 3-0 SD Eibar   (Typujemy do 13.01.2019 18:30)

9. Betis 1-3 Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

10. Real Sociedad 2-1 Espanyol    (Typujemy do 13.01.2019 21:00)

  • Winko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rayo Vallecano 1-0 Celta Vigo   (Typujemy do 11.01.2019 21:00)

2. CD Leganes 0-0 SD Huesca   (Typujemy do 12.01.2019 13:00)

3. Valencia CF 1-1 Valladolid   (Typujemy do 12.01.2019 16:15)

4. Girona CF 2-0 Deportivo Alaves   (Typujemy do 12.01.2019 18:30)

5. Villarreal CF 0-0 Getafe CF   (Typujemy do 12.01.2019 20:45)

6. Atletico Madryt 1-0 Levante UD   (Typujemy do 13.01.2019 12:00)

7. Athletic Bilbao 1-1 Sevilla FC   (Typujemy do 13.01.2019 16:15)

8. FC Barcelona 2-1- SD Eibar   (Typujemy do 13.01.2019 18:30)

9. Betis 0-1 Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

10. Real Sociedad 0-0 Espanyol    (Typujemy do 13.01.2019 21:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rayo Vallecano 2 - 0 Celta Vigo   (Typujemy do 11.01.2019 21:00)

2. CD Leganes 1 - 0 SD Huesca   (Typujemy do 12.01.2019 13:00)

3. Valencia CF 3 - 0  Valladolid   (Typujemy do 12.01.2019 16:15)

4. Girona CF - Deportivo Alaves   (Typujemy do 12.01.2019 18:30)

5. Villarreal CF 0 - 0  Getafe CF   (Typujemy do 12.01.2019 20:45)

6. Atletico Madryt 3 - 2 Levante UD   (Typujemy do 13.01.2019 12:00)

7. Athletic Bilbao 1 - 2 Sevilla FC   (Typujemy do 13.01.2019 16:15)

8. FC Barcelona 2  - 0 SD Eibar   (Typujemy do 13.01.2019 18:30)

9. Betis 1 - 2 Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

10. Real Sociedad 1 - 0  Espanyol    (Typujemy do 13.01.2019 21:00)

  • Piwko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rayo Vallecano 1-2 Celta Vigo   (Typujemy do 11.01.2019 21:00)

2. CD Leganes 1-2 SD Huesca   (Typujemy do 12.01.2019 13:00)

3. Valencia CF 1-0 Valladolid   (Typujemy do 12.01.2019 16:15)

4. Girona CF 2-3 Deportivo Alaves   (Typujemy do 12.01.2019 18:30)

5. Villarreal CF 1-1 Getafe CF   (Typujemy do 12.01.2019 20:45)

6. Atletico Madryt 2-1 Levante UD   (Typujemy do 13.01.2019 12:00)

7. Athletic Bilbao 0-1 Sevilla FC   (Typujemy do 13.01.2019 16:15)

8. FC Barcelona 3-1 SD Eibar   (Typujemy do 13.01.2019 18:30)

9. Betis 0-2 Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

10. Real Sociedad 3-1 Espanyol    (Typujemy do 13.01.2019 21:00)

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rayo Vallecano 2 - 0 Celta Vigo   (Typujemy do 11.01.2019 21:00)

2. CD Leganes 1 - 0 SD Huesca   (Typujemy do 12.01.2019 13:00)

3. Valencia CF 3 - 0  Valladolid   (Typujemy do 12.01.2019 16:15)

4. Girona CF - Deportivo Alaves   (Typujemy do 12.01.2019 18:30)

5. Villarreal CF 0 - 0  Getafe CF   (Typujemy do 12.01.2019 20:45)

6. Atletico Madryt 3 - 2 Levante UD   (Typujemy do 13.01.2019 12:00)

7. Athletic Bilbao 1 - 2 Sevilla FC   (Typujemy do 13.01.2019 16:15)

8. FC Barcelona 2  - 0 SD Eibar   (Typujemy do 13.01.2019 18:30)

9. Betis 1 - 2 Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

10. Real Sociedad 1 - 0  Espanyol    (Typujemy do 13.01.2019 21:00)

  • Piwko 1
  • Winko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój typ:

 

Athletic Bilbao 3-2 Sevilla FC   (Typujemy do13.01.2019 16:15)

FC Barcelona 4-1 SD Eibar   (Typujemy do13.01.2019 18:30)

Betis 2-0 Real Madryt   (Typujemy do 13.01.2019 20:45)

Real Sociedad 0-2 Espanyol    (Typujemy

  • Piwko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

352325.png.be539111defeb4349e6fa9f43344f7f0.png

1. Rayo Vallecano 4-2 Celta Vigo

2. CD Leganes 1-0 SD Huesca

3. Valencia CF 1-1 Valladolid

4. Girona CF 1-1 Deportivo Alaves

5. Villarreal CF 1-2 Getafe CF

6. Atletico Madryt 1-0 Levante UD

7. Athletic Bilbao 2-0 Sevilla FC 

8. FC Barcelona 3-0 SD Eibar

9. Betis 1-2 Real Madryt

10. Real Sociedad 3-2 Espanyol

 

PUNKTACJA:

@ mateusz 14211 punktów.

@zimny browarekpunktów.

@ braindeadfifi8 punktów.

@RdN10 punktów.

@H^s Diablo.9 punktów.

@cod.pngsn1p3r.12 punktów.

@sznapo.zbanowany.

@Raptor8 punktów.

@szNapeeeq.punktów, typowanie kopiowane.

@Urbii 194 punkty.

 

Gratuluję zdobytych punktów i zapraszam do dalszego typowania! :)

748676649_typowaniezakonczone.png.c404779061537675906eed218d5befda.png

  • Piwko 1
  • Winko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×