Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Inaa.

ONA & ON #18 Evvi & braindeadfifi

Rekomendowane odpowiedzi

onaIon.png

Święta, święta i po świętach...

A co się z tym wiąże? Wraca przez wszystkich znana i lubiana seria!

Pamiętacie kto został wytypowany do dzisiejszego wydania? Pewnie tak, ale jeśli nie to już Wam przypominam.

W poprzednim wydaniu nominowani zostali @Evvii @11ruk3q.jpgwtf :),ale tutaj mam dla Was niespodziankę. 

Kolega ze znanego wszystkim #1 nie mógł udzielić nam odpowiedzi ze względu na brak czasu na to i zgodził się, aby grono redaktorskie samo kogoś wybrało. I tutaj własnie niespodzianka, nasza Asia zwróciła się o udzielenie odpowiedzi na przygotowane pytania do... Filipa! To właśnie @ braindeadfifiod razu się zgodził i tak dzisiejsze wydanie doszło do skutku z niewielkim opóźnieniem. 

Nie przeciągając, koniecznie zobaczcie wypowiedzi Eweliny i Filipa, które już na Was czekają poniżej!

reddd.png

Czy kiedykolwiek myślałeś/aś, że jesteś lepszym człowiekiem od innych?

reddd.png

ona1.png

Nigdy nie uważałam się za lepszą osobę od innych, ponieważ nie ma ludzi idealnych. Każdy w życiu popełnia wiele błędów, każdy przeżył w życiu coś co go w pewien sposób zmieniło. Ludzie zazwyczaj noszą maski aby zakryć prawdziwe oblicze. 

Czy to, że np. gram lepiej w cs-a czy też na gitarze od drugiej osoby to znaczy, że jestem lepsza? Nie. Oznacza to, że mam farta (jeśli chodzi o cs :D) albo że poświęcam więcej czasu na hobby.

Czy to, że wiele razy wyszłam z "dołka" i z uśmiechem na twarzy oznacza, że jestem lepsza? Nie. 

Jestem zwykłym prostym człowiekiem jak każdy. Noszę maskę, uśmiecham się przez łzy i biorę z życia jak najwięcej, ale to nie znaczy że jestem lepsza. To oznacz, że potrafię przyjąć cios od życia na klatę jak "prawdziwy" mężczyzna.

on1.png

Nigdy nie uważałem siebie za osobę, która myśli, że jest "wyższa"- lepsza od drugiej osoby - chociaż na pewno ludzie by się znaleźli, którzy by tak o mnie z góry napisali - zdania są podzielne, ludzie są inni - taki jest świat. Dlaczego nie uważam siebie za lepszą osobę od innych? Odpowiedź jest prosta - ponieważ traktuje ludzi tak samo jak siebie. Nikogo nie traktuje z góry, czy z dołu - każdy człowiek ma coś w sobie wyjątkowego - jeden jest talentem sportowym, drugi może być talentem graficznym. Moim skromnym zdaniem powinniśmy szanować się nawzajem i nie patrzeć na to, czy ktoś jest biedniejszy, czy bogatszy - człowiek, to człowiek, a reszta to tylko "dodatki" - każdy z Nas ma uczucia, duszę, emocje.

reddd.png

Co sprawia, że czujesz się poirytowany/a?

reddd.png

ona1.png

Co sprawia się, że czuję się poirytowana? To akurat bardzo proste pytanie, a odpowiedź brzmi KŁAMSTWO i NIEZDECYDOWANIE. Bo jak kurwa mać (za przeproszeniem) można komuś mówić jedno, a robić drugie?! Jak kurwa mać można komuś można obiecywać cuda niewidy, a tak na prawdę robić coś  innego?! No jak?! 

Tak w tym momencie się poirytowałam :D 

Do wszystkich, którzy mnie nie znają: ZRAŃ MNIE PRAWDĄ, ALE NIGDY NIE POCIESZAJ KŁAMSTWEM!

on1.png

Wiele rzeczy sprawia, że czuję się poirytowany np. kłamanie prosto w oczy, a za plecami sieje farmazon. Drugim przykładem według mnie jest dzieciństwo w osobach, które już mają swoje lata, ale co poniedziałek mówią jak się nie najebały w weekend i ogólnie jaka faza to nie była, gdy słyszę takie coś to łapie się za głowę i myślę co trzeba mieć w głowie, aby takie rzeczy robić albo chwalenie się drugiej osobie, że wyśmiała biedniejszą osobę. Nikt nie lubi tego typu rzeczy i odpowiedź dlaczego ich nie lubię chyba nie muszę odpowiadać, bo każdy normalny człowiek co ma chodź trochę oleju w głowie to na pewno zrozumie moje słowa.

reddd.png

Masz możliwość wzięcia udziału w wybranym przez siebie teleturnieju bez przechodzenia przez kwalifikacje.

Jaki teleturniej wybierasz i dlaczego?

reddd.png

ona1.png

W jakim teleturnieju hmmm... na pewno jeśli już to może jakiś muzyczny typu: Jaka to melodia? A dlaczego? A dlatego, że moim hobby jest muzyka. 

A może Milionerzy. Dlaczego? Bo może szczęście by się uśmiechnęło i wygrałabym parę złotych? 

on1.png

Krótko co do teleturniejów telewizyjnych - wszystko jest ustawione pod zysk, pod publikę - przykre jest to, że to co Nam sprawia tyle przyjemności jest wszystko ustawione - takie jest moje zdanie. Nie chciałbym wziąć udziału w teleturnieju, a już na pewno nie w telewizji, bo dla mnie jest to ludzka głupota.

reddd.png

Czy według Ciebie życie to gra, która toczy się według własnych reguł, ale to człowiek decyduje jaki będzie jej przebieg?

reddd.png

ona1.png

Życie ach życie. Moim zdaniem życie jest to nauka przetrwania, ale to od nas samych zależy jak ono będzie wyglądało. Jeżeli masz marzenie np. skoczyć ze spadochronem to zrób to - na co czekasz? Jeśli tego nie zrobisz nadal to będzie tylko marzenie. 

Jeżeli chcesz być bogaty to zrób wszystko, aby być. Odłóż kasę, otwórz sensowną firmę i działaj - co masz do stracenie?

Jeśli kogoś kochasz, powiedz mu to - czego się boisz? A może druga osoba odwzajemni Twoje uczucia i będziecie razem? A jeśli nie to chociaż nie będziesz stał w miejscu.

Wszystko zależy tylko od nas samych jak będzie przebiegało nasze życie. To my pociągamy za sznurki i to my decydujemy o dalszym naszym losie. Nie Twoja mama, tata, siostra, brat, kolega, koleżanka czy sąsiad i sąsiadka tylko Ty sam.

on1.png

Rodzice, dziadkowie powtarzali mi od dzieciaka, że życie to nie jest gra i nie ma się iluś tam żyć - brzmi śmiesznie, ale prawdziwie. Pamiętajmy życie mamy jedno i to my je pielęgnujemy, to my nim rządzimy i żyjemy zgodnie z prawem człowieka.

reddd.png

Co sądzisz o osobach, które na siłę chcą być w centrum zainteresowania? 

reddd.png

ona1.png

Jest to dla mnie żałosne i prostackie. Dlaczego? Bo tylko będąc w 100% sobą będziesz miał wokół siebie prawdziwych przyjaciół. 

Chcąc być w centrum uwagi jest to wg mnie bycie "na pokaz"? Bycie dla ludzi nie dla siebie.

Czy to, że będę jeździła najnowszym mercedesem S klasy będzie świadczyło o tym, że jestem ciepłą osobą? Nie.

Ludzie oceniają książkę po okładce nie czytając jej. Lepiej być sobą niż udawać kogoś kim nigdy się nie będzie, bo robisz krzywdę tylko sobie, a nie innym. "Jak Cię widzą - tak Cię piszą".

on1.png

Według mnie jest to normalne - oczywiście z wiekiem, bo np. dzieciak w wieku 5-10 lat to normalne, że chcę zwrócić na siebie uwagę i chcę się przypodobać swoim bliskim, czy znajomym z klasy i robi jakieś głupie rzeczy - sam taki byłem, że chciałem być w centrum uwagi przed innymi, bo oczekiwałem akceptacji w gronie - za młoda tyle rzeczy się robiło, że jak pomyśli się o tym teraz to czasami człowiek złapie się za głowę i sobie pomyśli - "boże jakim ja dzieciakiem byłem" xD Szczerze powiedziawszy fajnie wspominam czasy dzieciństwa, ale człowiek z czasem dorasta staję się bardziej pojęty, rozumie więcej rzeczy, uczy się na błędach, słucha uwag i zjeb, aż coś z niego wyrośnie - dzięki @Maggio za niektóre słowa motywacyjne i za te wszystkie zjeby, bo sporo rzeczy zrozumiałem przez to - trochę zboczyłem z kursu, ale gdy człowiek dorasta - ma już swój wiek i wie, że wciskanie się gdzieś na siłę albo pokazanie się jest po prostu głupie i nie na miejscu, a co sądzę o takich ludziach? Nic - jest to ich życie, robią co chcą - tylko, aby nie krzywdzili drugiego człowieka.

reddd.png

Kogo nominujesz do następnego wydania?

reddd.png

ona1.png

@Maggio

on1.png

@11ruk3q.jpgTheKolorowa

Bardzo dziękuję za wypowiedzi Ewelino i Filipie.

Czytelnicy dziękuję za uwagę.

Z tego miejsca Filip chciał dodać coś od siebie, mianowicie podziękowanie, które brzmi następująco: 

"Z góry dziękuje Ci Asia za poświęcony czas dla mnie oraz dziękuje za wybranie mnie do Ona i On - było mi niezmiernie miło odpowiadać. Poczułem się w pewnym stopniu doceniony, dobra robota - oby tak dalej!".

Ja również dziękuję Asiu  za tak szybkie znalezienie chętnego!

Do zobaczenia!

• Piwko 11
  • Winko 1
  • Wódeczka 6

Czuję się zaszczycony, że mogłem wziąć udział w temacie "Ona & On". Starałem się udzielać krótko i na temat. Mam nadzieję, że moje odpowiedźi Was zadowoliły drodzy czytelnicy. Dobra robota baby! B)

• Piwko 5
  • Wódeczka 2

Jak dla mnie super robota :D

• Wódeczka 1

Fajnie, fajnie ;) 

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Super! ^^ :lajk:

• Wódeczka 1

Piękna robota, piwko leci! :>

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Dobra robota ;)

• Wódeczka 1

Ciekawe wypowiedzi. 

Dobra robota.

• Wódeczka 1

Ładnie wyszło ;)

• Wódeczka 1

18 godzin temu, Inaa. napisał:

Drugim przykładem według mnie jest dzieciństwo w osobach, które już mają swoje lata, ale co poniedziałek mówią jak się nie najebały w weekend i ogólnie jaka faza to nie była, gdy słyszę takie coś to łapie się za głowę i myślę co trzeba mieć w głowie, aby takie rzeczy robić

Amen! :)

Fajne odpowiedzi, krótkie i na temat, a z lekka czuję mały niedosyt, pytań jest trochę mało. :v

• Winko 1
  • Wódeczka 1

Super ! Piwko leci :) 

• Wódeczka 1

Ciekawy wywiadzik:)

• Wódeczka 1

@Evvi, te porównanie z gitarą, ode mnie zawsze będziesz lepsza ??

Super odpowiedzi, brawo Ona, brawo On, piona @ braindeadfifi;)

• Piwko 1
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

zajebiste :D

• Wódeczka 1

Dobra Robota

• Wódeczka 1

Super robota! 

• Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.