Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SoBeK

Recenzja | Czarne Lustro

Rekomendowane odpowiedzi

Serial Czarne lustro, opowiada o złym wpływie technologii na życie w naszym małym świecie.

Nie jest to "normalny serial" bowiem każdy odcinek opowiada o czym innym. Każdy rozgrywa się w "innej" przyszłości, o tym jak ludzie źle wykorzystują coraz to nowsze wynalazki.

Mimo tego, że serial utrzymuje swoje wolne tępo, to trzeba przyznać, że fabuła każdego odcinka jest PRZEMYŚLANA przez autorów. Dodatkowym plusem jest to, że aktorzy pasują do powierzonych im ról (o dziwo:D)

Po przejęciu serialu przez NETFLIX, serial otrzymał większy budżet, co oczywiście wpłynęło na efekty między innymi wizualne.

Chociaż liczę, że w naszej przyszłości dojdziemy do czegoś więcej niż blokowania za pomocą menu w mózgu różnych osób (ostatni odcinek 4 serii), to takiego klona, który zacznie mi parzyć kawę taką jaką lubię oczywiście bym chciał..

Ale tu nie chodzi o sam serial.

Pragnę wam polecić, kolejną część serialu,a właściwie już filmu z Wielkiej Brytanii, którego twórcą jest Charlie Brooker.

Czarne Lustro: Bandersnatch

Piąty sezon, według mnie ma szansę zawojować obecną technologie dotyczącą naszych ekranów...

Jest to pierwszy pełnometrażowy film I N T E R A K T Y W N Y.

Bohaterem filmu jest młody chłopak Stefan ( :nosacz: ), który tworzy grę (na te pegazusy czy co to jest :D), na podstawię książki - powieści paragrafowej.

Od początku filmu główny bohater nie jest zbytnio szczęśliwy. Jego problemy psychiczne sprawiają, że zaczyna myśleć  o systemie, który steruje jego życiem.

O dziwo chłopak się nie myli - bo to my nim sterujemy.

Wybór, jak na pierwszy taki pełnometrażowy film wydaje się znikomy.. ale sam jestem pełen podziwu, że zaczyna powstawać coś takiego.

Kilka zdjęć z filmu :

Spoiler

Black%20Mirror%20Bandersnatch%20recenzja

Jak to bywa w wyborach - podobno jest w tym filmie wiele zakończeń, ale nie chciało mi się tego sprawdzać..

Ja, przez przypadek wszystkich pozabijałem (XD), i mój koniec polegał na trafieniu do więzienia poprzez psa, który wykopał z mojego ogródka ciała :D

@xdbxto mistrz noża, który te ciała najpierw poćwiartował..

a @Rubisiabyła słaba i chciała każdego uratować...

Może pochwalicie się swoimi zakończeniami? :D

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

Jak znajdę wolną chwilę to wpiszę tu moje zakończenie. Mam nadzieję, że film pozytywnie mnie zaskoczy. :)

Edytował/a przez Maja ;3

Ogólnie poprawne zakończenie jest TYLKO jedno, bo inaczej cofasz się do wcześniejszego wątku.

Najlepsza była walka z terapeutką i ojcem.

SoBeK,

Ninja :v

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.