Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Imię: Michał
Rodzaj gry: Counter-Strike 1.6
Mod serwera: JailBreak
Platforma: Pukawka
Ilość slotów:20
IP: 46.29.21.219:27075
Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/46.29.21.219:27075 ( W sumie nie ma miejsca 2k ale jest lepszy niż wasz obecny JB zdecydowanie.U nas ciągle ktoś jest w grze,obserwuje od 2 dni wasz serwer to jest pusty non stop )
Link do Twojego steam'a: https://steamcommunity.com/profiles/76561198848604912/
Kontakt: Forum /Telefon/Steam
Reklama? (TAK/NIE): TAK

Chciałbym na koniec dodać coś od siebie.Zależy mi aby dojść do sieci która już istnieje jakiś czas, administracja jest dojrzała oraz wyrozumiała.Aktualnie jestem na innej sieci tzn już w sumie nie jestem, no i panuje tam nieciekawy klimat jeśli chodzi o ludzi w administracji,zatem to jest powód dlaczego chciałbym przejść do was.Co prawda nie wiem jacy ludzie są tutaj ale może dobrze trafiłem. Szukam czegoś na stałe aby się ustatkować, odszukać wreszcie forum które jest jednym słowem ogarnięte. Dziękuje.

Edytował/a przez Noreczek
Nieznajomy,

1.Starasz się o rangę Właściciela Serwera. 2.Nie wypowiadaj się we własnym podaniu.

Ja osobiście pograłbym na JB,więc jezeli omnie chodzi (jeżeli moge doradzić) jestem za przyłączeniem

• Piwko 1

"Zakazuje się posiadania rang wyższych na innych forach / serwerach w przypadku starania się o rangę na forum Pijemy-Rozrabiamy.pl jak i również podczas pełnienia funkcji innej niż użytkownik na forum."

Serwer nawet fajny mimo stażu jak właściciel ma go zamiar rozwijać to jestem na Tak.

• Piwko 2

Ja tam jestem na tak, ponieważ ten JailBreak, co jest tutaj, to jest totalne dno. Nawet nie wiadomo, czy reklama jest tu kupiona, bo nikt nie gra. Twój JB wydaje się spoko.

• Piwko 1

Nasz serwer JailBreak jest w całości zmodernizowany przez Vakos'a, Nieznajomego i mnie. Serwer nie jest taki zły jak twierdzicie, chcecie serwera JailBreak a nawet nie wiecie co jest u nas po nowych zmianach " cudze chwalicie a swego nie znacie". Brak graczy na serwerze wynika z braku reklamy. Jeśli chodzi o serwer Noreczka wchodziłem na niego i jest okej, ale wymaga paru poprawek. Aktualnie jestem neutralny, czekam na werdykt Vakos'a.

• Piwko 3
  • Wódeczka 1

Ja również jestem za przyłączeniem serwera do sieci. Zmiany na naszym JB? Fakt, były dośyć spore, ale nie dało to nic prócz wielu nowych błędów ;) Nie wiem czy brak graczy wynika z braku dobrej reklamy czy po prostu każdy już jest zniechecony widząc nazwę serwera, bo nie oszukujmy się bugi nie są zbyt prędko tu usuwane a podejście góry do serwera jest niezbyt ciekawe :)

Na TAK

• Piwko 1
  • Winko 1

Jestem na Tak.  Chętnie zagrałbym na JailBreaku, według mnie jeden z lepszych modów. Chciałbym na tej sieci zobaczyć jailbreak który będzie stale odwiedzany przez graczy, i na takim serwerze chętnie pogram. 

• Piwo bezalkoholowe 1

Również jestem na Tak.

Powody wyżej 👆

• Piwko 1

A no ciekawie :) Jestem na tak :D

• Piwko 1

Również tak 

powody wyżej.

Również jestem za. Wszyscy wszystko ładnie napisali ;) 

Jestem również na TAK

+powody wyżej podane :)

Również jestem za. Serwerów nigdy nie za dużo.

odrzucone.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.