Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze z miesiąc temu jak gracz wchodził na serwer i był w jakimś team po 10-15 sec nieaktywności serwer go wyrzucał.. wczoraj zauważyłam że gracze mogą stać na AFK nawet 3 rundy i go nie wyrzuci.. Czy to zostało usunięte czy po prostu przestał działać? 

Trochę zaczyna być to denerwujące jeśli jest się np w ct i został 1 gracz który jest AFK... przeważnie nikt na to nie zwróci uwagi zwłaszcza na 1 rundzie i czeka aż się runda skończy.. :D

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

masz racje, był i ten plugin jednak on nie działał tak jak powinien.

Pisałem o tym tutaj 

Później administracja wyłączyła całkiem ten plugin po tym jak on nie dzialał, jednak masz racje strasznie to denerwuje jak gracz ciagle siedzi na respie i jak nie ma admina nie mozna zupelnie nic z nim zrobic :)

Popieram @11ruk3q.jpgStylowyTDKw 100% przeciez jak wejdzie taki DareczekTOP1 który NA RAZIE nie jest zbanowany a kazdy chce go zbanować to wiadomo ze przy kazdej próbie wejscia jego na serwer bedzie dostawał od razu kicka XD
Jedyna opcja to plugin XD

Edytował/a przez 55.
  • Piwko 1

Jeśli plugin się bugował to może dodać opcję /votekick na które musiałoby zagłosować 80% ludzi :) (VOTEBAN by był za OP bo niewinnych by banowali ludzie) 

• Piwko 2
  • Winko 1

Też to zauważyłem że afk może stać i stać ciągle i go nie wywala, tak jak u góry @ Darianapisała po 10-15 sec wyrzucało a teraz nic, i zgodzę się z @ DziubkersFajną inicjatywą by było /votekick Pozdrawiam. ;) 

@11ruk3q.jpgStylowyTDKW sumie o tym nie pomyślałem ;> 

2355.gif.832bb1c49241b67aaec4b642b8b1eb6e.gif

Edytował/a przez THX_Mordo(_(
  • Piwko 1

33 minuty temu, THX_Mordo(_( napisał:

Też to zauważyłem że afk może stać i stać ciągle i go nie wywala, tak jak u góry @ Darianapisała po 10-15 sec wyrzucało a teraz nic, i zgodzę się z @ DziubkersFajną inicjatywą by było /votekick Pozdrawiam. ;) 

2355.gif.832bb1c49241b67aaec4b642b8b1eb6e.gif

Przeczytaj co ty napisałeś... Dodać na serwer opcje /votekick to jest czysta głupota. Ludzie będą wywalać graczy bo są lepsi :) . Właściciele musza poprawić plugin  i z głowy :)

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.