Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:THX_Mordo(_(
Steam_ID : STEAM_0:0:1876807131
Doświadczenie:Pierwszy raz bym był adminem ale bym się szybko ogarnął z tym :) 
Znajomość AMXX(1-5) : Na razie na to wygląda że 1 ;x
Link do Twojego gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/THX_Mordo(_(/46.105.43.92:27420/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Nie nie byłem ani razu. :) 

Sprawny Mikrofon?: Tak mam sprawny mikrofon, przeważnie gadam na nim.
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Tak zapoznałem się.

Osoby niepełniące rang na serwerze DD2#3, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

253553523.gif.f847c8cafaed9208ec2120b5ddd61f92.gif

PEJTER,

Zgłoś się do mnie

+mikrofon

+steam

+myśle, że sporo osób cie kojarzy

+GT

-brak doświadczenia (ale każdy od czegoś zaczynał)

-poczytaj troszke teorii na temat amxx (nie jest trudne) 

JESTEM NA ++TAK++ 

• Piwko 1

+Steam 

+Wiek

+mikrofon

+na serwerze cie kojarzę problemów z tobą nie ma ( oprócz przechwalania się ;) ) 

-/+ gt niby masz dobre ale luka była trochę 

Neutral

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

Jestem na tak!

W sumie trzy dni temu i wczoraj zrobiles wieksza aktywnosc niż niektórzy w ostatnich 3 swoich miesiacach "pracy" jako admin(bez jakichkolwiek zwolnien) więc o Twoja aktywnosc nie mamy sie co martwic :D:D

+mikrofon 

+steam 

i wszystko jak koledzy z serwera napisali wyżej :D

Mam nadzieję ze adminowanie i sama gra Ci sie nie znudzi, nie bedziesz leciał na samych zwolenieniach i nie bedziesz olewał swoich obowiazków jak niektórzy na naszym swietnym serwerku! :D

@PEJTER

Nie musze znać kogoś życia prywatnego żeby wiedzieć, że jeśli ktoś nie ma czasu i nie jest wystarczająco aktywny to nie powinien być adminem.

Jest takie cos jak rezygnacja i później możliwy powrót, ale po co lepiej mieć admina i wchodzić raz na ruski rok i ustawiać każdego po kątach.

Logika została w lesie, ale co ja wiem, przeciez nie znam tej osoby XD 

Edytował/a przez DANIELBG
PEJTER,

Zanim zaczniesz się w ten sposób wypowiadać o tych "niektórych" to upewnij się że wiesz wystarczająco dużo :)

• Piwko 3
  • Winko 1

Mimo że nie gram na tym serwerze i moje GT jest równe 0 to wiem jak THX zachowuję się na innych serwerach i jak łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi.
Jest on bardzo komunikatywną osobą jak i z dystansem co adminowi bardzo się przydaje, również jeśli chodzi o administrację aktualną serwera z GT równym parę minut w ciągu 30 dni to uważam że THX szybko stanie się ulubieńcem graczy :) I na pewno pomoże w ogarnięciu serwera bo będzie aktywny i będzie się tym interesował.
Mimo że moja opinia nie będzie miała większego znaczenia jestem na Tak i uważam że powinien otrzymać szansę nauki i zdobycia doświadczenia.
Bo jak będą zaraz wypowiedzi ze nie ma doświadczenia to się wkurzę, każdy zaczynał od 0 doświadczenia i każdy chciałby je zdobyć. 
Ja osobiście jestem na Tak i mam nadzieję że uda mu się :) 

Niestety nie dam GT ponieważ nawet mnie tam nie wyszukuje ;)

• Piwko 2

Napisano (edytowany)

+mikro 

+gt

-amx

-doswiadczenie

-poza tym jestes bardzo niemily i wulgarny. Wczorajsze teksty typu "stul morde".

NIE

https://www.gametracker.com/player/azjatka szmatka hihi/46.105.43.92:27420/

Edytował/a przez nieznajoma
vego21,

Osoby niepełniące rang na serwerze DD2#3, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

+mikrofon
+gt
+ ogarnięty
Nie znamy się zbyt dobrze ale myślę że dasz rade. 
Jestem na tak

https://www.gametracker.com/player/[FLEX] ][_(())]{(())/46.105.43.92:27420/

Edytował/a przez [FLEX] ][_(())]{(())
pomyliłem sie xD
PEJTER,

Czemu ty podajesz GT z deathruna a nie z dd2#3?

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

Jestem na Tak :

+GT

+Mikrofon

+Steam

+Jesteś w miarę rozpoznawalny 

-doświadczenie ( ale musi być ten 1 raz :) )

-amx ( ale są filmiki na YT wiec da radę to ogarnąć , a jak coś spytaj się kolegów z administracji , albo nawet mnie  :D )

https://www.gametracker.com/player/Merwin/46.105.43.92:27420/

Edytował/a przez Merwin
vego21,

• Piwko 1

- Patrząc na minimum spełnionych  wymagań na dmina, to nawet jest zadowalające.

- Jeśli chodzi o mnie, to kompletnie Ciebie nie kojarzę, może gramy w innych godzinach ?

-

5 godzin temu, nieznajoma napisał:

-poza tym jestes bardzo niemily i wulgarny. Wczorajsze teksty typu "stul morde".

nie wiem co to znaczy co Napisała @nieznajoma, czy to był tylko mały incydent jednorazowy, czy jest tego więcej w stosunku do Innych graczy a którzy nie wypowiedzą się w podaniu , z prostego powodu, gdyż mogą nie mieć założonego konta na forum.

- Niby Twój wiek spełnia wymogi, ale ja bym do tego podchodził z dużą rezerwą, gdyż znam wiele różnych przypadków i zapewnień składającego podanie, a później było tylko gorzej bo ponosiła ułańska fantazją i funkcja admina.

- Zawsze ten pierwszy raz musi być, ale decyzja należy do Właścicieli Serwera i Opiekunów.

- Mój głos na wielkie "NEUTRAL"

• Piwko 2

+ mikrofon

+steam

+ogarnięta morda 

Co do doświadczenia i amx, też jak dostałem admina nie umiałem nic a jakoś nie było najgorzej, szkoda że wprowadzałem toksyczną atmosferę bo miałbym dalej Kappa Co do oskarżeń nieznajomej, ja chyba nie spotkałem się z Twoimi wulgarnymi wyzwiskami. 

Jestem na TAK! :D 

https://www.gametracker.com/server_info/46.105.43.92:27420/top_players/?query=Unluku

• Piwko 1

No i ja też się wypowiem.

Kolegę kojarzę z serwera i zdanie na Pana temat średnie.

Kolega zbyt dużo próbuje pokazać nad słabszymi graczami jaki to on nie jest dobry i lepszy. Według mnie admin powinien być przykładem dla graczy i nikogo nie dyskryminować. Fakt czasem rzuci przysłowiową ku*wą , każdemu się zdarza. Moim zdaniem powinien chwilkę pograć, po GT nie widać ze jest u nas długo.

Co do wieku. Trudno określić czy nie będzie problemu. Myśląc że ma się większe prawa niż inni można więcej. Nie chciałbym widzieć że lecą bany za to ze jakiś gracz uraził dumę tego Pana, bo jest lepszy od niego w jakiejś gierce komputerowej.

Podsumowując, jestem na NIE.

- Zachowanie

- GT

- Brak doświadczenia

- Brak pewności ze osoba jest odpowiedzialna.

Pograj dłużej, daj się zapoznać z lepszej strony i moim zdaniem powinieneś wtedy starać się o tą posadę . 

GT - Tygodniowa przerwa ( laptop na gwarancji ;/ ) 

https://www.gametracker.com/player/Stylowy/46.105.43.92:27420/

Pozdrawiam Stylowy.

• Piwko 5
  • Wódeczka 1

przyjete.png

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.