Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OffTheHelp
Steam_ID :  STEAM_0:0:46640967
Doświadczenie: W sumie kilka lat gry w CS (okolice 8-10), ponad 1.200H na Steam, ponad 280H na 4Maps, również jako Admin
Znajomość AMXX(1-5) : 4
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/OffTheHelp/193.33.176.33:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Nie przypominam sobie / Nie

Sprawny Mikrofon?: Tak
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Owszem

Poza wzorem pragnę nadmienić, że opiekun serwera został poinformowany o możliwej nieobecności mojej osoby w najbliższym czasie ze względu na wykonywaną pracę.

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

• Piwko 3

Ja osobiście jestem na tak. Znam Ciebie z pracy na serwerze jako admin. Jesteś cichy to prawda, ale umiesz rozwiązać każdą sprawę. GT jest ok, Steam, wiek i doświadczenie masz. Masz mikrofon tylko więcej z niego korzystaj, otwórz się przed nowymi adminami i będzie super. 

Co do Twojej nieobecności to każdy może napisać zawsze zwolnienie/usprawiedliwienie i wszystko będzie w porządku. 

Jestem na TAK.  

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Jestem na duże TAK 
+ wiek 
+ steam
+ doświadczenie 
+ Mikrofon

Dużym plusem jest również to, że sam Kamil jest na tak i uważa Cię za zaufaną osobę. Więc mam nadzieję  do zobaczenia nowego kolorku na Twoim nicku :D 

https://www.gametracker.com/player/Angel%24%24/193.33.176.33:27015/

• Piwko 2

Jestem na TAK  

+wiek 

+Doświadczenie 

+steam 

kolaokl,

Dodaj GT z serwera

Ja pozostanę neutralny. W gt widzę, że grasz, ale kompletnie nie kojarzę Cię z serwera. Wieku nie podam jako plus, ponieważ tu chodzi o dojrzałość, a nie liczbę. Nie sugeruję tym oczywiście, że zachowujesz się jak dziecko. Steam jest - łatwiejszy kontakt, mikrofon - ułatwiona komunikacja z graczami, doświadczenie - pozwoli Ci na większą kontrolę nad graczami w przypadku łamania przez nich regulaminu oraz amx. Zacznij bardziej pokazywać, że jesteś obecny na serwerze. Tyle ode mnie, mam nadzieję, że dasz się bardziej poznać. 

• Piwko 1

Kim jesteś????

A no tak, grasz od tygodnia. 

Na tę chwilę jestem na nie. Pograj jeszcze chwile i daj się poznać. 

• Piwko 1
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Osoba ogarnięta, zgłasza na [email protected] dosyć często, kultura jest, zdążyłem Cię poznać na tyle, że jestem na TAK.

Zgłoś się do mnie. 

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.