Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
K.M.S

[Skarga] Baniaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: K.M.S
Nick oskarżonego: Baniaczek. 

SID oskarżonego: Oj nie wiem, ale skoro ma admina to będzie w cfg.
Powód: Pomówienia. 
Opis sytuacji: No nie wiem, gram sobie normalnie - pisze z ludźmi i ogołnie spoko a ten gość wyjeżdża z tekstem ze ja zostałem zbanowany za to ze szkodziłem sieci. Nie pozwolę sobie na to żeby takie pierdoły o mnie gadał. Z Opiekuna zrezygnowałem sam, nikt z [email protected]  nic do mnie nie miał i nikt nie banował. Także administracja która sieje takie pomówienia jest do dupy.... 
Dowody (demko lub ss): https://imgur.com/a/G81sISc

• Piwko 1

@11ruk3q.jpgBaniaczeK- jakieś wyjaśnienia poproszę.

Nie ubliżając Ci nie będę mówił kto jest do kitu ,pomówienia jak ty to nazwałeś nie są z palca wyssane więc jeśli zapoznasz się z tematem lub pokażesz jakiś dowód będziemy mogli dyskutować ale nie koniecznie tutaj bo jest to zbędne zaśmiecanie forum. Także czekam na jakiś dowód ewentualnie ciekawy argument bo wyjechałeś z skargą o czym w sumie poinformowałeś a ja dodałem ,że zaczekam. Jeśli nie były by one prawdziwe nie byłoby teraz tego tematu . Pozdrawiam :)

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Czy ty w ogóle myślisz? Skoro niby nie są "wyssane z palca" to dlaczego nie mam bana na forum i na serwerach? To Ty mi własnie pokaż dowód kto ci tak pierdół nagadał że niby mam jakiegoś bana że niby szkodzę siedzi? Bo takich pierdół się nie opowiada jeśli nie ma się prawdziwego infa... 

• Piwko 1

Jakbym nie widział tego co widziałem to bym się w tym temacie nie odezwał do Ciebie. Po pierwsze wytrzeźwiej ,bo dość dosadnie się chwaliłeś chwile temu jak bardzo pijany jesteś, wtedy będziemy mogli dyskutować, bo pod wpływem alkoholu to możemy sobie '' bełkotać ''. Po drugie , wciąż nie widzę dowodu na słuszność tejże skargi . :)

• Piwko 3
  • Wódeczka 2

No co on gada...

Kto Ci kazał, opowiadać takie głupoty na serwerze? Daj mi dowód, że mam tego bana ze zostalem zbanowany za szkodzenie Sieci. Boże co za łeb xd

• Piwko 1

Powtórzę się po raz kolejny, jakbym nie widział tego co widziałem to by nie było tematu :) Nie dam Ci tego dowodu tutaj bo to zbędne zaśmiecanie forum jak już wspomniałem i tylko niepotrzebnie wywołana dyskusja, ponieważ nie widzę sensu wciąż tej skargi ale to już moja sprawa. Tak więc, skarga nie wniosła nic, tylko ludzi bawi i śmieszy, tobie to nie dało nic, mi nic nie ubyło. Temat się nadaje do zamknięcia :) A ewentualne żale i płacze możesz do mnie zgłosić poza forum żeby tu więcej syf-tematów nie robić :)

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

@11ruk3q.jpgBaniaczeK- nie Tobie rozpatrywać dowodów na słuszność skargi... dodatkowo poproszę o dowód na jak to nazwałeś "działania na szkodę sieci".

Dodam od siebie też, że to nie temat na dyskusję pomiędzy Waszą dwójką.

@K.M.S- proszę byś wrzucił screena na hosting zapodaj.net - bo już wygasł, a na zapodajce utrzyma się dłużej.

• Piwko 1
  • Wódeczka 2

@MaggioPowiedziałem już wyżej ,że nie będę dyskutował o tym na forum ,jeśli chce sobie to wyjaśnić "szanowny" K.M.S to zapraszam w jakieś inne miejsce  :) I owszem to dotyczy nas dwojga ,ponieważ poruszony temat jest naszą sprzeczką a nie całej sieci :)

@MaggioProszę bardzo. https://zapodaj.net/424c5cee540e7.jpg.html

@11ruk3q.jpgBaniaczeKWeź Ty już chłopie skończ pinkolić farmazony, bo już takie rzeczy opowiadasz że tylko usiąść i się śmiać. xD 

Prosisz mnie o dowody, dowód był w temacie że mi gadasz przy ludziach na serwie że ja działałem na szkodę sieci i zostałem zbanowany xD No człowieku weź się w turban walnij i pomyśl co ty piszesz, zresztą skoro dostałem bana za to że działałem na szkodzę sieci to dlaczego nie dałeś mi perma za aktywnego? Zawsze byłeś lipnym adminem, za czasów mojego opiekuna miałem Cię wyjebać ale człowiek się żałował a teraz mam za swoje... 

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

@K.M.Sza czasów twojego opiekuna to serw pustkami świecił więc w temacie lipnego zarządzania byłem mistrzem i nie jeden admin z tamtych czasów to potwierdzi jak i wielu graczy :) Nie wspomnę jaki śmiech wywołała twoja skarga, zresztą możesz to sprawdzić pytając graczy :p Nie jest to temat na forum więc nie wiem po co wciąż to ciągniesz, masz bóle i ściski do mnie to wyjaśnij to ze mną a nie zaprzęgasz osoby trzecie. Pozdrawiam

Ciągnie to dlatego bo chuja wiesz i nawet mnie nie wkurwiaj że serwer świecił pustkami, bo pustkę to ty masz w głowie. A jedyny śmiech to jest z Ciebie jakim jesteś adminem i że na @@ piszesz sobie emotki, chyba kurwa nie wiesz od czego czat @@ służy pozdrawiam. :)

@K.M.S z tego co kojarzę to miałeś jakieś resztki kultury osobistej ale chyba w głowie masz taką dziurę ,że zanikły. Wczoraj pewna osoba powiedziała kilka ciekawych rzeczy w twoim zakresie i trochę żałuje ,że Cię nie było i nie mam ss'ów . Myślę ,że po tym co ta osoba powiedziała już byś się tu nie pokazywał ,bo byś nie miał nic do gadania. Ale zbaczamy z tematu, skarga dotyczyła innego powodu "kolego". Wracając na chwile do tematu śmiechu, porobię ci ss'y jaką masz "opinie" jeśli można to tak nazwać i wstawię na tło ,żebyś długo nie musiał szukać :)

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Dobsz... "Kolego" Czekam xDDDDDDDDDD Nikt nigdy z Tobą nie trzymał dobrego kontaktu także nie pierdol xD 

@K.M.Sjak już wspomniałem skarga ma inny temat. A co do odpowiedzi wyżej , pierw wytrzeźwiej ,bo znów się chwalisz ,że pijesz i chyba ci trzeba będzie lekarza podesłać ,alkoholizm się leczy :) A co do znajomych nie musisz się martwić, u Ciebie gorzej jak zauważyłem :)

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Ja jestem  ciągle trzeźwy, a to że jestem pijany to tylko twój wymysł xD 

@K.M.SWidziałem wczoraj jak trzeźwy byłeś i dziś też, znaczy słyszałem . Jeśli taki bełkot nazywasz trzeźwym stanem , zainwestuj w alkomat bo możesz się zdziwić, nie wspominając jak się tym chwalisz :p

• Winko 1

O boże nie mam słów xD Już nic tu nie pisze - bo bronisz się na każdy jedyny sposób, wymyślając ze jestem pijany xD

@K.M.S Dokładnie tak, masz rację. :) Nie będę brnął dalej w dyskusję z osobą dla której nie warto marnować czas :)

No masz rację, wymyślaj dalej że działam na szkodzę sieci i że jestem pijany xD

Panowie, takie dyskusje na PW. Bez przesady, temat zamykam do czasu pojawienia się osoby odpowiedzialnej za serwer.

• Piwko 3
  • Wódeczka 3

@PEJTER- dziękuje za zamknięcie tematu. 

@K.M.S- warn za wulgarność już dostałeś - liczę, że ostudzi Cię to troszkę.

@11ruk3q.jpgBaniaczeK- skarga słuszna - gdyby nie prowadzona tutaj dyskusja nie karałbym Cię, ale z racji całej tej afery która tu wyszła i z racji słuszej skargi otrzymujesz 1/3.

Dodatkowo - OBU Panów zapraszam na PW, aby ustalić termin rozmowy na PW. Myślę, że taka rozmowa dobrze zrobi obu stronom, a ja chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o całej tej sytuacji - gdyż Wasze posty niewiele same w sobie mówią.

Zamknięte.

• Piwko 1
  • Wódeczka 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.