Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
modes

czysty [Zgłoszenie] ShadeSW

Rekomendowane odpowiedzi

Nick wrzucającego: hetmaNedo
Data i godzina: 01-12-2018 około 21
Nick podejrzanego: ShadeSW
Serwer: BF2+FFA
Rodzaj cheata / co w regulaminie łamał gracz: ESPBOX/LEgitAimBot przeczuwam Leis'a ewentualnie Vermilion
STEAM_ID/IP: STEAM_0:1:100996817
Dowód - link do demka/ssów:  http://584418.hltv2.pukawka.pl/hltv-1812012043-de_dustyaztec-1543693380-1543694700.zip
Czasy podejrzanych akcji:

Nie mogę odpalić niestety demka/ chodź jak mi się uda to bardzo chętnie rozpiszę. Macie mam nadzieję dobre grono BlackListed czy też UBTeam'u które powinno bez problemu poradzić sobie z rozpiską demka tym bardziej że w niektórych akcjach dawał ładnie czadu.Mógł też dostawać info od osób trzecich (ts3/discord/skype) czy też inny służacy do komunikacji głosowej. 

Nie będę wspominał o mało pomocnym adminie którym jest pan Harry skoro zgłaszamy gracza na [email protected] to należy wejść na spect'a i sprawdzić a nie grać i napisać jedynie że gracz czysty. Rozumiem reset ranku był dzisiaj trzeba grać i się pokazać jakim to dobrym się jest. Ale to że wstawił raz na forum ss'y nie znaczy że jest czysty tym bardziej że aktualne cheaty do cs'a 1.6 na steamie mają takie coś zwane ANTYSS. Więc jedyną możliwą opcją jest rozpisanie demka. Niestety nie mogę go odpalić jak mi się uda to od razu wezmę się do roboty. Jedynie apelują i proszę o sprawdzenie tego gracza gdyż jestem przekonany że nie gra czysto. Niby ma 16tyś godzin w cs'ie w co wątpie skoro jego konto na steam'ie ma niecałe 4 lata  co daje około 666dni w grze. 

• Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

Czekamy na czasówki.

Edytował/a przez DupShot

czysty.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.