Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
55.

Duuuużo propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja pierwsza:

Znerfienie darmowego vipa, według mnie jeśli VIP jest darmowy nie powinien być taki sam jak płatny, to chyba proste i logiczne ale wytłumacze o jakie znerfienie mi chodzi.

Zmiany tylko dla DARMOWEGO VIPA, płatny po godzinie 22 zostaje taki sam, bez jakichkolwiek zmian.

-usunięcie awp z wyboru broni

-zmniejszenie hp do 100 + zostawienie +10hp za zabójstwo (jak jest teraz, mogę się mylić)

-usunięcie kevlara/zmniejszenie ilosci $ za zabójstwo

-w pierwszej rundzie sam deagle bez kevlara

Wtedy zapobiegniemy sytuacji gdzie po godzinie 22 polowa TT stoi przed anarchia z AWP bo nie bedzie juz ona tak bardzo latwo dostępna, wprowadzi jakiekolwiek urozmaicenie w grze? wtedy przewagę ma tez płatny vip gdzie będzie mógł zabić swojego przeciwnika na jeden strzał z awp (no chyba  ze w nogę).

Propozycja druga:

Usunięcie lub zablokowanie kupowania SMG? podczas rundy pistoletowej.

Runda pistoletowa to runda na pistolety, blokada lub usunięcie nie tylko na darmowym ale również na płatnym vipie

Do tego strasznie denerwuje jak masz "wojne" a tu podnosi tą broń bez ammo :D

Propozycja trzecia:

Czasowe wybieranie broni VIP'a

Chodzi mi o to zeby wprowadzić czas w którym wyskakuje "tabelka" z wyborem broni. W tym momencie strzelajac z awp w jakimkolwiek momencie rundy, nie wybierajac wczesniej broni z menu vipa, mozna szybko zmienic na AK i mieć przewagę, bo gracz spodziewa sie ze będziemy mieli snajperke a nie karabin automatyczny. Wielu pewnie nie wiedziało o tym tipie, ale to dziala :D

Myśle ze 15/20sec na pewno wystarczy. 

To chyba tyle :D

Edytował/a przez DANIELBG
  • Piwko 1
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

1 - na nie, darmowy vip to niech posiada to co vip

2- jaknajbardziej na +, pierwsza runda to pistoletówka a nie latajanie  z uzi czy wiertarą (wystarczy po prostu 800$ na start)

3- jak dla mnie zbędne, ale zobaczymy co na to reszta  

1 - wydaje mi się że masz rację, może nie tak dokładnie jak Ty chcesz znerfić ale jednak jakieś powinno się pojawić. Naprawdę po 22 robi się taki młyn że grać się nie da, gdyby jeszcze grało mniej ludzi to okej ale dobrze wiemy że nawet po 22 na serwerze jest full i jak każdy ma vipa to ciężko się gra. 

2 - +/-, niby runda pistoletowa ale nie przeszkadza mi ganianie z tymi wiertarami bo One są dość słabe i z deagla łatwo jest zabić taką osobę :D A argument z podnosząca się bronią jest słaby bo jest na to komenda gdzie broń się podnosi ale nie zmienia automatycznie na nią, słabo to wytłumaczyłem ale raczej wiadomo o co mi chodzi :D

3 - Tutaj duży +, denerwuje mnie to jak wychodzę na mida, gościu nie trafia mnie z awp i nagle gdy ja wychodzę pewny na niego,gościu wali mi z AK, bez sensu to jest imo, więc tutaj +. 

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Co do 1. propozycji jestem na Tak. Przydałoby się znerfienie free vipa bo to trochę przesada jak na vipa za darmo.

Co do propozycji 2. Tak jak napisał @Unlukujest komenda która blokuje podnoszenie broni i podawanie jej do ręki od razu ( na steam ci napiszę jaka to kemenda😂😉) A jednak coś ten VIP musi mieć więc zostawił bym te pieniądze na start.

Propozycja 3. Dokładnie duży plus gracze nie raz się pytali na [email protected] czy mogą tak robić bo to łamanie regulaminu nie jest A denerwuje strasznie więc jak najbardziej na tak

• Piwko 1
  • Winko 1

1. Znerfenie by się przydało bo nie po to ktoś płaci za vipa, żeby od 22 do 10 ludzie mieli to samo za darmo

2.tak jak koledzy u góry, jest na to komenda :) 

3.15-20sekund z pewnością by wystarczyło z racji tego, że właśnie tak robią co denerwuje graczy i spamią na [email protected] jeśli nie umie ktoś grać AWP to się nie tyka albo godzi się z tym, że dostaje wpierdziel od kogoś szybszego - lepszego.

1. Vip powinien zostać w takiej postaci, w jakiej jest. Przyciąga graczy na serwer, a co za tym idzie w jakimś stopniu zostają później z nami na dłużej. Kupnego vipa masz przecież przez cały dzień i tą przewagę.

2. Tu też nie ma co zmieniać. Tą wiertarką kogoś zabić, to wyższa szkoła jazdy...

3. Tutaj się zgodzę i ustawił bym czas wyboru broni z menu vip na taki jaki jest przy normalnym kupowaniu.

Decyzję zostawiam właścicielom @PEJTERi @ .:Grand-Master:.

Moja personalna opinia:

1. Nie ma takiej potrzeby, na każdym serwerze darmowy VIP = platnemu VIP'owi (oczywiście w nocy). To tak samo jakbyśmy znerfili VIP'a, który jest losowany co mapę... Pozatym to nie jest łatwa sprawa zrobić coś takiego, jest to duże obciążenie. Aktualnie zostanie tak jak jest.

2. Tak jak @Unlukupowiedział - "cl_autoswitchweapon 0" Dzięki tej komendzie po podniesieniu broni nie będziesz jej miał od razu w ręce.

3. Odnosnie "bugowania menu VIPA" to nie wiem czy można coś zrobić, pogrzebie coś wieczorem i zobaczę czy można zrobić ograniczenie czasowe na wybór broni.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.