Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zakupilem sobie cs:go zeby pograć w sumie z kolega bo 1.6 sie troche przejadł.

wczoraj zagrałem jeden mecz wieczorkiem bo kupilem nowego csa i moge grać 2 mecze i pozniej ta 21godzinna przerwa.

Podczas drugiego meczu pod sam koniec wyskoczyl komunikat ze dostalem VAC, sobie mysle beka w ciul biorac pod uwage fakt ze w zadnym poprzednim meczu nie zdobyłem wiecej niz 20 fragów, ale sobie mysle od czego jest spojnosc danych.

Wyszedłem z cs go, odpalilem spójność patrze jakis program sie instaluje ponownie sobie mysle chyba dobrze, odpalam cs go ponownie patrze nie  mam bana sobie mysle, ale zajefajnie.

Dzisiaj odpalam cs go patrze VAC, dodam dla najbardziej ciekawskich ze nie mialem zadnych wspomagaczy, wygralem chyba z 5mm i walic to 30zl na allegro ale nie chce miec VAKACJI XD

ciekawe, choć ja dostałem już 5 vac banów mimo że też nie miałem cheatów, to wszystko winna cheatów do metina pozdro 600

• Piwko 1

Tutaj kolega wyżej ma racje, nie znane cheaty obojętnie do jakiej gry, i cyk VACation

Napisano (edytowany)

ach te VACBANY z dupy ze strony Valve.. Znalezione obrazy dla zapytania gaben pls

za niewinność nie dostałeś, bo tak to nie działa.

"System VAC niezawodnie wykrywa oszustwa za pomocą odpowiednich sygnatur oszustw. Wszelkie modyfikacje, dzięki którym gracz zyskuje przewagę nad innym, klasyfikowane są jako oszustwo lub hacking i wywołują blokadę VAC. Wlicza się w to modyfikacje głównych plików wykonywalnych gry oraz bibliotek łączonych dynamicznie (DLL)."

Jeśli Vac byłby niesłuszny prawdopodobnie został by on zdjęty od buta -> Jeżeli blokada VAC została nałożona nieprawidłowo, zostanie zdjęta automatycznie. Jeżeli chcesz porozmawiać o systemie Valve Anti-Cheat ze społecznością.

W sumie sprawdziłem "Twoją niewinność" i sam się przyznajesz, że czitowałeś w metinie. https://steamcommunity.com/discussions/forum/9/1744479063987079019/ 

Valve może wykryć Tobie cheat'a nawet po kilku miesiącach. :) 

Także jaka jest pewność, że mówisz prawdę, równie dobrze mogłeś mieć jakiś wspomagacz do CS GO i rznąć teraz głupa, że to nie prawda. My do tego nie dojedziemy, ale Valve doszło i możesz wierzyć, lub nie, ale Vaców za "nic" się nie dostaję. 

Następnym razem proponuję zastanowić się kilka razy przed odpalaniem jakichkolwiek wspomagaczy, bo nie wiadomo kiedy Cie Valve "dojedzie". 

:) 

Edytował/a przez MateOO /m/

własnie doczytałem ze wykrywa nawet wczesniej używane cheaty, no trudno, najpierw trzeba wykorzystac platne boty które mam pozniej format i mozna kupic znowu XD

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.