Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o organizacje jakichkolwiek turniejów,konkursów itp. proponuje aby za to brali Się od początku @PEJTERlub @ .:Grand-Master:. Bo w innym przypadku jest to zawracanie tyłka i brak profesjonalizmu,inni biorą sie za organizacje i po miesiącu beznadziejnego ustalania terminów nagle nie ma czasu.

Edytował/a przez Stary

To nie jest tak, że nie ma czasu nagle, Xardass co chwila pisal do kapitanów drużyn ale co chwile komuś nie pasowało, to nie była wina po stronie prowadzącego.. Dlatego tak jak to Pejter zrobił, terminy ustalone są z góry i każdy kto chce grac, ma się do tego dostowac a jak nie pasuje to nie grasz proste... i nie drąż już tego tematu, zajął się tym już Pejter więc daj mu działac.

popieram @11ruk3q.jpgHaGGiSzajmie się tym nasz szef terminy Turnieju napiszę @PEJTERbędzie wtedy wszystko wiadomo temat do zamknięcia Dziękuje ^^ i każdy ma się do tego dostosować a nie że jeden nie może bo coś mu wypadło a drugiemu co innego się stało chcecie konkurs to się dostosujcie w końcu a nie jakieś wymysły i problemy proszę o zamknięcie tego tematu żeby spamu nie robić

Tu jest wyjaśnienie całej sytuacji.

15 godzin temu, HaGGiS napisał:

To nie jest tak, że nie ma czasu nagle, Xardass co chwila pisal do kapitanów drużyn ale co chwile komuś nie pasowało, to nie była wina po stronie prowadzącego.. Dlatego tak jak to Pejter zrobił, terminy ustalone są z góry i każdy kto chce grac, ma się do tego dostowac a jak nie pasuje to nie grasz proste... i nie drąż już tego tematu, zajął się tym już Pejter więc daj mu działac.

Od początku mówiłem,że najpierw terminy i kto może to gra.Amatorka i tyle,a jak Ci bardzo przeszkadza,że drąże bo co chwile mam wiadomości,że wszystko już jest ustalone a potem klapa to nie czytaj i nie udzielaj się synu...Mam prawo się irytować bo ja ustalam swój plan działania...rozumiem xXardasXx'sowi coś wypadło ok nie ma problemu i albo sie odrazu zawiesza turniej albo robi sie popeline

3 godziny temu, Stary napisał:

Mam prawo się irytować bo ja ustalam swój plan działania

Twój plan działania? Skoro tak bardzo patrzysz na siebie to zrób sobie turniej Ty VS BOT'y - może to pomoże Ci dźwignąć ego z dna... 

Zamykam temat bo nie widzę sensu dalszej dyskusji.

• Piwko 3
  • Wódeczka 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.