Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, staż na serwerze mam znikomy a już zdażyło mnie to mocno podirytować:sad:.  Przykładowa sytuacja biegne sobie załóżmy do anarchii wychylić dlugą zostaje obity chce cofać lecz 5 osób stojących w drzwiach mi to uniemożliwia. Rozumiem,że zdania na ten temat są podzielone rzecz naturalna, jednakże nalegałbym na wgranie pluginu z przenikaniem przez teammatteów. Nieco zdynamizuje to w mojej opinii rozgrywkę. Pozdrawiam i zapraszam do wypowiadania się.

• Piwko 1

już był taki temat o proszę jest tutaj

no zobaczymy co na to szefowie :)

chodzi ci żeby całkowicie przenikać przez swój temat ale to już zależy czy szefowie serwera zdecydują się wgrać taki plugin

choć jestem na Tak no ale decyzja nie należy do nas tylko do właścicieli

na nie, naucz się omijać graczy bądź nie pchaj się w tłum ;>

3 minuty temu, Se77en napisał:

na nie, naucz się omijać graczy bądź nie pchaj się w tłum ;>

jak 5 os stoi za mną to jak  mam cofnąć? (przyklad amarchii) jest to bardzo irytujące tymbardziej jak zostaniemy obici chcemy uciekać leci HE a drogi  ucieczki nie ma :)

Edytował/a przez chceszginąć?
  • Piwko 1

Jestem na tak, bo szczerze wnerwia to, np stoje ja a za mną 6 z mojej drużyny nejdy lecą z ct na gale a ruszyć ani uciec się nie da i wtedy dziwimy się że nas deda przez nasz team, i tak samo jak można prosić o takie coś żeby, jak nasz team rzuca fleshe naszym byle gdzie i nas to oślepia, nie da rady tego jakoś zmienić że fleshe tylko nas oślepiają przez przeciwny team ? :) bym był bardzo wdzięczny do zobaczenia i pozdrawiam. :D 

image.jpeg.65ed9fb07ede6adc9b97be70c1e3e460.jpeg

Ja dostaje  Boskiej obsesji jak leca He na Gale a nie moge cofnac bo jakie boty stoja i sie patrzą dziwi mnie fakt ze jeden z najpopularniejszych serwerów do 2 w nocy ma 30 osob na serwerze i nie ma przenikania  a jakis 4maps inne dd2 maja. ułatwołio by to rozgrywke i flustracje graczy  

przenikanie jest ktywne przez pierwsze 10 sekund rundy i dalej tak zostanie

• Piwko 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.