Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

-Imię: Michał
-Nick: vego21
-SID: "vego21" 332 STEAM_0:1:3683678
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Adminuję na serwerze od majła bodajże, serwera nie prowadziłem, miałem chwilę  słabości, ale widzę , iż Właściciele mają dużo obowiązków, więc postanowiłem złożyć podanie. @ SHERIFFwytłumaczył mi jak to wygląda ( @ smerfetka.też) I spróbuję się podjąć wyzwania.
-Znajomość AMXX* (0-5): 2
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: W zależności od dnia, czyli 1- 6h
-Napisz coś o sobie: Znacie mnie już dobrze :)
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: To wyjdzie w praniu

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

• Piwko 7
  • Wódeczka 3

Pozwolę się tutaj wypowiedzieć i to nie dlatego, że gram na serwerze, a dlatego, że znam Cię od dobrych kilku lat. 
Jesteś dla mnie osobą, która nigdy się nie poddaje. Potrafisz dopiąć swego, nawet kiedy wszystko inne stawia opór. Wiele razy potrafiłeś zrobić coś, w co nikt nie potrafił uwierzyć. Przykładem jest posiadana ranga admina przez Ciebie, bo oboje wiemy, że już dawno mogłoby Cię nie być, a ty postanowiłeś dopiąć swego i pokazać każdemu kto tu jest z poprzedniej gwardi, że potrafisz. 

Czuję się jakbym pisała rozprawkę.. Kolejną rzeczą, która w Twojej osobie jest na plus, to ogromna chęć pomocy z Twojej strony. Mimo że na obecną chwilę masz tylko admina, wiele osób zwraca się z problemami do Ciebie. Zawsze tak było, czy to nie działający VIP, czy zapomniana komenda przez drugiego członka administracji. Jesteś osobą nie oczekującą niczego w zamian. Podarowałeś swojego steama bez żadnego wahania. 
Szybko się uczysz. Pamiętam jak zaczynałeś i byłeś kompletnie zielony w tych sprawach. Dzisiaj potrafisz złapać odpalonego steamowca, rozpisać demko. W redakcji było podobnie. Nie pisałeś nic wcześniej, a z kolejnymi artykułami było coraz lepiej. I ja wiem, i ty wiesz, że ranga opiekuna to większy obowiązek niż dotychczas, ale również oboje wiemy, że podołasz temu
zadaniu.

Pomimo swojego zamiłowania do alkoholu, potrafisz się opamiętać kiedy trzeba. Nie zaprzepaściłeś swojej szansy adminowania przez trunki, co mogą potwierdzić inni. 
Pracujesz w sumie kiedy chcesz, więc czas również nie stanowi żadnego problemu. Doba ma 24 godziny, a ty potrafisz w ten czas zrobić wiele pożytecznych rzeczy, jak np. grać przez kilka godzin. 

To że potrafisz, masz czas, predyspozycje i chęć pomocy jest wszystkim co mogłabym napisać. Kultura i wiek na swoim miejscu. Jestem na tak Michale. 

• Piwko 6
  • Winko 1
  • Wódeczka 3

Wybacz, ale jestem na nie - dlatego, że podanie to kuleje nic praktycznie nie napisałeś - kilka zdań.

38 minut temu, vego21 napisał:

-Napisz coś o sobie: Znacie mnie już dobrze :)

Nie każdy Cię zna na forum/serwerze. W sumie ominięty podpunkt.

39 minut temu, vego21 napisał:

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: To wyjdzie w praniu

To tak z dupy masz dostać Opiekuna? I gdy zostaniesz już Opiekunem to już wtedy zaczną się pomysły tworzyć? Jak zależy Ci na serwerze to powinieneś już mieć plany co do serwera - wprowadzić co brakuje, co trzeba naprawić itd.

Co do plusów można zaliczyć:

Wiek,

Steam,

Aktywność na forum jak i na serwerze, 

Pagon,

Doświadczenie,

Dałbym Ci moje tak gdybyś pokazał w podaniu, że Ci zależy. 

• Piwko 5
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Tak 

Wiek na plus 

Pomocna osoba 

Aktywność na forum 

Steam 

Pagon 

Twoje podanie jest słabo napisane ale to nic 

• Piwko 2

Jestem na TAK

+ steam

+ wiek

+ pagon

+ aktywność na forum

+ chęć w niesieniu pomocy i tak jak wspomniała @ smerfetka.dajesz z siebie wszystko, gdy wymaga tego sytuacja. Jesteś znaną osobą i bardzo dużo osób zwraca się do Ciebie z jakimkolwiek zapytaniem, a Ty nigdy nie odmawiasz pomocy.

Szanse warto dać każdemu :)

• Piwko 3
  • Wódeczka 1

No to tak kolego Jesteś osobą bardzo pomocną sam nie raz otrzymałem od ciebie pomoc i wiem, że można na ciebie liczyć dużym plusem jest to ze wiek masz odpowiedni, żeby przejąć taka funkcje pomysłów tez masz masę wiec na różne konkursy można będzie liczyć i jesteś osoba, która stara się wywiązywać ze wszystkich obowiązków. Jestem w stanie dać ci Tak.

• Piwko 2

Jestem na tak.

+ Kultura

+ Wiek

+ Chęci

+ Ogarnięty

+ Steam

• Piwko 2

Na TAK 

+ ogarnięty chłop

+ pagon

+ kultura

+ wiek 

+ chęci

+/- podanie

• Piwko 2

Serwer chyba nie szuka opiekuna, a jeśli chodzi o Xxardass'a to było to dogadanie się z właścicielami.

- Wymagania spełniasz

- Bardzo długi staż jako admin.

- Jeśli chodzi o range Opiekuna Serwera jest ona odpowiedzialna, bo reprezentujesz serwer jak i forum, musisz dbać o "nowości" na serwerze, ale jak na Twój wiek dasz sobie radę to nie jest nic skomplikowanego według mnie.

- Jesteś osobą, która ma do siebie bardzo duży dystans, sugeruję to po zachowaniu i zdjęciu wstawionym na MISS PR. Jesteś zarazem osobą zabawną oraz opanowaną, co widać po czatowaniu na AlkoBoxie.

- Cechuje Cię duża aktywność na forum, która jest bardzo wymagana przy posadzie Opiekuna.

- Łatwo nawiązujesz kontakt z nowymi użytkownikami forum.

Jeżeli właściciele serwera faktycznie chcą pomocy to mimo tego podania, które jest trochę mało przekonujące, nadajesz się.

Reasumując jestem na tak, jeśli założyciele szukają opiekuna.

• Piwko 2

Na Tak

- ogarnięty

doświadczenie

- jest długo na serwerze

- pagon

- na pewno by dużo zrobił i znalazł czas 

- Steam 

• Piwko 1
  • Winko 1

Jesteś osobą sumienną, która raczej wykonuje swoje obowiązki do końca i bardzo dokładnie. Jako admin masz długi staż, zadania wykonujesz należycie. Co do podania, no trochę słabo napisane bo racja może większość ludzi z serwera i forum Cię zna, ale zawsze warto dodać coś od siebie. Plany na zmiany również jakieś powinieneś mieć, gdy startujesz na taką funkcję, ale myślę, że na bieżąco coś będzie się pojawiać.

Ode mnie Tak. Jeżeli się uda objąć funkcje, to wiadomo, spełniaj ją nawet na 200%.

Powodzenia!

• Piwko 1

Jestem na TAK

+wiek

+steam

+pomocny

+dobry kontakt z graczami

nie znamy się jakoś długo, ale zdążyliśmy się „dotrzeć” na tyle abym mógł mieć o tobie jakieś zdanie, w rozmowach „luźnych” jesteś otwarty, posiadasz dobry dystans oraz opanowanie tak samo jak w rozmowach na temat serwera które mieliśmy nie raz (nawet wczoraj na ts) nie omijasz tego co cię nie dotyczy a starasz się pomóc :) Adminem według mojej opinii również jesteś dobrym, każdy gdzieś kiedyś zaczynał czy jako Admin czy Opiekun, wierze, że skoro podjąłeś się decyzji o złożeniu podania na Opiekuna jesteś w stanie dotrzymać słowa i wywiązać się dobrze z obowiązków które będziesz miał. 

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

Jestem na TAK

+wiek

+steam

+pomocny

+dobry kontakt z graczami

Dodam Tylko od siebie to że Właściciele akurat nie szukają Opiekuna bo nie widzę rekrutacji na Opiekuna na danym serwerze DD2#3 No ale decyzja zawszę należy do właścicieli :) Oby ci się udało Mordko ! :D z Fartem !

Edytował/a przez Dejzo
  • Piwko 1

Jeśli rozmawiałeś z @PEJTER i  @ .:Grand-Master:. na ten temat i się zgodzili to czemu by nie dać Ci szansy. Masz steam, długo już posiadasz rangę admina, co za tym idzie masz już jakieś doświadczenie w adminowaniu, jesteś aktywny na forum, ale na serwerze już trochę gorzej. 

Tylko to podanie napisane na kolanie i wygląda to, jakbyś miał dostać opiekuna po "znajomości". Jeśli nie zrezygnujesz z rangi tak szybko jak @XxardasS to jestem skłonny dać Ci tak.

• Piwko 3

Jestem na TAK.

+ Wiek 

+ Długość stażu na forum

+Chęci

- Podanie 

- Znajomość AMX

• Piwko 2

Jak dla mnie TAK :)

Mielismy okazje wspólnie adminować, jeśli trzeba było wchodziłeś na serwer... 

Aktywny na forum jak i na serwerze z tego co pamietam to GT na super poziomie 

Rozgadany, pomocny :)

POOWODZENIA 

• Piwko 2

Również jestem na tak, Michał jest bardzo fajnym gościem. Jestem przekonany, że poradzi sobie jako opiekun na tym serwerze. Na plus przemawiają takie argumenty jak wiek, doświadczenie, AKTYWNOŚĆ w każdy możliwy sposób (ts,forum,serwer), oraz osobowość. Argumentów przemawiających na minus nie widzę, dlatego moja opinia wyłącznie pozytywna, ale szczera.

• Piwko 3

Co tu dużo pisać, wszystko na plus i nadaje się na to stanowisko, co prawda znamy się krótko, ale od czasu kiedy tu zawitałem na serwer a później otrzymałem admina to z @11ruk3q.jpgvego21jakoś szybko nawiązałem kontakt :)

Nie ujmując Nikomu z wcześniejszych wypowiedzi, ale @ smerfetka.wyjaśniła wszystko co potrzeba ;)

Mój głos na TAK.

• Piwko 1

Jestem na tak.

Na zlocie było widać ze jestes ogarnięty chlopak ( przez te 30 minut XD, przez reszte czasu byłeś bardzo spokojny XDD)

Admina posiadasz długo. 

Steam masz.

Na forum jak i ts3 wchodzisz..

Nie mam większych przeciwskazań chyba że słabo napisane podanie, które nadrabiasz wszystkim innym :)

• Piwko 2

Jestem na TAK:

+steam

+ogarnięty

+kultura

+pomocny

+staż

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

Vego staruszku! :D
Gdy zobaczyłem, że były opiekun złożył rezygnacje stwierdziłem, że jesteś jedyną osobą odpowiednią na to stanowisko :)
Najważniejsze w Twojej osobie dzięki której jestem  na wielkie tak, jest to że o kazdej porze dnia można było liczyć na Ciebie, ze wejdziesz na serwer i pomożesz w jakimś problemie ewentualnie zbanować kogoś, kto na to zasługiwał.

Drugim powodem dlaczego dałbym Tobie tak jest Twoj wiek, każdy Cie szanuje, dzięki Twojej ilości miesięcy na serwerze każdy, kto gra dłużej niż pare dni zna Cie i szanuje, do tego wiedzą, że jesteś w stanie im pomoc :)

Twoje GT na razie jest strasznie słabe jednak na samym serwerze spędziłeś mnóstwo czasu, jestes 21szy jeśli chodzi o fragi na serwerze i to mówi samo za siebie! 
Pamiętam jeszcze jak pare tygodni temu, jak razem śmigaliśmy po dusciku całymi dniami, dlatego jestem pewny ze GT spokojnie nadrobisz! 

Jestem na TAK 

Edytował/a przez DANIELBG
  • Piwko 1

Jestem na Tak 
+Steam
+wiek
+doświadczenie 
+Staż. 
Jesteś komunikatywną osobą i dobrze się z każdym dogadujesz, potrafisz pomóc jak i mocno opieprzyć kogoś aby zrozumiał że zrobił źle. Moim zdaniem nadajesz się jak najbardziej na to stanowisko. :)

• Piwko 1

+Steam

+Wiek

-Podanie

-Na dzień dzisiejszy opiekun nie jest potrzebny bo aktualni sobie radzą.

Neutral

• Piwko 2

Po długiej i burzliwej rozmowie z @.:Grand-Master:.razem doszliśmy do wniosku, że można ci dać szanse. W oparciu o opinie użytkowników, oraz o nasze własne wyrobione zdanie o tobie zdecydowaliśmy o dwutygodniowym okresie próbnym. Napisz do mnie na PW, w celu ustalenia terminu rozmowy objaśniającej nowe zadania postawione przed tobą. W raz z Dawidem mamy nadzieję, że nas nie zawiedziesz i nie zrezygnujesz z funkcji po kilku chwilach.

• Piwko 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.