Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Nick: Dzielny Tabaluga
Steam_ID : STEAM_0:0:33119658  

Doświadczenie: Bardzo duże, od 5 klasy szkoły podstawowej gram w CSa, wielokrotnie byłem adminem, ponadto miałem rangi: [email protected] serwera, Opiekun Serwera, Moderator. 
Znajomość AMXX(1-5) : W tej skali 4-4.5
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Dzielny Tabaluga/193.33.177.156:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Nie

Sprawny Mikrofon?: Tak
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Tak

- Minimum 16 Lat (możliwe wyjątki)                                                                             -Jest 20

- Minimum 10 Postów na Pijemy-Rozrabiamy.pl                                                         -Jest

- Minimum 30h przegrane na serwerze - Minimum 7 dni ważności konta                    -Przegrane 60 na ten moment, jest

- Znajomość regulaminu serwera/admina - Znajomość moda i funkcji serwera          -Tak

- Obsługa amxmodmenu i znajomość komend                                                           -Tak

- Wysoka kultura osobista                                                                                           -Myślę, że tak

- Codzienne odwiedzanie forum, bycie na bieżąco                                                     -Przyjąłem

- Poświęcanie przynajmniej 1h dziennie na pilnowanie serwera                                -Gram Niedziela-Piątek po kilka godzin dziennie

- Sprawny Mikrofon                                                                                                     -Jest

- W przypadku Steam brak blokad typu VAC                                                              -Jest 

Podanie złożone po konsultacji z @Pawelek xdco do nierównego czasu gry na GT -po prostu gram kiedy mogę, czyli w tygodniu. 

Edytował/a przez Dzielny Tabaluga
  • Piwko 1

Jestem na wielkie tak! Znam z serwera jak i osobiście ;) Myślę, że się sprawdzisz jako administrator
+często widze Cie na serwerze
+steam
+posiadasz mikrofon i jesteś ogarnięty 
+zawsze chętny do pomocy
+doświadczony
+aktywny na forum

https://www.gametracker.com/player/RAV/193.33.177.156:27015/

• Piwko 1
  • Winko 1

Napisano (edytowany)

Przy poprzednim podaniu @Huzarbłędnie oceniłem gracza, nie wykazalem sie wystarczającą czujnością, lecz w tym przypadku moge powiedziec z pelna swiadomoscia, ze jestem na tak. Kultura, mikro i generalnie ogolnopojete zachowanie wraz z zestawieniem doswiadczenia i umiejętnościami mowią, że z tej maki bedzie chleb. Duze Tak

@ Edit: jedyny minus GT, 

Edytował/a przez Digi
  • Winko 1

Na serwerze Cię widuję nawet często [ + ]

Ta ostatnia 4 -dniowa luka [+/-]

Mikrofon jest [+]

Kultura u Ciebie również jest [+]

No cóż, więcej plusów niż minusów, jestem na tak :) 

• Wódeczka 1

Tak:

+Wiek

+Steam

+\- GT 

+Kultura 

• Piwo bezalkoholowe 1

Zostaniesz przyjęty na okres próbny 2 tygodni. Zgłoś się do mnie na rozmowe.

Powodzenia!

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.