Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj między godziną 21:45 a 22:30 kupowałem rangę VIP wczoraj byłem bardzo ucieszony, dziś zaś musiałem zresetować cs 1.6 bo w ogóle się nie włączał 11-06 gdy wszedłem na serwer VIP nie było przy moim nicku, zapytałem się admina Rocat gdzie mam to zgłosić więc piszę do was. Mój nick w grze to KloNiQ, Rocat mi mówił że sklep jest zepsuty... Niestety moi rodzice nie lubią gdy kupuję coś przez internet np przez sieć allegro więc usunąłem to z telefonu, nie mam żadnej wiadomości sms w moim telefonie dzisiaj szukałem tego w moim fonie no niestety okazało się że pieniądze możliwe że poszły w błoto. Proszę pomóżcie mi ! 

Napisano (edytowany)

Niestety ja nie wiem jak pomóc musimy poczekać na wypowiedzi innych ;)

Ja miałem problem taki, że kod mi przyszedł ale vipa nie otrzymałem bezpośrednio po zakupie. Musiałem zgłosić się na forum o pomoc do Administratora @Vakosktóry też mi pomógł.

Chyba że coś ze sklepem jest nie tak.

@SDCSebeK -  Sklepik VIP na zombie szwankuje ludzie się skarżą a ja muszę się tłumaczyć może jakiś temacik o tym lub wypowiedź, jak znajdziesz chwilkę czasu :D ?

Edytował/a przez Rocat
  • Wódeczka 1

Potwierdzam że z wykupieniem usług na naszym Zombie występuje jakiś błąd, problem z tym miał @zeico.pngRocat a także nowa graczka na ZP Patrycja - tyle wiem na tę chwilę, ponieważ miałem spam od nich na priv, mogę podesłać SSy, jeżeli to konieczne. 

• Piwko 1

image.thumb.png.8507ca9bac29d182a234c1626b9ed603.pngNo więc co miesiąc dostaję od rodziców 25zł (wszyscy mi mówią że na bogato xD) ale niestety rodzice nie lubią jeżeli kupuję przez internet, więc jak kupuję coś na allegro to muszę z nimi jechać do sklepu allegro w łodzi, ale do rzeczy, gdybym wiedział że kod jest potrzebny zostawiłbym go... Ale od zdarzenia które zaszło bardzo dawno temu... Rodzice zaglądają mi regularnie w telefon i nie chciałbym mieć szlabanu za ,,nie słuchanie się" no i oto cała historia... zostało mi 8 zł cieszyłem się tym vipem dwa dni temu 05-11-2018 a wczoraj 06-11-2018 napisałem właśnie temat, jak widzę w odpowiedzi napisaliście czy znajdę chwilkę czasu na wytłumaczenie, oto macie rocat!!! Zauważyłem też że często wbijasz na serwer, na prawdę nie możesz mi jakoś pomóc? Jeżeli mógłbyś to naprawdę proszę cię bo rodzice myślą że dalej zbieram na nową kartę graficzną nawet nie wiedzą że ja wydałem te 17 pln, ale powtarzam! Kodu nie mam usunąłem wiadomość CAŁĄ! nie mam nic na telefonie żadnego sms od serwera żadnego kodu ani nic! Proszę pomóżcie jeżeli rodzice się dowiedzą to nie będzie mnie na zombie plague co najmniej 2 tygodnie, nie kłamie na prawdę! Jeżeli jest jakaś mała pomoc to błagam was abyście mi jej udzielili... Nie da się tego cofnąć a ja na prawdę chciałbym tego vipa ! 

Ja w tej sytuacji jestem bezradny / mogłeś tę swoją "opowieść" napisac w tamtym temacie bo ten temat jest zbędny, po co kontynuować dyskusję w drugim hmm... ?

Ogólnie, to ja bym to nazwał "nauczką na przyszłośc" oczywiście jeśli ktoś da radę ci pomóc, to pewnie ci pomoże. bez dowodu zakupu raczej nic nikt nie zdziała.. To tak jakbyś poszedł do sklepu chciał oddac telefon ale nie masz paragonu czy faktury.. nikt nie jest w stanie ci uwierzyc, dlatego, że nie wiadomo jak było naprawdę.

• Piwko 2

Ja bym poszedł do kibla wysłał sms napisał na kartce usunął wiadomość i już XDDD Kappa

• Piwko 1

@KloNiQNikt nie ma pewności, że kupiłeś vipa, każdy może napisać "kupiłem vipa i straciłem 17 złoty! Zostało mi 8 pln do cieszenia się"

Patrz na to z innej strony. Kupię vipa na twoim serwie, napiszę że mi go nie dało, sms usunąłem i co? Dasz mi tego vipa? Odpowiedź brzmi nie, dlaczego? Otóż dlatego że nie mam dowodu na to, że go kupiłem na twoim serwerze. Moim zdaniem to spam i jest do zamknięcia. Pozdrawiam graczy serwera ;)

• Piwko 3

Pisz w 1 temacie a nie twórz milion kolejnych.

Zgłoś się do mnie na PW

• Piwko 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.