Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

-Imię: Darek
-Nick: DarO
-SID: STEAM_0:0:52709086
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Byłem już opiekunem tego serwera, jednak przez własną głupotę zrezygnowałem z pełnionej funkcji.
-Znajomość AMXX* (0-5): 3
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: 1-2
-Napisz coś o sobie: Mam na imię Darek, pochodzę z Województwa Śląskiego a dokładniej z Bytomia. W counter-strike'a gram od 11 roku życia. Obecnie pracuję jako zbrojarz w lokalnej firmie budowlanej. Od jakiegoś czasu pełnię już funkcję admina serwera ZE. Gracze mnie znają, mają do mnie zaufanie.
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Na chwilę obecną (jako że serwer po resecie) myślę, że przydałoby się kilka konkursów aby utrzymać ilość graczy na serwerze. Oraz chciałbym otworzyć szybką rekrutację na admina, bo nie licząc obecnego opiekuna to jest nas na ten moment tylko dwóch.

* Skala znajomości AMXX: 

0 - nie wiem co to ftp, pluginy
1 - słyszałem pojęcie ftp i plugin
2 - wiem co to pliki .amxx i .sma
3 - potrafię prawidłowo wgrywać modyfikacje na serwer
4 - w stopniu podstawowym edytuję pluginy, potrafię napisać prosty plugin
5 - piszę własne pluginy

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

• Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 4

Jestem na TAK

+ Wiek

+ Doświadczenie 

+ Aktywność (przynajmniej w dziale typerów ,ale z tego co widzę na serwerze też)

- Mogłeś napisać coś więcej

Powodzenia

• Piwko 1
  • Winko 1

+ Wiek masz na plus 

- Podanie słabe 

+ Zależy ci na serwerze 

+ Jako typer jesteś aktywny 

Jestem w stanie dać ci Tak :) 

• Piwko 1
  • Winko 1

Widać tutaj walkę oraz wolę zwycięstwa. Chłopak się nie poddaje, nie ma u niego zwątpienia co bardzo mi się podoba. Leci przed siebie bez wymówek, biegnie, żeby osiągnąć swój cel.
+ Wiek
+ Steam
+ Doświadczenie
Jestem na tak. I pamiętaj! NIE WAŻNE, ŻE WSZYSTKO WOKÓŁ CIEBIE JEST PRZECIWKO TOBIE, MUSISZ IŚĆ I WALCZYĆ, WAŻNE JEST TO CO MASZ W GŁOWIE! o7

• Piwko 2
  • Winko 1

Ja ten dzień rezygnacji pamiętam doskonale - 3 sierpnia 2018 r. Nie tylko ty zrezygnowałeś, ale jeszcze dwóch naszych kolegów.

Nie chcę wyjść na mięczaka, ale tego dnia pękłem totalnie. Dosłownie poczułem się tak jak bym został sam; sporo czasu spędzaliśmy ze sobą na ZE, więc chyba rozumiesz. Do tego ta rezygnacja była złożona w najgorszym możliwym momencie dla naszej małej ekipy oraz dla serwera, kiedy to paru cwaniaków chciało nas wykończyć i zrobić sobie podwórko z ZE.

Według mnie twoja decyzja była bardziej kierowana emocjami niż brakiem czasu i chęci.

Przechodząc teraz z przeszłości do teraźniejszośći.

Po powrocie na Zombie Escape bardzo pomagałeś nam w tych ostatnich miesiącach; zostaleś i realizowaleś swoją funkcję doskonale pomimo niskiej frekwencji graczy na ZE. To samo dotyczy przygotowywaniu zmian na ZE by przyciągnąć nowych graczy i odzyskać zaufanie stałych bywalców.

Jesteśmy już niecały tydzień po resecie i powiem, że co raz lepiej stoimy, ale i czeka nas jeszcze więcej pracy. Widziałeś co się działo na serwerze w ciągu tego tygodnia i zakładam, że wiesz ile trzeba było się napracować by rozwiązać bieżące problemy.

Ja sam nie dam rady rozwiązywać wszystkich spraw na ZE. Potrzebuję osoby godnej zaufania i nie mam wątpliwości, że ty nią jesteś.

Jeżeli chodzi o propozycje zmian to owszem, jeżeli sytuacja będzie już stabilna to zrealizujemy kilka konkursów. Co do Szybkiej rekrutacji na admina ZE to nie ma pewności, ale jeżeli masz już przygotowany plan to jak najbardziej się zgadzam.

Trochę musiałem czekać i się doczekałem podania.

Devil jest na TAK <3 <3 <3

• Piwko 3
  • Wódeczka 2

Masz moje TAK:

+ Wiek,

+ Steam,

+ Doświadczenie,

+ Serwer powoli się rozkręca na pewno para rąk przyda się do pomocy,

Powodzenia! :)

• Piwko 1
  • Winko 1

Myślę, że można ci dać szansę, na tak.

+Wiek

+Steam

+Podanie

+Aktywność na serwerze

• Piwko 1
  • Winko 1

Jestem na TAK:

+Wiek

+Kultura 

+Steam

+Aktywny

+Podanie 

+Pomocny 

• Piwko 1
  • Winko 2

Oczywiście, że na tak!

+ Wiek

+ Kultura

+ Steam

+ Doświadczenie

+ Miły

Powodzenia! ;)

• Piwko 2
  • Winko 1

++Doświadczenie

+Aktywność

+Kontakt

Ofc yes

• Piwko 1
  • Winko 1

Co tu dużo mówić, doświadczenie posiadasz, aktywność jak najbardziej jest.Kultura jest na odpowiednim poziomie. Podanie nie jest jakoś super rozpisane, ale tak czy siak plusy przeważają.Myślę, że każdy zasługuje na drugą szanse. Kończąc tą długą wypowiedź ;D jestem na TAK :>

• Piwko 1
  • Winko 1

Jestem na  TAK:

+ Wiek

+ Steam

+ Doświadczenie,

+ Aktywność

Powodzenia!

• Piwko 1
  • Winko 1

przyjete.png

• Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.