Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SoBeK

Recenzja | Rok Pierwszy

Rekomendowane odpowiedzi

Film "Rok Pierwszy", Harolda Ramisa, (który powinien być znany z pogromców duchów, albo chociaż z dnia świstaka) to jeden z najgorszych filmów  jaki w życiu prawie w całości oglądnąłem. Prawie w całości, bo odpuściłem marnowanie swojego cennego czasu, na napisanie tej recenzji ;p

Film Opowiada o dwóch kretynach, którzy należą do jakiegoś starego plemienia, które żyje z polowań oraz zbierania owoców.

Zed oraz Oh,  nieudacznicy oraz debile, na każdym kroku wpadają w jakieś tarapaty. Od zjedzenia zakazanego owocu, przez który bohaterowie zostali wygnani, przez zabawę w zabójstwo czy wycinanie napletków, aż do chwilowego bycia niewolnikiem.. 

Ta parodia, która miała "wyśmiewać" religię, była tak słaba, że nawet na mej twarzy nie zagościł uśmiech..

Drętwe dialogi, brak emocji w scenach... tym głównym minusikom nie pomógł nawet alkohol.

@sredniomineralizowana wodapożycz coś towaru, oglądnę drugi raz - może będzie mnie śmieszyć :P

Zdjęć czy recenzji nawet nie wstawiam, bo jeszcze ktoś przez przypadek to coś obejrzy … ;P

• Winko 1
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 2

Aż nie chce się oglądać :pika1:

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.