Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje troche znerfić tego vipa bo jest na moje oko za mocny jak na ten serwer. 110 hp na start 2 skoki, free bronie czy to nie przesada jak na zwykły serwer 4 maps? Na wielu serwerach VIP ma jedynie dodatkowe pkt hp za zabójstwo i free bronie. Moja propozycja brzmi by zabrać te 2 skoki vipowi i dać mu 105 HP na start bo bardzo często go z AWP za 1 killem nie można zabić. Nie ukrywam, że to jest wkurzające, bo trafisz takiego w klatke piersiową albo w ręke i dalej żyje. Już nie raz słyszałem wkur**onych graczy przez to 110 hp na start u VIPa zwłaszcza w pojedynku z AWP na DD2 z respa na resp

Moim zdaniem VIP mógłby mieć 100 hp na start, ale nieograniczony limit aktualnego zdrowia. Co do double jump'a to jest to "wizytówka serwera". Natomiast w menu wyboru broni można byłoby dodać możliwość stworzenia własnego set'u oraz zapamiętanie go.

Taki VIp jest wizytówką serwera to po pierwsze a po drugie jest tani i może sobie każdy go kupić więc żaden problem, sama nie raz byłam świadkiem jak gracze wyzywają osoby z vipem a jak same kupiły to od razu zmieniały gadkę.. Po 3 serwer musi jakoś sam na siebie zarobić

odrzucona.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.