Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Vakos

Szybka Rekrutacja na Opiekuna FanPage

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

* Minimum 16 lat (możliwe wyjątki).

* Spędzić na forum minimum 2 dni.

* Wykazywanie się aktywnością.

* Posiadanie dużo wolnego czasu.

* Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność.

* Posługiwanie się poprawną polszczyzną.

Zadania stawiane przed Opiekunem FP:

* Systematyczne prowadzenie profilu facebook.

* Aktywność w oferowaniu pomocy na zasadzie facebook -> forum -> facebook.

* Rozwijanie naszego profilu facebook.

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!

Imię:
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?:
Dlaczego Ty?:

• Piwko 5
  • Winko 1

Imię:Filip
Doświadczenie:W prowadzeniu fanpage tak narpawde zero ,ale nieraz jakieś fanpage wyciągałem z dna i je podnosiłem 
(jakbyco nasz fanpage jest tylko przykład podaje !)
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Pomysły mam nadzieje będą mi przychodzić z dnia na dzień.
Dlaczego Ty?: Na naszym fp od 2 dni nie widziałem ani jednego postu z jakimś innym tematem niż np.awanse,otwrta szybka rerkru.

PS. Facebook to moje 3 życie Oczywiście będę promował naszą strone na swoim profilu. :P 

Edytował/a przez Loly
Vakos,

Przyjęte

• Piwko 1
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Imię: Bartek

Doświadczenie: Byłem już na randze Redaktora FP na sąsiedniej sieci

Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Ja bym wprowadził dużo fajnych memów, zagadki i wiele wiele innych pomysłów które mi wpadną do głowy

Dlaczego Ty?: Ponieważ bardzo się staram, dużo czasu poświęcam na (tak zwanym) fejsie

Vakos,

Odrzucone

• Winko 1

Imię: Bartek

Doświadczenie: Byłem redaktorem fp na sąsiedniej sieci

Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Wprowadził bym dużo memów, zagadki, informacje ze świata i co najważniejsze wiadomości z życia forum

Dlaczego Ty?: Ponieważ znam się bardzo na prowadzeniu FP i bardzo się staram aby być na tej posadzie

Vakos,

Odrzucone

• Piwko 1
  • Winko 1

Napisano (edytowany)
Imię:Adrian
Doświadczenie: Prowadziłem już FP, tak dokładniej to pomagałem rozwijać fan page, a gdy już był rozwinięty do pewnego stopnia, 
że wzbudzał zainteresowanie przypadkowych osób, to odchodziłem, ale teraz czuje się na siłach, aby prowadzić FP i skrupulatnie go rozwijać.
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Z pewnością poprawić aktywność pod względem publikowania postów oraz zwiększyć „zasięgi" i prężnie rozwijać Fan Page.
Dlaczego Ty?: Uważam się za osobę bardzo kreatywną, impulsywną, szczodrą oraz odpowiedzialną. Drugą rzeczą jest to, że uwielbiam pisać na komputerze, sprawia mi to przyjemność.
Edytował/a przez Adrian...
Vakos,

Odrzucone

Imię: Kacper
Doświadczenie: Byłem nie jednokrotnie redaktorem na fp !
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Chciałbym zacząć promować sieć poprzez Facebooka, w końcu to aktualnie Najlepsza forma do tej czynności, Facebook dociera praktycznie do każdego człowieka na ziemi, znam techniki, które pomogą w większym zainteresowaniu naszą stroną. Rzecz ujmując chciałbym trafić z naszą siecią do jak największej liczby odbiorców, trzeba wykorzystać potencjał drzemiący w tym wielkim i globalnym portalu społecznościowym.
Dlaczego Ty?: Chciałbym przyczynić się do rozwoju sieci, chciałbym dążyć do tego, aby dawać z siebie nie tylko brać. Chcę się tutaj rozwijać i tytuł Admin CodMod 501 zamienić na dużo wyższy.
Vakos,

Przyjęte

Vakos,

Odrzucone

• Piwko 6
  • Wódeczka 2

Imię: Krzysiek.
Doświadczenie: Dobre.
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Konkursy oraz.rozwijać wasz fangpg.
Dlaczego Ty?: Myśle że nadam się.na to stanowisko. 

Vakos,

Odrzucone

• Piwko 1

Imię: Kacper
Doświadczenie: Byłem niejednokrotnie redaktorem na fp !
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Chciałbym zacząć promować sieć poprzez Facebooka, w końcu to aktualnie Najlepsza forma do tej czynności, Facebook dociera praktycznie do każdego człowieka na ziemi, znam techniki, które pomogą w większym zainteresowaniu naszą stroną. Rzecz ujmując chciałbym trafić z naszą siecią do jak największej liczby odbiorców, trzeba wykorzystać potencjał drzemiący w tym wielkim i globalnym portalu społecznościowym.
Dlaczego Ty?: Chciałbym przyczynić się do rozwoju sieci, chciałbym dążyć do tego, aby dawać z siebie nie tylko brać. Chcę się tutaj rozwijać i tytuł Admin CodMod 501 zamienić na dużo wyższy.
Vakos,

Przyjęte

• Piwko 1

Imię: Patrycja
Doświadczenie: Jakieś tam jest, myślę, że dam rade.
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Dodatkowa pomoc chłopakom jak i organizowanie różnych konkursów, zagadek, itp. Miłą atmosferę  
Dlaczego Ty?: Jestem tutaj już długo, na forum jak i na fb aktywna, chcę przyciągnąć zainteresowanie jeszcze większego grona ludzi, jestem pomocna, cierpliwa jak i zorganizowana. Myślę, że jeszcze jeden pomocnik się przyda 
Vakos,

Odrzucone

Imię: Adam
Doświadczenie: W prowadzeniu fp nie mam zbytnio dobrego doświadczenia ale myślę, że podołam się tej randze 
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Na pewno chciałbym rozwijać FanPage naszej sieci Pijemy-Rozrabiamy.pl aby więcej osób przychodziło do nas i też ogłaszać nowości, konkursy, zagadki, suchary 
Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem chętny pomóc obecnym adminom w prowadzeniu aby nie zajmowali się oni wszystkim bo zawszę się przyda kolejna dłoń do pomocy.
Vakos,

Odrzucone

• Piwko 2
  • Wódeczka 2

Imię: Adrian.
Doświadczenie: Owszem, posiadam. Byłem tutaj Opiekunem FP dwa razy.
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Wprowadzić, to chyba nic, ale informować o codziennych newsach co się dzieje na Forum. Może czasem jakiś pomysł przyjdzie mi do głowy. 
Dlaczego Ty?: Ponieważ mam doświadczenie w prowadzeniu FP i chęci.
Vakos,

Okres Próbny. Przyjęty

• Piwko 2

Imię: Patryk
Doświadczenie: Prowadziłem patriotyczną stronę na facebook-u, do czasu odejścia potrafiłem zwiększać zasięg postów wielokrotnie (niekiedy z 250 do 3000), po przez swoją aktywność oraz pomysłowe posty
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Jest wiele rzeczy, które chciałbym wprowadzić i nie będzie się to ograniczało tylko do aktywności:
1. Wprowadzić poradniki jak wykonywać pewne sztuczki na serwerach PR, przy udziale graczy doświadczonych
2. Wstawiać grafiki, poradniki, osiągnięcia wybranych graczy na sieci PR
3. Wprowadzić poradniki na temat oprogramowań komputerowych
4. Wstawiać takie posty, które by nawet zmuszały innych do komentowania po przez kontrowersje 
5. Wstawiać posty promujące sieć PR, pokazując ile jest graczy, jakie są ich statystyki, jaki poziom w świecie polskich serwerów przedstawiają nasze serwery, etc.
6. Wstawiać posty nie tylko na temat CS-a, ale i na temat innych gier.
7. Wstawiać posty, które są związane nie tylko z grą, ale też tym, czym ludzie mogą się zainteresować. Np. Sztuki walki, wojsko, nauka, medycyna, itp. a także wstawiać posty np. edukacyjne 
Dlaczego Ty?: Jestem człowiekiem z ambicją i pomysłowością, która po zdobytych doświadczeniach chce te 3 rzeczy złączyć ze sobą i wykorzystać dla dobra sieci oraz wszystkich graczy i zainteresowanych ludzi.
Joanna,

Przyjęty. Zgłoś się do Vakos.

• Piwko 3
  • Winko 1
  • Wódeczka 2

Imię: Szymon 
Doświadczenie: Wspólnie ze znajomym prowadzimy nadal własnego FP, więc doświadczenie posiadam :) 
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Aktualnie to chciałbym jakoś ożywić, jakieś konkursy, newsy na temat ważnych informacji co dzieje się na forum. 
Dlaczego Ty?: Widzę że jest miejsce, więc dlaczego by nie spróbować? Przyda się każda para rąk do pracy. 
Vakos,

Przyjęte

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Szybka Rekrutacja OFF

• Piwko 1

Imię: Robert 
Doświadczenie: Jest 
Jakie masz pomysły, co chciałbyś wprowadzić?: Raczej wszystko narazie jest okej. Będę robił różne zagadki quizy itp. 
Dlaczego Ty?: Miałem tą funkcję raczej szło mi dobrze musiałem zrezygnować z braku czasu. A no i przyda się pomoc @ [URLOP] Withong. Już nie mówiąc o tym gościu co wyleciał za wspomagacze xD 
Vakos,

Odrzucone

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Tylko 75 emotikonów jest dozwolone.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.