Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Admin plz dont ban just skill

Powód: Obraza serwera+Klamanie+Sianie farmazonu (TS3)

Admin banujący: Lord Kruszwil
Data i godzina zdarzenia: 10.10.2018 - 17:26:30
Mapa: FFA Pijemy-Rozrabiamy.pl (de_dust2)
Wycinek z konsoli
:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pijemy-Rozrabiamy.pl
[AMXBans] Powod: 'Obraza serwera+Klamanie+Sianie farmazonu (TS3)'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:752082790'
[AMXBans] Twoje IP: '195.88.114.243'
[AMXBans] =======================================

Witam,

Z miłą chęcią się wypowiem na ten temat:

- Obraza serwera? Dlatego, że sam powiedział na TS3, że serwer jest zjeb*ny, bo cziterzy grają - gdzie sam sprawdzałem, że żadna osoba nie ma czitów i jaka to Administracja nie jest i, że serwer to dno.

- Kłamanie? Gdy miał Admina na każdym kroku kłamał, gdy pisałem coś do niego na PW na steam to od razu leciał do osób, które mają na sieci bana i wbijają na AB - zapytałem go, czy pewna osoba gra na serwerze od razu powiedział i miał moje zdanie gdzieś - wszystko co do niego pisałem w ukryciu żeby inni nie wiedzieli zaraz większość serwera wiedziała - za to dałem mu między innymi ostrzeżenie (1/3) i za kulturę w stosunku do mnie, bo przyznajmy się kto by chciał mieć takiego Admina co mówi na mnie "pierdol się cwelu", "jesteś zjebany" 

- Sianie farmazonu? Za przeproszenie mi lizał dupę jako Admina, a mam SS na których mnie wyzywa za moimi plecami i namawia innych Adminów FFA żeby zrezygnowali i żeby również okłamali w rezygnacji - tak jak on napisał.

Skrótem nie chcę mieć takiej osoby na serwerze, która kłamie, oczernia, obraza serwer i Administrację. 

PS.

SS mogę podesłać na PW Administracji, czy AC.

• Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Reasumując to co napisałem - jedynego jakiego mam screena to tego co jest wyżej, bo mam go zapisanego. Resztę SS' ów na których mnie obraża wyskakuje mi error - np. https://scr.hu/nA6YaKM. Próbowałem znaleźć w Google czy da się to jakoś odwrócić nie znalazłem żadnej opcji, aby to odwrócić. Z logów TS' a próbowałem odtworzyć linki również ta sama sytuacja. Pisząc to nie miałem zamiaru okłamać nikogo, napisałem prawdę do której się przyznał sam @Kropla bes kituna TS3, ale nie przyzna tego tutaj, a ja na to nie mam dowodów. Pisząc post posiadałem świadomość, że mam te SS' y, bo mam je w historii, ale co z tego jak na nich wyskakuje error, a drugi raz ich nie dostanę. Jedynce co mam pod swoją obronę to to, że jestem Opiekunem Serwera i podchodzę do tej rangi całkiem poważnie nie chcę okłamać nikogo, tylko chcę napisać szczerą prawdę - na pewno odrobinę macie do mnie zaufania Administracjo, bo gdybyście mi nie ufali w pewnym stopniu to nie dali byście mi tej rangi. Ja wiem, że ten dowód mało daje i jest w tej sprawie mało co istotny, ale z ręką na sercu nie kłamię Was. Jak byście się Wy czuli, że osoba sieje farmazon za waszymi plecami i jaja sobie robi, za przeproszeniem napierdala ile wlezie na mnie, mało tego wyzywa serwer, że jest dnem i Administrację, która nic nie może zrobić. Najlepsze jest to, że to wszystko na mnie się odbije,  bo nie mam dowodów, czyli kolejne ostrzeżenie albo degrad z rangi Opiekuna Serwera. On nadal myśli, że jest już zbanowany i próbuje sobie ogarnąć nowe IP żeby wbić na serwer poprzez VPN, ale co tam... Jestem godzien przynieś karę. 

Pozdrawiam,

Opiekun FFA - @braindeadfifi

EDIT:

A co do Ciebie @Kropla bes kitumogłeś przeprosić za to co zrobiłeś - tylko słowo przepraszam.

PEJTER,

Następnym razem zgłoś taką sytuację od razu do administracji i przedstaw dowody póki są :)

• Piwko 1
  • Winko 1

Ze względu na brak dowodu w postaci ss czy demka czy czegokolwiek innego gracz otrzymuje ub. @Kropla bes kitulepiej uważaj co piszesz czy mówisz, bo jeśli to nie Twój pierwszy raz to na pewno nie ostatni, a druga taka sytuacja skończy się pożegnaniem z Tobą. Twój nick już można uznać za prowokacje, tym bardziej że byłeś tu adminem.  Natomiast @braindeadfifinastępnym razem od razu zapisuj dowody i zgłaszaj je administracji że jest taki i taki problem, a obejdzie się bez problemów, natomiast skargi czy ub będzie bardzo łatwo i szybko nam zweryfikować. 

• Piwko 2
  • Wódeczka 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.