Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Wiem że ten temat był wałkowany 100 razy  i za każdym razem odrzucany ale nadal proponuje by wprowadzić chociaż 3 mapy westwood inferno i aztec. Gwarantuje poprawe ilości graczy na tym serwerze bo znam opinie znajomych co graja na tym serwie i dużo ludzi przyzna mi racje. Proponuje na próbę  zrobić chociaz ze 2 tygodnie i zobaczyc Ze dd2 duzo ludziom sie znudziło. Wiem ze macie serwery gdzie sa po 4 mapy juz ale ten serw jest wyjatkowy  i vip wyglada inaczej niz na poprzednich. Naprawde by było Ciekawie i daję rece uciąć że poprawi sie tutaj. Duzo ludzi odeszlo ze względu na monotonnośc i nudę a także na brak wprowadzania zmian.

Licze że to przemyślicie i nie odrzucicie odrazu a się zastanowicie.

Śmieszny pomysł, tylu ile odejdzie tyle samo nowych graczy przyjdzie. To jest only dd2 więc po co zmieniać profil serwera?

• Wódeczka 1

Pograj wiecej na serwie posluchasz ile ludzi by chcialo wprowadzic nowa mapke bo yo nobotobia a. Oholnie serw fajny i vip inny niz na pozostalych

47 minut temu, terapeuta002 napisał:

Pograj wiecej na serwie posluchasz ile ludzi by chcialo wprowadzic nowa mapke bo yo nobotobia a. Oholnie serw fajny i vip inny niz na pozostalych

Gram tutaj prawie 3 lata i nigdy w życiu nie słyszałem bardziej poronionego pomysłu niż ten z dodaniem innych map na only dd2 ;)

• Wódeczka 1

serwer only dd2 więc po jakiego grzyba dodawać inne mapy? 

osoby które chcą pograć na innych mapach mają dużo serwerów do wyboru, nawet z tej sieci, więc dodanie innych map byłoby bezsensu, bo większej ilości osób by nie było.

a przerabiać serwer only dd2 na inny mod nie ma większego sensu. Ktoś ma chęć zagrać na dd2 wejdzie na dd2, ktoś ma chęć zagrać na Inferno poszuka serwera gdzie jest inferno - proste. 

co do tego "Duzo ludzi odeszlo ze względu na monotonnośc i nudę a także na brak wprowadzania zmian." - zamiast siedzieć za przeproszeniem na "dupie" i tylko marudzić, że nie ma zmian, to zróbcie jakąś sensowną propozycję w tym dziale https://pijemy-rozrabiamy.pl/forum/559-propozycje-i-uwagi/ a na 100% ktoś się tym zajmie i rozpatrzy tę propozycję, bo to nie wygląda tak jak myślisz, że każda propozycją którą zaproponujecie wyląduję z czerwonym napisem "propozycja odrzucona" trzeba wziąć kilka czynników, czy to się opłaca, czy serwer na tym nie ucierpi, i czy wgranie jakichkolwiek pluginów nie obciąży serwera, więc moim zdaniem brak wprowadzania zmian, nie ma tu nic do rzeczy, bo widzę, że ostatnie 3 propozycję zostały zaakceptowane, no ale lepiej marudzić. :) 

Edytował/a przez MateOO /m/
  • Piwko 2
  • Wódeczka 1

ONLY DD2  nie nazywałby się wtedy only dd2...

Według mnie zbędne dodanie nowych map.

• Wódeczka 1

Gram na tym serwie od jakiegoś czasu i nigdy nie słyszałem żeby ktoś skarżył się na monotonność  mapy  ,  te  3 serwery słyną z tego,  że są same dd2   grane i nie widzę potrzeby zmiany na 2 MAPSA  lub na 3  MAPSA :hrhr:

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Myślę,że to właśnie na serwerach only dd2 jest najwięcej graczy :v Chcesz grać na westwood czy nuke,to idź na inny serwer.To jest only dd2 i tyle.

• Wódeczka 2

Dnia 4.10.2018 o 19:57, terapeuta002 napisał:

a także na brak wprowadzania zmian.

No to w takim razie proszę mi powiedzieć gdzie są te osoby kiedy był dostępny temat z propozycjami nowych skinów? Tylko 2 osoby zaproponowały nowe skiny na serwer

Jak sama nazwa wskazuje, jest to serwer only DD2 więc bez sensu było by wprowadzenie tych map. ;)

• Piwko 1
  • Winko 1

23 godziny temu, Alicja Niedźwiecka napisał:

Jak sama nazwa wskazuje, jest to serwer only DD2 więc bez sensu było by wprowadzenie tych map. ;)

@ Alicja Niedźwiecka, słońce, mam takie samo zdanie jak Ty

• Piwko 3

odrzucona.png

• Piwko 2
  • Wódeczka 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.