Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PEJTEROVSKY =)

Losowanie grup Mistrzostw Świata 2018 - League of Legends

Rekomendowane odpowiedzi

League of Legends

Od początku października, jak co roku, będziemy świadkami Mistrzostw Świata. Czy broniące tytuły Samsung Galaxy, które gra pod banderą Gen.G obroni tytuł? Czy może Chińskie RNG, pokaże światu kto jest najlepszy? Najpierw jednak poznajmy rozlosowane niedawno grupy, oraz losy Polskich zawodników reprezentujących G2, oraz Team Vitality, których zobaczymy na Mistrzostwach.

Losowanie odbywa się w formacie "koszykowym" - w pierwszym koszyku znajdują się zwycięzcy lig, w drugim i trzecim drużyny z drugim i trzecim miejscem. Warto zaznaczyć, że drużyny z tego samego regionu nie mogą trafić na siebie w grupach. W starciach grupowych, każda drużyna zagra ze sobą dwa razy w formacie BO1.

FAZA PLAY-IN

W geście wprowadzenia. Największe światowe ligi czyt. Europa, Chiny, Ameryka, Korea, Tajwan - posiadają 3 miejsca premiowane awansem na Mistrzostwa świata. Tylko w Korei, wszystkie trzy drużyny przechodzą od razu do fazy grupowej. W innych, wyżej wymienionych ligach, drużyny z 3 miejscem muszą walczyć o awans do fazy grupowej. Walka odbywa się miedzy nimi, a reprezentantami mniej znaczących światowych Lig np. Rosja lub Hiszpania (Która nie wchodzi w skład ligi Europejskiej) - Jest to nazywane fazą Play-in. Jak niżej widać, w fazie Play-in znajduje się 12 drużyn. Z każdej grupy awansuje najlepsza i zostanie dołączona do jednej z grup w fazie głównej (dlatego przy numerze 4 widnieje "-").

yyB1naT.png

GRUPA A:

1. Edward Gaming (3rd seed China)

2. Infinity Esports (1st seed Latin America)

3. Dire Wolves (1st seed Australia)

Moja osobista opinia - Grupa bez historii, Edward Gaming, może się już szykować do fazy głównej.

GRUPA B:

1. G2 (3rd seed Europe)

2. Suppermassive (1st seed Turkey)

3. Assention (1st seed South Asian)

Moja osobista opinia - Dla fanów Europejskiej sceny, na pewno najciekawsza grupa Fazy Play-in. Barwy G2 reprezentuje Polski zawodnik - Marcin "Jankos" Jankowski

GRUPA C:

1. Cloud9 (3rd seed North America)

2. Kabum Esports (1st seed Brazil)

3. Detonation (1st seed Japan)

Moja osobista opinia - Nie mam, ponieważ poza C9 nie kojarze żadnej z tych drużyn, a nie chcę wprowadzić czytelników w błąd.

GRUPA D:

1. G-REX (3rd seed Taiwan)

2. Gambit Esports (1st seed Russia)

3. Kaos Latin Gamers (1st seed Spanish)

Moja osobista opinia - Tutaj, walka o końcowy awans odbędzie się między Rosyjskim Gambit a Tajwańskim G-REX. Nie potrafię przewidzieć dokładnego wyniku.

FAZA GŁÓWNA (GRUPOWA)

Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansuja dalej, do ćwierćfinałów

rRdVx3B.png

GRUPA A:

1. Flash Wolves (1st seed Taiwan)

2. Afreeca Freecs (3rd seed Korea)

3. PVB (1st seed Wietnam)

4. -

Moja osobista opinia - Tzw. Grupa śmierci, patrząc chłodnym okiem, to Flash Wolves oraz Afreeca Freecs mają pewny awans, ale jak dodamy do tego drużyne z fazy Play-in zrobi się ciekawie. Hipotetycznie może tutaj trafić każda drużna poza G-REX

GRUPA B:

1. Royal Never Give up (1st seed China)

2. Gen G. (3rd seed Korea)

3. Team Vitality (2nd seed Europe)

4. -

Moja osobista opinia - Grupa w której zobaczymy dwóch Polaków, reprezentujących barwy Team Vitality  - Jakub "Jactroll" Skórzyński & Mateusz "Kikis" Szkudlarek - Niestety, pod względem Europy, grupa ułożyła się najgorzej jak mogła. Od początku Mistrzostw staniemy w szranki z Aktualnymi mistrzami świata, oraz aktualnymi Mistrzami "Mid Season Invitional"

GRUPA C:

1. KT Rolster (1st seed Korea)

2. MAD (2nd seed Taiwan)

3. Team Liquid (1st seed North America)

4. -

Moja osobista opinia - Najlepsza grupa do trafienia. Jest jeden murowany faworyt - KT Rolster. O drugie miejsce, prawdopodobnie zawalczy Team Liquid z, drużyną promowaną z fazy Play-in.

GRUPA D:

1. Fnatic (1st seed Europe)

2.100Thieves (2nd seed North America)

3. Invictus Gaming (2nd seed China)

4. -

Moja osobista opinia - Ciężko przewidzieć scenariusz tej grupy. Każdy tutaj może odnieść sukces

Wykonał: @PEJTER

Dzięki za info! :D 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.