Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BeHeaD

[Skarga] KArolKA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 636 Ninja (ZX 6R)
Nick oskarżonego: KArolKa

SID oskarżonego: --
Powód: Adminka nie wiem jakim cudem wkoncu to ns dostała informacje o cziterze na serwie po czym olała sprawę 
Opis sytuacji:
Dowody (demko lub ss):

20180922175238_1.jpg

Po pierwsze żałość człowieka ujmuje gdy widzi coś takiego, zgłosiłeś mi gracza na [email protected] po czym poszłam go sprawdzać i wykonałam mu ssy, a to co napisałam tyczyło się tego, że napisałeś jaki to ze mnie okropny admin. Tyle mam do powiedzenia.

Edytował/a przez KArolKA
  • Piwko 5
  • Winko 2
  • Wódeczka 2

Szanowny Panie @BeHeaD- informuję, że fakt tego że nie widzisz Admina obserwującego innego gracza - nie oznacza, iż Admin tego nie robi - mamy sporo narzędzi jako Admini, które pomagają nam naszą pracę wykonywać. Fakt, że @11ruk3q.jpgKArolKAwykonała graczowi screeny świadczy o tym, iż dokonała obserwacji gracza, nawet jeśli umknęło to Twemu wszechwidzącemu oku ;) . Kolejną sprawą jest fakt, że nie raz, nie dwa i nie dziesięć razy grałem z Tobą, choć nie zawsze o tym wiedziałeś - doskonale znam Twoje zachowania na serwerze ;). 

A co do tego: 

4 godziny temu, BeHeaD napisał:

Adminka nie wiem jakim cudem wkoncu to ns

Nie chcesz abym odpowiedział Ci co myślę w pełni bo mógłbyś się obrazić... Ujmując to o wiele grzeczniej - po pierwsze Steam nie świadczy o Twojej wyższości - po drugie - to chyba do mnie i do @sredniomineralizowana wodajako Opiekunów należy weryfikacja Adminów i kandydatów na nich - nie do Ciebie Panie "Nowicjusz" ;) .

Skarga niesłuszna. Zamykam.

• Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.