Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego używasz programu graficznego: Photoshop, gimp, photoscape.
Jak długo zajmujesz się grafiką: Około pół roku z przerwami.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Taką jaka była x czasu temu, gdy byłem grafikiem - jako dobrą, bez stresową, z efektami w pracy.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Ostatnio się to polepszyło, 4+ godzin i zawsze jest telefon.
Coś o sobie: Całuję rączki, jestem Dominik, mieszkam w Tczewie nad piękna Wisła, niedługo skończę 15 lat. W wolnych chwilach robię wiele rzeczy, jedną z nich jest oglądanie różnych tutoriali, aby się bardziej "udoskonalić" w grafice, zlecenia realizuje jak najszybciej i jak najlepiej mogę.
Doświadczenie: Byłem tu grafikiem jakiś czas temu, ale zrezygnowałem z powodów prywatnych, jeszcze wcześniej przewinęła się owa ranga.
Przykładowe prace (przynajmniej 5): Dwie strony - https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/69428-galeria-classy/

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik,
lub jakikolwiek zielony naramiennik.

• Piwko 3
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Na TAK !!!

+Doświadczenie

+Jego prace są kozackie

+Aktywność na forum

+Były grafik

• Piwko 1

Znowu chcesz być grafikiem? Nie wiem, czy wcześniej zrezygnowałeś, czy Cię zdegradowali, ale jestem na tak, ponieważ podobały mi się Twoje prace i ogólnie jesteś spoko chłopakiem. *Bez brudnych myśli*

• Piwko 1

Takiego menela tylko brać trzeba <3 Tak 

+Prace 

+ Po za forum też pomaga w grafice 

+ Doświadczenie 

( Jak tam każdemu ręce będziesz całował to parcha dostaniesz ) xDD

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

Na TAK

+praca 

+byłeś grafikiem 

+doświadczenie 

+aktywny 

Powodzenia mordo ;)

Edytował/a przez Sahu|ES GAMING
  • Piwko 1

Na te chwile jestem na Nie. Nie dawno pisałeś rezygnacje.. Moim zdaniem troszkę za wcześnie :)

+ prace

+ był już grafikiem

+ doświadczenie

• Piwko 2

Jestem na Tak, ponieważ wykazywałeś się aktywnością oraz pracą jako Grafik na forum, ale na przyszłość bardziej zwracaj uwagę na to, że istnieje takie coś jak zwolnienie. Rezygnacje napisałeś 3 sierpnia, minął tydzień i wracasz do rangi. Następnym razem przemyśl swoje decyzje 2 razy, bo rezygnacja była kompletnie niepotrzebna a prawdopodobnie straciłeś tylko swój zapracowany pagon.

• Piwko 1

Jestem na tak

+ Byłeś  już grafikiem

+ Miałeś naprawdę spoko prace

+ Aktywny na forum

• Piwko 1

+ Doświadczenie
+ Aktywność na forum
- Niedawno rezygnacja/degradacja
- Dziecinne zachowanie
Na nie.

• Piwko 1
  • Wódeczka 2

Z tego co wiem, w rezygnacji @ Classy. pisał o komplikacjach w jego życiu prywatnym.
Więc było to nieuniknione, prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem byłoby w napisanie tego w dziale zwolnienia/usprawiedliwienia.
Nie rozumiem jednak dlaczego niedawna rezygnacja miałaby być na minus dla grafika.

Oczywiście jestem pozytywnie nastawiony do przywrócenia rangi grafik dla Classy..
Im więcej grafików tym lepiej ;)

• Piwko 3
  • Winko 1

-Dziecinny

-Niesłowny

-Niedojrzały

Na NIE 

• Piwko 2
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Jestem na tak, każdemu może się coś takie zdarzyć (nie przemyślana decyzja).
Jednak mam nadzieje, że na przyszłość napiszesz zwolnienie, a nie zrezygnujesz z owej rangi.
Powodzenia Dominiś! <3
+Wiek
+Doświadczenie
+Prace
+Im więcej grafików, tym lepiej ;3

• Winko 1
  • Wódeczka 1

Kiedyś jak pisałeś podanie na Grafika dałem Ci tak ze względu na Twoje prace i wierzyłem w Ciebie, że dasz radę w przyszłości, że będą lepsze pracę typu - awatary i sygnatury i tak jest do teraz, bo serio coś zajebistego tworzysz w tak młodym wieku, to się nazywa talent! Jedyne co mnie nie pokoi to, że zrezygnowałeś i dosłownie po paru dniach napisałeś od nowa podanie to tak jakbyś był niezdecydowany czego chcesz. Wiadomo kolejny Grafik - więcej prac, więcej pomysłów zupełnie inne prace - jakaś nowość i to jest na plus! Na pewno zaletą dania Ci rangi Grafika będzie to, że Graficy nie będą sami, lecz ich troszkę wyręczysz. Tylko jedyne co mnie trapi, że zrezygnowałeś z jakiś poważnych przyczyn z tego co pamiętam i nagle składasz podanie na Grafika? Osobiście nic do Ciebie nie mam, bo jesteś w porządku i masz humorek. Ja osobiście jestem na neutral z lekkim TAK. Powodzenia! :)

• Piwko 1

Na tak :

+były grafik

+nice prace

Na TAK!

+Doświadczony

+Aktywny

+Prace są nawet Ładne :)

Powodzenia.

• Piwko 1

Będę szczera.

Miałeś powód, żeby rezygnować, a nie mogłeś napisać zwolnienia i dać powód "sprawy osobiste" , a osobie, która nadzoruję pracę grafików na pw wyjaśnić konkretnie jaki był powód?

Na nie.

• Piwko 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

przyjete.png

• Piwko 1
  • Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.