Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Trivor

odrzucony Dołączenie serwera MOD

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Oskar
Rodzaj gry: CS 1.6
Mod serwera: Jailbreak
Platforma: S/NS
Ilość slotów: 26
IP: 46.105.43.92:27395
Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/46.105.43.92:27395/
Link do Twojego steam'a: https://steamcommunity.com/profiles/76561198022389091
Kontakt: gg 2765288/steam
Reklama? (TAK/NIE): Tak, CSSETTI stawka 23zł

Ogólnie teraz są jakieś słabsze dni, bo wiadomo ciepło. Gra mniej osób, ale na ogół jest bardzo dobra reklama, ogarnięta administracja. Serwer ma już ponad 3 lata.

server_players.php?GSID=5493799&start=-1

• Piwko 3
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Jest już u nas serwer JailBreak, ale z tego co widzę, to serwer nie jest słaby. Ja jestem za dołączeniem tego serwera do naszej sieci.

• Piwko 2

Widać po samym pisaniu, że właściciel ogarnia to i owo. Serwer na pewno ma jakiś staż, ludzie na nim grają - widać to po GT serwera, reklama jest, kontakt z właścicielem będzie. Jestem na TAK!

• Piwko 1

Nie wiem jak po pisaniu można zobaczyć że właściciel wie o co biega. Ja nic szczególnego nie widzę. Mimo że mamy JB na sieci to aktualnie stoi koło 5500miejsca w GT co jest bardzo przeciętnym wynikiem. Jestem skłonny dać Tak bo widać że serwer jest stabilny i nic się z nim nie stanie :lajk:

• Winko 1

Jestem na tak 

+ Mod 

+ Wiek właściciela 

+Reklama 

Jestem N TAK:

GT fajne

Ogarnięty właściciel

Reklama

Znam Trivora osobiście :) Jestem na Tak

+ogarnięty Serwer

+Ogarnięty właściciel

+reklama :)

Można dać szansę.

Jest reklama, serwer stoi już jakiś czas, gracze są. Jak dla mnie mały minus to MOD, mamy już JB a ten MOD nie jest jakoś oblegany.

Myślę, że można dać szansę bo widać, że na serwerze pustek nie ma.

im więcej rozkręconych serwerów tym lepiej dla forum.

+ reklama

+ wiek

Nie ma totalnego bezruchu! :pika1: Rozbudowany serwer z różnymi dodatkami czego myślę u nas brakuje! Liczba graczy jak dla mnie w normie! Reklama jest! Co z tego, że mamy jail'a? Ważne jak jest napisany i jak to wszystko funkcjonuje pod względem zabaw czy prowadzenia! Fajnie by było gdyby ten serwer został przyłączony na stałe! Jestem na wielkie TAK!

Na pewno tam wpadnę jeszcze aby zbadać dokładnie serwer!

• Piwko 1
  • Winko 1

Jestem na Nie:

-noże nie pasują na serwery tego typu

-nawalone premiumów chyba więcej się nie dało

-autobh dla każdego gracza

-serwer niezbalansowany

-linka dla ct 

+jedyne co spodobało mi się na serwerze to model strażniczki

Podsumowując ten serwer trzyma się tylko jedynie przez tak drogą reklamę.

Up daliście  "Tak" z powodu liczby graczy na serwerze nawet nie sprawdziliście jakości serwera :> .

• Piwko 1
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Jestem na Nie. Zacznijmy od tego, że serwer jest ZAWALONY bezsensownymi pluginami, które powodują, że serwer co jakiś czas ma spore lagi. Wszyscy piszecie, że nas JB jest gorszy od tamtego, że jest tam sporo graczy a czy ktoś luknął na stawkę naszego JB ?. Dalej, na serwerze jest nawalone dosłownie wszystko i nie jest nic przemyślane. Wszystko jest po to, żeby takie 10 letnie dzieci wbijające na serwer zobaczą " O KOSA Z CS GO"  i mają mokre majtki... :konik:a co ma wspólnego to z modem Jb ? ... Kolejne, na serwie jest wgrany plugin, który ukazuje jakieś Pokemony i po co to ? żeby kolejne dzieci się nacieszyły ? a i tak nie wiedzą o co chodzi i padają co skutkuje kolejnym oczekiwaniem 15 minut na koniec rundy. Przejdźmy dalej na serwie jest najeb*ane usług, gdzie jedna osoba ma z 4 rangi jak nie więcej co za tym idzie np jeden tt ma około 300 hp... i od razu magia dla dzieci typu " [vip] [svip] [minivip] [pikaczu] Dildosek" i cały czat w spamie. Reasumując serwer jest przesadzony, zlagowany oraz nieprzemyślany co z tego, że ma około 20 graczy dziennie jak w tych 20 osobach jest 1 CTEK ( jedna dorosła osoba) a reszta to dzieci jarające się KOSĄ Z CS:GO:konik:, pokemonami oraz nawalonymi usługami, żeby kasa na reklamę sie zgadzała.

• Winko 3
  • Wódeczka 1

Serwer musi jakoś zarabiać, po za tym każdy może kupić vipa bądź inne dodatki dostępne na serwerze. Na serwerze gram i jestem Pod Opiekunem i nie słyszałem jeszcze żeby jakiś gracz narzekał na to, że jest za trudno jak są vipy. Ludzie chcą to kupują, nie chcą to nie kupują. Jakby było tak źle jak piszesz na serwerze grały by tylko osoby które mają jakieś tam dodatki. A skiny i inne rzeczy jest to urozmaicenie gry, coś innego niż na innych JB. Oczywiście jest to Wasze zdanie i je szanuję. 

• Piwko 1

Jestem na tak.

Jestem adminem na tym serwerze.

Gra na nim codziennie sporo osób.

• Piwko 1

Serwer został przyjęty na innej sieci.

Dodatkowo z poprzedniej sieci podobno wyleciałeś za oszustwa, wykonywanie ataków itd

• Piwko 3
  • Winko 4
  • Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.