Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Closed

Podsumowanie Pracy Adminów [Lipiec]

Rekomendowane odpowiedzi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Podsumowanie Pracy Administracji na serwerze Jailbreak - Lipiec.*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@Martynaaa

 

image.png.18a4ee856e7931d0d6abeca2d937afb4.png

 

Masz sporo luk w GT, ale jesteś na zwolnieniu uzasadnionym ciągłymi wyjazdami. Starasz się jak jak w ubiegłym miesiącu wchodzić na serwer mimo wakacji i to cenię, ale mam nadzieję, że będę częściej widywał Cię na serwerze. Prowadzenie w CT jak najbardziej okej. Nie mam do czego dalej się przyczepić.

 

@11ruk3q.jpgYu-Hwan XxardasS

 

image.png.d535be8c17b6bc67cdd7d54b206f7c2e.png

 

W tym miesiącu widzę, że twoje GT zmalało, ale mam na uwadze to jak wspominałem, że jesteś adminem na dwóch serwerach, godzisz to ze swoją pracą. Biorąc pod uwagę te czynniki jak i to, że mamy okres wakacyjny to GT jest dobre, starasz się wbijać na serwer mimo swoich obowiązków. Mam nadzieję, że to się utrzyma, stać Cię na więcej.

 

@Ulek

 

image.png.2d92f672602daba945ad4186d05908a9.png

 

Co tu dużo mówić o Tobie Ulek. Jesteś nowym adminem na serwerze. Widzę u Ciebie przez ostatni tydzień spadek GT wywołany zwolnieniem, ale są wakacje, więc każdy woli wyjść na dwór niż siedzieć przed kompem. Jednak od niedługiego czasu, w którym jesteś adminem wpłynęły na Twoje konto już dwie skargi. Mam nadzieję, że więcej się to nie zdarzy, ponieważ będę musiał wyciągnąć niestety większe konsekwencje niż tylko upomnienie.

  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×