Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
RekON///NEq

odrzucony [Podanie] HortonSłyszyKtosia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Nick:HortonSłyszyKtosia
Steam_ID Steam_ID: 0:0:205751205
Doświadczenie:Wiele razy pełniłem tą funkcję siedziałem nawet chwilę na tak zwanym blu
Znajomość AMXX(1-5) :5
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/HortonSłyszyKtosia/193.33.176.196:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?:Byłem za czitowanie ale dostałem unbana iż okazałem się czysty 
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?:Tak

Osoby niepełniące rang na serwerze DD2#1, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

Edytował/a przez RekON///NEq

Na Tak

+steam

+wiek

+doświadczenie - bl/właściciel/ac

-gt średniawe ;d

• Piwko 1

Powiem na początku tak, bardzo ale to bardzo długo rozważałem taką a nie inną opinię i nie jest mi łatwo pisać takie coś, ale do rzeczy.

Na + wiek

+ Doświadczenie

+ Steam

Ale niestety na minus idą Ci trochę "cięższe" wady.

- Średnie GT, ale można to zrozumieć człowiek nie robot i można przymknąć lekko oko na to

I tutaj myślałem nad tym bardzo, ale to bardzo długo.

- Masz konto od ponad 2 lat, nie wiem czy grałeś wcześniej tutaj na serwerze ale na twoim obecnym nicku na forum, nie ma takiego gracza, przez dwa lata 16 postów ? I z tego co widnieje na twojej tablicy to zacząłeś je nabijać 1 lipca TEGO roku czyli tak jakby po dwóch latach od czasu twojej rejestracji, nie znam(y) Cię za dobrze a na serwerze grasz chyba około miesiąca. Więc wygląda to trochę jakbyś to konto założył nie w 2016 ale w 2018 czyli raptem kilka(naście) dni temu.

- Kolejny podpunkt który wpływa na twoją niekorzyść to jest kultura, słyszałem że czasami dajesz się ponieść emocjom, oczywiście to jest do ogarnięcia ale jednak czasem jest coś silniejszego od zacisku szczęki i zatrzymaniu emocji w sobie

- Ostatni minus to twoje migracje po sieciach oraz serwerach, nie ukrywam że czasami zdarza mi się zajrzeć na jakiś inny serwer czy na inne forum ale jednak tutaj się skupiam w 100% i nie planuję jakieś rangi na czymś innym, ale wracając z pewnych źródeł wiem że często i szybko Ci się nudzi posiadanie danej rangi, i jeżeli dostaniesz admina to oby nie wyszło tak jak napisałem przed chwilką, że po prostu olejesz to i pójdziesz dalej w świat. 

Po wyczerpujących prawie 3 godzinach udało mi się to napisać, nie ukrywam szanuję Cię jak (prawie) każdego w koło i dają Ci duży + te starania na admina, poprawa GT, przebywanie na ts, GT można poprawić czy zepsuć w każdej chwili, które również jest zasłonięte przez przyszłość, kulturę też możesz poprawić bądź po prostu się nie odzywać albo bynajmniej starać się być kulturalnym, ale niestety.. dla mnie migracje i to konto na forum nie pozwoliło mi dać innego głosu.

Cóż, jak dostaniesz admina "możee" zmienię zdanie, zobaczymy co czas pokaże, natomiast jak znów zostanie odrzucone, będziesz widział biało na czarnym co musisz się postarać poprawić, ale niestety.. na obecną chwilę ode mnie dostaniesz nie.

• Piwko 4
  • Wódeczka 2

@RekON///NEq- niestety muszę odrzucić podanie - regulamin Forum PR mówi jasno:

Zakazuje się posiadania rang wyższych na innych forach / serwerach w przypadku starania się o rangę na forum Pijemy-Rozrabiamy.pl jak i również podczas pełnienia funkcji innej niż użytkownik na forum.

Zgodnie z tym, dopóki posiadasz na innym forum rangę wyższą - u Nas nie możesz posiadać innej niż Użytkownik/VIP - a posiadasz:

https://scr.hu/l8Yp76

Podanie odrzucam.

• Piwko 1
  • Wódeczka 2

odrzucone.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.