Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Po konsultacji z graczami doszliśmy  do wniosku ze serwer potrzebuje małego update'u :)

1.

Powiększyć dmg o 5/10% z AWP  powyżej nóg lub zmienić hp do wartości 100-105. - Nie ma sensu grac awp gdy zabiera w ciało ( procz brzucha )  105-110 :) AWP od początku zabijała jednym strzałem z wyjątkiem. Teraz jest to zabijanie potencjału grania z tej broni.

2 . 

Znerfić oraz usunąć smoke z VIP dla ludzi którzy graja po 22 nie posiadając wykupionego VIPa. Chodzi mi o to by te VIPy miały tylko i wyłącznie bronie bez x2 skoku oraz granatów. Dlaczego ? w nocy nie opłaca się grac z AWP a ludzie którzy płaca za VIPa troszkę są zniesmaczeni zaistniałą sytuacją.

3. 

Zakupić lepszy serwer ponieważ na serwerze często przy większej ilości graczy (czyt.10+) pojawiają się lagi które irytują większość graczy.

4.Dodać rzucanie smoke po 20s od startu .

5. Pomyśleć o AntyRashu :) (Ciężki temat jak na FFA :)

6. Obowiązkowo dodać AntyFlash dla swoich teammate'ów 

7. Dodać blokadę kupna smoków (blokada kupna do 1 :)

Myślę ze te zmiany wyjda na lepsze :)

Pozdrawiam Stylowy ;)

• Piwko 2
  • Piwo bezalkoholowe 4

Napisano (edytowany)

Powiem krótko … 7/10

Edytował/a przez brittan

Jako iż zostałam poproszona o wypowiedź, bo w wolnych chwilach też tam gram, to moje zdanie jest takowe:

1. Ja w ogóle byłabym za tym, aby Vip'y miały 100hp tak jak reszta.. To tylko psuje rozgrywkę i jest strasznie drażniące.

2. Moim zdaniem zastosowałabym jedynie zabranie tego podwójnego skoku, reszta niech zostanie. Niech będą jakieś uroki tego darmowego vip'a. :D 

3. Dobrze wiemy, że tego na pewno nie będzie. :hrhr: 

4. Neutral.

5. Odpada, ja czasami też lubię rashować i to tylko "uatrakcyjnia" mi gierkę.

6. W sumie to by się to przydało, no ale admini by mieli wtedy mniej roboty, bo nie kickowali by z powodem "Ogarnij fleshe". :D 

7. Neutral.

:oklaski:

• Winko 1
  • Wódeczka 1

a ja powiem tak , 

to ze na tym serwerze jest wiecej hp  i podwojny skok , wyroznia go sposrod innych , chcesz 100hp i jeden skok ? Sa przeciez jeszcze dwa serwery DD2 :) wiec ta zmiana bezsensu :)

antyflash oczywiscie by sie przydal , z tego co wiem to Grandzik sie tym mial zajac .

Antyrash moim zdaniem tez jest zbedny.  Sama lubie rashowac :p 

a lagi na tym serwerze zawsze byly i wydaje mi sie ze tak zostanie :D hahhahaa 

• Piwko 1

Zaraz zrobicie z tego serwera TP a nie FFA... Co do vipa to zaraz nie będzie sensu go kupować bo wszystko z niego zostanie zabrane. Macie problem z tym że ludzie grają z vipem i jest to ułatwienie dla nich a dla was utrudnienie to sami sobie kupcie albo zmiencie serwer zamiast płakać wiecznie. Już i tak został zmieniony. 

• Piwko 3

1. Żadna broń nie miała zmienionego dmg, są to standardowe wartości.

2. Może zaraz całego vipa usunę ?

3. Chciałbym to zrobić, ale gdy zmienię ofertę serwera zmieni się IP. Co skutkuje zniknięciem graczy na serwerze. Przykładem jest mój 4maps, któremu dawałem nawet przekierowanie że starego ip. Ale gdy przestałem opłacać starego hosta graczy momentalnie ubyło

4. Bylo I się nie sprawdziło

5. To samo co wyżej. 

6. Pracuję nad tym.

7. Pomyślę nad tym.

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.