Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Witam poniżej stworzyłem listę rzeczy, które moim zdaniem powinny zostać zrobione,zmienione oraz naprawione dla lepszej sytuacji serwera, bardzo proszę o wypowiedzenie się graczy w tym temacie!

1. Misje

Misje na serwerze są bardzo dobrym urozmaiceniem gry na naszym serwerze i bardzo duża część graczy chce powrotu misji, te co były są ok niech będą po prostu te stare. 

2. Zmiana 3maps

System 3 map jaki ostatnio panował jest słabym pomysłem i duża część graczy również chce tej zmiany.

- De_eldorado

- de_westwood

- awp_india

- css_overpass

- css_inferno

- css_casche1

css_dust2

-  css_dust

css_aztec 

- cs_wiocha coś mniejszego :) 

- css_mirage_go

- css_mirage2x2_go

Na początek wystarczy takie zestawienie, jeśli chcecie jeszcze jakieś inne proszę o podanie niżej :) lub ewentualną zamiane za jakąś z powyższej listy. (Nie wiem jak jest z kondycja serwera jeśli chodzi o stan techniczny dlatego też nie wiem jaka ilość map będzie odpowiednia) 

3. Skiny 

Nowe zestawienie skinów, ale nie wiem czy jest sens wypisać jakie, bo nie wiem czy będzie wam się chciało to wgl robić...

4.  Oczywiście jeśli zmiany będą prowadzone dobrze jest zacząć od nowa całkowity reset skinów, kluczy. Bardzo istotna sprawa, ponieważ gracz  o nicku "Wiktoria <33333" pobugował skrzynki i rozdawał na serwerze w ilości nawet 200szt, proszę o całkowity reset! :) 

5. Brak hltv na serwerze od tygodnia... 

6. Początkowo jakiś konkurs top3 lub kto 1 uzbiera zestawienie skinów np.

1. m4 flasback 

2. deagl (nazwa)

3. awp (nazwa)

Kto 1 uzbiera 3 podane skiny coś wygrywa czy coś takiego.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje proszę pisać w tym temacie

Bardzo proszę o wypowiadanie się! :) 

Edytował/a przez Saju
  • Piwko 1
  • Wódeczka 3

Jeśli chodzi o mapy to na dzień dobry powiem, że serwer powoli podnosi się z ziemi, więc na obecną chwilę zmiana map na większą ilość odpada, dopóki nie zyskamy większej ilości graczy, na co trzeba czasu.

• Piwko 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.