Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nieznajomy

Opinia o administracji JailBreak

Rekomendowane odpowiedzi

jb.png

W tym temacie będziecie mogli wyrazić swoją opinię o naszej administracji JailBreak. Możecie wyrażać swoją opinię co 2 tygodnie, ze względu ,że mogło się zmienić wasze zdanie o poszczególnych osobach. Admini również mogą wyrazić swoją opinię, oczywiście wyłączając siebie.

[Opiekun]

@Vakos

[Admini]

@Naruto^^

Warto było by się zastosować do wzoru:

Spoiler

Opinia w skali (1-10):

Argumentacja:

• Piwko 4
  • Winko 2
  • Wódeczka 2

@XxardasS 

Opinia w skali (1-10): 9

Argumentacja: Dobry ziomek, szanuje prutaka

@Nieznajomy♣ 

Opinia w skali (1-10):8

Argumentacja: Dobry admin ale rzadko widywany na serwerze xD

@BialyMewiec

Opinia w skali (1-10):9

Argumentacja:Rzadko cie widze, ale znam cie juz od czasow kiedy Nieznajomy nawet nie slyszal o tym Jb to dalem 9 

@I'm Witch. idk jaki masz nick w cs`ie to nie oceniam

• Piwko 1
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

@XxardasS

Opinia w skali (1-10): 9

Argumentacja: Najlepiej pełniący funkcję administratorską na serwerze, strasznie dobra aktywność; pomocny i sympatyczny.

@Nieznajomy♣

Opinia w skali (1-10): 7,5

Argumentacja: Nie powinienem mieć zastrzeżeń. Wypełnia swoje obowiązki jak należy, opanowany.

@BialyMewiec- Zkoksowany

Opinia w skali (1-10): 5

Argumentacja: Tutaj dałem piątkę, ponieważ nieczęsto jesteś widywany na serwerze, przynajmniej przeze mnie, a ostatnimi czasy jestem często w grze. Co do samej opinii nt. charakteru to dałbym 8. Jesteś przyjazny, dobrze sprawujesz się w roli admina.

@zeico.pngI'm Witch.- Hitmanek

Opinia w skali (1-10): 7

Argumentacja: Tutaj całkowicie rozumiem twoją sytuacje bo jesteś adminem na serwerze ZM EXP i nawet aplikowałeś na stanowisko opiekuna co automatycznie wiąże się z mniejszym poświęcaniem czasu dla JB. Dałem siódemkę bo w miarę możliwości wbijasz i nawet częściej niż Zkoksowany.

@Closed

Opinia w skali (1-10): 8

Argumentacja: Aktywność cię cechuje to na pewno. Jesteś świeży w tej roli, ale jestem niemalże przekonany, że poradzisz sobie. Daję mocną ósemkę, wiadomo...to wszystko może ulec zmianie. Nie mogę jeszcze zapomnieć o tym jak szybko reagujesz kiedy napiszę ci na pw steam, że ktoś używa pojazdów na zabawach etc.

• Piwko 2
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

@Nieznajomy♣

Opinia w skali (1-10):9 

Argumentacja:Aktywny,pomocny,kulturalny i konsekwentny. 

@XxardasS

Opinia w skali (1-10):8

Argumentacja:Dużo robisz,aktywny, miły i uprzejmy. A z wad ZA DUŻO GADASZ(Według mnie,szczególnie przez admin voice).

@BialyMewiec

Opinia w skali (1-10):7

Argumentacja:Dużo grasz w CT (kreatywne prowadzenie), dystans do siebie, pomocny.Wady troche mało jesteś na serwie :( 

@zeico.pngI'm Witch. 

Opinia w skali (1-10):6

Argumentacja:Pomocny,ogarniasz,jak juz prowadzisz to prowadzisz kreatywnie.Trochę mało Cię na serwie w tym miesiącu.

@Closed

Opinia w skali (1-10):4

Argumentacja:Jesteś świeżak, zalety jesteś aktywny i kulturalny oraz opanowany.Nisko CIę oceniłem ponieważ ostatnio popołeniłeś dość duży błąd(podczas prowadzenia w CT).

• Piwko 3
  • Wódeczka 2

@Nieznajomy♣

Opinia w skali (1-10): 10 

Argumentacja:  Jako opiekun zajebiście wywiązujesz się z obowiązków. Dobry kontakt z graczami, jesteś pomocny, zaangażowany. Twoja postawa jak dla mnie na wielki +. 

@XxardasS

Argumentacja: Nie minęło za wiele czasu odkąd masz opiekuna, ale starasz się, to widać. Dużo osób Cię lubi, masz dystans do siebie, i wiesz co robisz ;) 

@HitManek.!

Argumentacja: Dałem 9 bo niezbyt często Cię widzę. Ale ogólnie jesteś spoko gościem, zawsze możemy pożartować i nie bierzesz tego na poważnie :) Twój wkład w sieć jest naprawdę widoczny i trzymam za Ciebie kciuki :) 

@Closed

Argumentacja: No tu chyba dużo pisać nie muszę. Nie znam Cię za długo bo w sumie odkąd masz adma ale jesteś naprawdę w porządku ;) Opanowany, kulturalny w stosunku do mnie (XD), dużo pomagasz graczom, jesteś aktywny. 5-teczka bita :D 

@Cold_Fire

Argumentacja: Jako administrator na + wywiązujesz się z obowiązków. Jakbym częściej Cię widział to by była dyszka ale no :D Nie zawsze się zgrywamy :) Lubię Cię bo nieźle wkręciłeś się w nasz Jailowy klimat :D Dystans do siebie masz, znasz się na żartach :) U mnie masz ładniutkiego plusika :) 

@sasquatch

Opinia w skali (1-10): 8

Argumentacja: Ostatnio rzadko Cię widzę. Ale jeśli chodzi o podejście do gry i stanowiska to nie mam zastrzeżeń :) Również jak reszta ekipy masz gadane i potrafisz się dogadać na admin chacie XD Pomagasz graczom, kreatywnie prowadzisz. Oby tak dalej! :) 

• Piwko 3
  • Winko 1
  • Wódeczka 2

@Nieznajomy♣

Opinia w skali (1-10): 8

Argumentacja: Dobry opiekun, spoko ziomal, dogadujemy się dobrze, można z nim pożartować, kulturalny i opanowany.

@XxardasS

Argumentacja: Zajebisty ziom, humorystyczny chłopak, ogarnięty i kulturalny. Lubię go czasami wkurwiać, tak jak on mnie ;D

@BialyMewiec

Argumentacja: Fajny facet, można pożartować, pośmiać się i po wygłupiać się. Miły i opanowany.

@Closed

Argumentacja: Ogarnięty, kulturalny, żartobliwy chłop. Można się dogadać z nim bardzo dobrze.

@Cold_Fire

Opinia w skali (1-10): 6

Argumentacja: Bardzo rzadko widzę Cie na serwerze, olewasz swoje obowiązki (chyba, że masz zwolnienie), po za tym jesteś spokojny, kulturalny i miły.

@sasquatch

Opinia w skali (1-10): 5

Argumentacja: Ciebie to w ogóle nie widze na serwerze, nie wiem co się dzieje, ale nie moja sprawa, po za tym da się z Tobą dogadać, jesteś miły i kulturalny.

@Boosted

Argumentacja: Zabawny, ogarnięty, miły, kulturalny facecik, można pożartować i powyzywać się z Tobą. Ogólnie szacun!

• Piwko 2
  • Wódeczka 2
  • Piwo bezalkoholowe 2

@XxardasS

Argumentacja: Najlepszy opiekun jakiego znam, pomocny, kulturalny, i wie jak rozbawić. :D 

@Nieznajomy♣

Argumentacja: Kolejny najlepszy opiekun z sieci, idzie z nim pogadać, kulturalny, zabawny i pomoże. :)

@BialyMewiec

Argumentacja: Ciekawy świata chłopak ;) żartobliwy, kulturalny, można się z  nim dogada. 

@Closed

Argumentacja: Zacząłeś być częściej w ct więc to jest duża poprawa z twojej strony co się chwali, a poza tym kulturalny, miły, humorystyczny, dogada się z nim. :sex:    

@Boosted   

Argumentacja: Jesteś nowym administratorem, ale na serwerze widzę, że się starasz oraz masz doświadczenie poza tym żartobliwy, dużo w ct i prowadzisz naprawdę kreatywnie.   

@Cold_Fire@sasquatch 

Opinia w skali (1-10): 6

Argumentacja: Napisałem 2 administratorów ponieważ obydwoje rzadko widuje na serwerze, ale jeśli już są to wiedzą poza tym można pożartować, kulturalny, dogadać też się z nimi można :)     

@HitManek.! 

Argumentacja: Widuję cie coraz częściej na serwerze i tym samym w ct, dobry kolega, pomoże, kulture ma, humorek także i szacunek na serwerze @XxardasS:D 

Edytował/a przez Redrum
  • Piwko 5
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

@XxardasS

OCENA :10/10 

Argument:  duzo gra, dużo pomaga,   i wgl  to spko mordeczka ?

@HitManek.!

Ocena: 10/10

Argumenty:   gra dużo, dużo w ct,  kulturę ma,  umie  grać,  i też mordeczka  ?

@Martynaaa

Ocena: 9 /10  

Argumenty: dużo na serwerze ale nie za duzo, fajna  foczka,  i wgl  spoko pomaga i też mordeczka ❤

@Loly

Ocena: 9 / 10  mniej gra ale jest pod ręką jak się napiszę pomocny i wgl pomaga nowym ?

@Boosted 

Ocena : 9 /10

Argumenty dużo w ct, mniej  na serwerze  ale pomaga  wiec jest git ?

@Nieznajomy♣ocena :10 /10

Argumenty :jest git ale boje się grać w ct przy nim bo nie chce  bana  że ale jest często i dobrze się dra z nim przy boku 

Zostało tam paru innych dobrzy adminów jeszcze ale nie Cię się rozpisywać  Wiec pappap i widzimy się w piątek i gramy po nocach  na jb  cnie ?  Mordeczki ???

• Piwko 2
  • Wódeczka 2

@Nieznajomy♣ ocena: 9/10

Argumentacja: Rzadko widuję Cię na serwerze, dlatego brak tego punkcika. Kulturalny, pomocny, bardzo dobry opiekun.

@XxardasSocena: 10/10

Argumentacja: Zazwyczaj dużo grasz (ostatnio drobniutki spadek aktywności, na który można przymknąć oko). Bardzo dobry admin, pomocny, kulturalny, idzie z nim pożartować. 

@Closedocena: 8,5/10

Argumentacja: Dobry admin, pomocny, kulturalny.

@Lolyocena: 9,5/10

Argumentacja: Bardzo dobry admin, kulturalny, pomocny, można ciekawie porozmawiać, pożartować, dobra aktywność. 

@Martynaaaocena: 5,5/10

Argumentacja: Kulturalna, opanowana. Dosyć niska ocena wynikająca z braku stanowczości na danej posadzie. Czasami dawałaś się lekko poprowadzić graczom obecnym na serwerze w sprawie np "Bana" dla określonego gracza. Często pojawia się u Ciebie brak reakcji na dosyć mocne wyzwiska i brak kultury(Dajesz jedno upomnienie, a co dalej? Patrzysz jak wyzywa i dopiero za "Namową" Dajesz bana za obrazę)

• Piwko 2
  • Wódeczka 1
  • Piwo bezalkoholowe 1

@Nieznajomy♣

Opinia w skali (1-10): 10

Argumentacja: Bardzo dobry opiekun i moderator, kulturalny i opanowany.

@Closed

Argumentacja: Bardzo dobrze sprawuje się jako admin, pomocny i zawsze reaguje na zgłoszenia. O i bym zapomniał, SKOŃCZ Z TĄ ŚWINKĄ! 

@Martynaaa

Opinia w skali (1-10): 9

Argumentacja: Rzadko widuję Cię na serwerze, ale poza tym da się z Tobą pogadać i jesteś miła ^_^

@XxardasS

Argumentacja: Bardzo fajny facecik, dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków i jest strasznie zabawny.

@Loly

Argumentacja: Mistrz AK! Fajny chłop, da się pogadać. Fajnie się gra razem w Left 4 Dead 2 :D

• Piwko 1
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

@Nieznajomy♣ocena 10/10

Argumentacja: Dobry opiekun, kulturalny i da się z nim pogadać tylko ze mną tak średnio xDD

@Closed ocena 8/10

Argumentacja: Dobry admin, bekowy, żartobliwy.

@Martynaaa 4/10

Argumentacja: Widziałem cię tylko dwa razy na serwerze.

@XxardasS9/10

Argumentacja: Znam cię tak średnio ale... Spoko ziomuś, pomocny, miły.

@Loly 10/10

Argumentacja: Znam cię od 4 dni, spoko się z tobą gada ogólnie jesteś dobrym adminem można się z toba posmiać, pograć na innych serwerach i wgl jesteś zejefajny :)

Edytował/a przez Sayu10
  • Piwko 1
  • Winko 1

@Nieznajomy♣

Argumentacja: Dobry opiekun, aktywny, miły, pomocny.

• Piwko 2

Administracja to ogólnie spoko ludzie

@XxardasSocena: 10/10

Argumentacja: Bardzo dobry admin , kulturalny , pomocny , zabawny  i ogólnie dobra mordka 

@Closedocena: 10/10

Argumentacja: Bardzo dobry opiekun jest w każdej potrzebie , kulturalny , zabawny 

@Martynaaaocena: 10/10

Argumentacja: Świetny admin kulturalna , opanowana , stanowcza nie daje sobie pozwolić na wszystko 

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

@Nieznajomy

Opinia w skali (1-10): 9

Argumentacja: Ogarnięty, miły i kulturalny chłopak. Swoje obowiązki wypełnia bardzo dobrze. ;)

@Closed

ArgumentacjaDenerwujący, ale i za razem spoko ziomek. Jest osobą ogarniętą, która wypełnia swoje obowiązki bardzo dobrze. :D

@Martynaaa

Argumentacja: Jesteś miłą i sympatyczną dziewczyną z dobrym poczuciem humoru. :)

• Wódeczka 2

@Closed

Opinia w skali  (1-10) 10/10

Argumentacja: Bardzo ogarnięty opiekun, jest bardzo miły i śmieszny :D I co najważniejsze wypełnia dobrze obowiązki. :)

@Dare Davil

Opinia w skali (1-10) 9/10

Argumentacja: Pomocny, miły, wypełnia dobrze obowiązki, ale niestety rzadko widuję w CT dlatego 9/10. ;)

@Nequsek

Opinia w skali (1-10) 10/10

Argumentacja: Admin bardzo ogarnięty, bardzo miły i pomocny, miło można spędzić z nim czas na serwerze. :)

@????????

Argumentacja: Porządny admin, miły, pomocny, często w CT. :)

Opinia w skali (1-10) 7/10
Argumentacja: Widuję bardzo rzadko na serwerze, a sporo gram więc popraw GT :D

Argumentacja: Ogarnięty, Miły, Zabawny, Często w CT. :D

Opinia w skali (1-10) 9/10
Argumentacja: Miły, Porządny, Zabawny, jedyne co jest wadą to że często nawet jak nikt nie wchodzi do CT mówisz że nie bo rano byłeś, dlatego 9/10 ale jeśli popracujesz nad aktywnością w CT będzie 10/10! :D
  • Piwko 4
  • Wódeczka 1

@SeriouS

Opinia w skali (1-10): 2

Argumentacja: Chyba najbardziej spięta dupa na serwerze. Banuje za jakieś głupoty śmieszne.

@SeriouS

Opinia w skali (1-10): 9/10

Argumentacja: ogarnia troche jb wiec moze byc te 9/10 zreszta go najdluzej znam z administracji i jest ogarniety

Na temat reszty sie nie wypowiem poniewaz nigdy ich nie spotkalem na serwerze a jakis staz juz tam mam

• Wódeczka 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Tylko 75 emotikonów jest dozwolone.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.