Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Moje propozycje są następujące. 

1.Zablokowanie HE na darmowym Vipie na przynajmniej 5s (było poruszane w ostatniej propo ale Grand chyba się nie wypowiedział co do tej kwestii) 

2.Usunięcia smoke z darmowego vipa, można zrobić tak jak z fleszami. Gracze najczęściej rzucają te smoke byle gdzie, nie próbując nawet wykorzystać ich potencjału, jak wiemy niektórym w smoke spadają fps, a na gali czasami leży z 5... 

3.Dodanie galila do menu vip, famas jest więc dlaczego nie ma galila? Wiem ze ilość ludzi którzy z nim grają jest dużo mniejsza niż famasem jednak sprawiedliwość musi być :D Najlepiej żeby jak jesteś w CT dawało Ci galila, a jak w TT to famasa (pewnie ciężko coś takiego ogarnąć ale wierze!) 

4.Info po śmierci na kolorowo? Chodzi mi żeby całe info było na jakiś kolor, jeśli się da oczywiście. Czasami jak się jest skupionym to ciężko to zobaczyć a jednak dużo pomaga. Jeśli nie da się nic z tym kolorem to może jakaś większa czcionka? 

5.Ostatnia to taka drobnostka (chyba). Może gdzieś info o tym że jest w ogóle info po śmierci? Dużo ludzi nawet o tym nie wie i nic nie pisze :D

To chyba wszystko na razie, jak mi się coś przypomni/wymyśle zrobię edita. 

• Piwko 3

1. Osobiście jestem za - w niedługim czasie zostanie wprowadzone na serwer

2. Zbyteczne, jak tak dalej pójdzie to za 2 dni będzie propozycja o usnięcie HE z vipa po 22

3. W niedługim  czasie zostanie wprowadzone

4. Aktualnie na kolorow jest prefix, nie obiecuje że reszta też będzie kolorowa

5. Po zmianie mapy będzie na serwerze :)

• Piwko 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.