Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PEJTEROVSKY =)

Poradnik - ZED (League of Legends)

Rekomendowane odpowiedzi

ZED

Chciałbym wam przybliżyć mojego pierwszego main'a z gry League of Legends.

 

Statystyki Bazowe:

1WnhaL0.png

 

Umiejętności:

image.png

Pogarda dla Słabych - Podstawowy atak Zeda na wroga, który ma mniej niż 50% punktów zdrowia, zadaje dodatkowe obrażenia magiczne w wysokości 6-10% całkowitego zdrowia przeciwnika. Ten efekt może dotknąć danego wroga tylko raz na 10 sekund.

Pasywna umiejętność Zeda jest bardzo często niedoceniana oraz nie brana pod uwagę przez naszego przeciwnika.

image.png

Ostrze Shuriken - Koszt: 70/65/60/55/50 pkt. energii Zasięg: 900 - Zed i jego cień rzucają ostrza, zadając obrażenia każdemu celowi, przez jaki przejdą.

Zed i jego cień rzucają ostrzami - każde zadaje 75/115/155/195/235(+100% dodatkowych obrażeń od ataku)pkt. obrażeń fizycznych pierwszemu przeszytemu wrogowi i 45/69/93/117/141(+60% dodatkowych obrażeń od ataku)obrażeń fizycznych wrogom znajdującym się za nim. Dodatkowe ostrza shuriken, które trafiają w tego samego wroga zadają 50% obrażeń.

image.png

Żywy Cień - Koszt: 40/35/30/25/20 pkt. energii Zasięg: 550 - Cień Zeda wybiega naprzód, pozostając na miejscu przez 4 sek. i naśladując rzucane zaklęcia. Reaktywacja powoduje, że Zed i cień zamieniają się miejscami. Obrażenia od ataku Zeda zostają biernie zwiększone.

Bierne:Dodaje 5/10/15/20/25% dodatkowych obrażeń od ataku. Cień Zeda podbiega do przodu i pozostaje w miejscu przez 4 sek. Ponowna aktywacja Żywego Cienia spowoduje, że Zed zamieni się miejscami ze swoim cieniem. Cień Zeda naśladuje jego umiejętności. Jeśli umiejętność trafi przeciwnika dwa razy, Zed odzyskuje 20/25/30/35/40 energii. Odzyskanie energii może się odbyć tylko raz na naśladowanie umiejętności.

image.png

Cięcie Cienia - Koszt: 50 pkt. energii Zasięg: 290 -

Zed i jego cień atakują, zadając 60/90/120/150/180(+80% dodatkowych obrażeń od ataku)pkt. obrażeń fizycznych pobliskim celom. Cięcie Cienia Zeda zmniejsza o 2 sekundy czas odnowienia Żywego Cienia za każdego trafionego wrogiego bohatera. Każdy przeciwnik trafiony przez naśladowane Cięcie Cienia będzie spowolniony o 20/25/30/35/40% przez 1,5 sek. Przeciwnicy trafieni przez oba Cięcia będą spowolnieni o 30/37.5/45/52.5/60% ale nie otrzymają dodatkowych obrażeń.

image.png

Znak Śmierci - Koszt: Darmowy Zasięg: 625 - Zed pozostawia za sobą cień, a następnie doskakuje do docelowego bohatera i oznacza go do zabicia. Po 3 sek. nastąpi aktywacja Znaku. Zada on procent obrażeń, jakie zadał Zed, gdy Znak był nałożony.

W Zeda przez chwilę nie można wycelować i pozostawia on żywy cień w miejscu, w którym się znajduje. Utrzymuje się on przez 6 sek. Następnie doskakuje do wybranego bohatera i nakłada na niego Znak Śmierci. Po 3 sekundach znak się aktywuje, zadając obrażenia fizyczne równe(100% obrażeń od ataku)pkt. plus 20/35/50% wszystkich obrażeń magicznych i fizycznych zadanych przez Zeda i jego cienie podczas działania znaku. Ponowne użycie Znaku Śmierci sprawi, że Zed zamieni się miejscami z tym cieniem.

 

Rozwój Umiejętności:

yBYILqf.png

 

Jakie przedmioty budować?

h18CDUT.png

 

Jakich run używać?

4H4mGDf.png

 

Summoner Spell's:

SCQWXRo.png

 

Skórki do postaci:

2Sm89YC.png

 

Od Prawej:

1. Klasyczny Zed

2. Zed Burzowego Ostrza (Dostępne zestawy Chrome'a)

3. SKT T1 Zed

4. PROJECT: Zed

5. Mistrzowski Zed

6. Zed Zaprzysiężony śmierci

 

Przygotował: @PEJTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super poradnik! Sam mainowałem Zeda - moim zdaniem jedna z najtrudniejszych postaci w grze, a co do skórek posiadam Project Zed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda schludnie. Piwko za pracę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyda Się bo nie kminie tej postaci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, PEJTER napisał:

Od Prawej:

A nie od lewej? ;o

Trochę biedny ten poradnik :pies:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy poradnik! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×