Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

laresse    66

Moja propozycja jest następująca, aby dodać czas, po którym można rzucić HE. Ponieważ boli strasznie to, że wychodzisz z respa i dostajesz od razu HE ze środka na zielone. Z tego, co widziałem to na innych serwerach jest takie ograniczenie i całkiem dobrze działa i nie ma problemu, że dostajesz 5 HE po samym wyjściu z respa TT. Mozliwe, ze juz byla taka propozycja jesli byla to przepraszam, ale mysle, ze to dobry pomysl. 

@MaggioA co mam czekac na respie, az CT wyrzuci wszystkie granaty ? To dostane bana za kampienie albo, ze za dlugo na respie siedze.

@walle[t] Ma racje po 22 jest masakra. Ludzie rzucaja smoki czy fleshe bo im zalegaja. Rzucaja je doslownie wszedzie na resp przed anarchie i po co im granaty ? 

@11ruk3q.jpgInaa.Ile mozna omijac ? Grasz i sama widzisz, ze z bramy leci kilka HE czy na zielone czy na gale. Caly czas sie unikac nie da nawet jak ktos mysli ;) 

Edytował/a przez laresse
  • Piwko 1

walle[t]    203

Jestem na Nie  a jak jestes w tt i he rzucane na gale to juz nie pomyślałaś albo na B na raszujacych TT ja bym zlikwidowal granaty z vipa po 22 bo to jest masakra jakaś.

@Maggiozagraj to zoabczysz jak co chwile bialo masz od swoich albo wszędzie smoke'i na midzie tu chodzi rzucają bo maja a jak mialbys banowac za fleshe to pol serwera musialbys wyrzucić;) 

@11ruk3q.jpgInaa.mi chodzi o smoka na srodek sa strasznie irytuja bo rzuca bo przeszkadza w ekwipunku a utrudniaja swoim. Dlatego jestem za usunieciem wwzystkich granatów:)

Edytował/a przez walle[t]

Maggio    1217

Dla mnie bez sensu są obie propozycje - i @laressei @walle[t].

Po coś ten VIP jest i z jakiegoś powodu jest też za darmo od 22. 

Jakoś jak leci 20 HE do anarchii to nikt nie płacze, a sytuacja ta sama.

Jakoś nie widziałem, żeby gracze się skarżyli. NIE.

Inaa.    613

Na nie. Jak ktos umie i pomysli to ominie :hrhr:

Co do propozycji wallego. Granaty w VIPie mogą zostać, ale dykutowałabym co do flashy. Na całej mapie po godzinie 22 biało, aż sie ruszyc ciężko. 

• Piwko 1

Zrobiłem tak: 

jeżeli ktoś kupił vipa, ma wszystkie granaty za free przez cały czas.

jeżeli ktoś ma vipa za darmo (czyli np. poprzez losowanie, lub po 22 do 9), nie ma flashy. Co nie znaczy, że nie może sobie ich dokupić. 

Zmiany weszły w życie, wraz z dodaniem tego posta. 

Pozdrawiam :-) 

• Piwko 7
  • Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.