Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria

Recenzja ---> Rampage: Dzika furia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już przystało zazwyczaj film jest nawiązaniem do książki bądź jakiejś gry. Nie inaczej było z tym filmem. Reżyser Brad Peyton nawiązał do gry z 1986 roku "Rampage". 

Nic szczególnego. Główną role odgrywa Dwayne Johnson (Davis Okoye w filmie) który opiekował się gorylem, który nazywał się George.

W kosmosie przeprowadzane są badania, które kończą się katastrofą. Próbki w których były związki które powodowały mutacje genów spadły na terenie Stanów Zjednoczonych.

Koncern który odpowiadał za to próbował zatuszować sprawę. Jednak dla ich nieszczęścia próbki zostały znalezione przez zwierzęta : Goryl -George, Wilk oraz Krokodyl.

Zwierzęta w bardzo szybkim tępie rosły i stawały się bardzo groźne. Davis próbuję znaleźć antidotum  aby powstrzymać zwierzęta przed zniszczeniem miasta (Chicago).

Koncern który odpowiada za całe zamieszanie chce by zwierzęta przybyły do miasta, co później się staje faktem. Okoye wraz z wojskiem próbuję zabić zwierzęta, znajduje on antidotum w siedzibie koncernu i podaje je Gorylowi, który uspokaja się i postanawia pomóc swojemu opiekunowi, wraz z nim zabija pozostałą dwójkę : Wilka ( który latał :hrhr: ) oraz Krokodyla.

Film gatunku akcji ale wydaje mi się że czasami miał również w sobie coś z komedii no i oczywiście filmu ?fantazy? jeśli mogę tak to ująć..

Jak dla mnie nawet ciekawy film i chyba mogę polecić go każdemu z ręką na sercu.

7/10

Zostawiam wam zwiastun może was przekona do pójścia do kina! 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.