Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SoBeK

Recenzja | The Expanse [serial]

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione obrazy dla zapytania the expanse najlepsza grafika

Akcja The Expanse rozgrywa się 200 lat w przyszłości, a w jej centrum leży sprawa zaginionej kobiety. Bohaterami są Jim Holden, zastępca dowódcy statku Canterbury, który zajmuje się holowaniem brył lodu z Pierścieni Saturna do zajmujących się górnictwem i wydobyciem minerałów Stacji Pasa Asteroid, oraz detektyw Miller, który poszukuje zaginionej. Kiedy wiedziony tropem trafia do Scopuli i sympatyzującego z buntownikami Holdena, zaczyna zdawać sobie sprawę, że dziewczyna może być kluczem do wszystkiego. Układowi Słonecznemu grozi wojna.

https://naekranie.pl

Świat serialu został zaadaptowany z książki ( także polecam :D ) Przebudzenie lewiatana, którą została napisana przez dwóch pisarzy pod pseudonimem James S.A. Corey. Pierwszy sezon serialu nie porywa zbytnio - opisuje głównie napiętą sytuację między mieszkańcami Ziemi , Pasiarzami oraz mieszkańcami Marsa.  Zostajemy zaznajomieni z niezwykle groźną bronią biologiczną dzięki śledztwie jednego z detektywów, który był jednym z głównych bohaterów tego sezonu. Oprócz detektywa, mamy także losy Jima Holdena - człowieka, który zawsze chce pomóc i wpada przez to co chwilę nowe kłopoty. Na szczęście po pierwszym sezonie, który po części mnie nudził serial został przedłużony. Drugi sezon się rozkręca, otwiera nowe wątki oraz gna z fabułą do przodu.. powolutku zaczyna się wojna.. nie będę zbytnio zdradzał.. 

Trzeci sezon to dla mnie wisienka na torcie. Korci mnie opowiadać wszystko, najchętniej mówiłbym o walkach, ale nie chcę wam psuć oglądania..

Więc przejdę może do oceniania...

The Expanse , posiada jak dla mnie wspaniałą szatę graficzną. Dbają o kostiumy co można zauważyć na postaciach Ziemskich (oczywiście nie w kosmosie, tylko na planecie). Czasami widać że serialowi brakuje  budżetu (podobno mała oglądalność ?!), lecz mi to wystarcza.

Serial nie powinien nudzić - dla każdego coś się w nim znajdzie, jest akcja, fajnie zaplanowane intrygi, ciut horroru..

No i oczywiście kosmos - coś co nie tylko mnie pewnie przyciąga ;]

Pyk kilka zdjęć z google:

Spoiler

Znalezione obrazy dla zapytania the expanse sezon 3

Spoiler

The Expanse

Spoiler

Znalezione obrazy dla zapytania the expanse sezon 4

XD

Spoiler

Znalezione obrazy dla zapytania the expanse walka

9/10 :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.