Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SoBeK

Recenzja | Krypton [serial]

Rekomendowane odpowiedzi

[oficjalny opis prod. telewizyjnej]

A gdyby Superman nigdy nie istniał? Akcja serialu Krypton zaczyna się dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Seg-El (Cameron Cuffe), legendarny dziadek Człowieka ze Stali, musi zmierzyć się z poważnym dylematem - ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez znanych z komiksów DC Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strange’a (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.

Akcja serialu toczy się dwa pokolenia przed narodzinami Supermana, oraz domniemanym wybuchem Kryptonu.

Domniemanym, ponieważ  już w pierwszym odcinku zobaczymy człowieka z przeszłości, który próbuje ją zmienić.

Serial posiada dużo postaci, które mają potencjał :

Brainiac -Kolekcjoner światów, główny antagonista serialu;

Znalezione obrazy dla zapytania krypton

Dwa główne rody (ZOD - EL);

Znalezione obrazy dla zapytania krypton

Ród VEX, który powinien pilnować prawa..

Dwie osoby z przyszłości (Generał ZOD, Adam Strange)..

Doomsday - wydostający się na sam koniec serii z swojego mroźnego więzienia...

Strefa widmo, która została wprowadzona do serialu,  powinna ciekawić osobę oglądającą - ale nie została przedstawiona więc tego nie robi.

Wszystko pomieszane, żaden element fabuły nie został doprowadzony do końca..

Nie polecam tego serialu , a przynajmniej jego pierwszego sezonu..

Autorzy jakiś zamysł mieli - ale nic nie potrafili wykorzystać chociażby w 10 procentach.

Mam nadzieję że przeczytacie recenzje, oraz nie zmarnujecie swojego czasu na oglądanie jak ja ... :P

Jeszcze większą nadzieje mam na drugi sezon - który mógłby wyjaśnić parę sytuacji i pozwolić mi ocenić ten serial jako średni.

Na raize wychodzi słabizna..

3/10 - za dobre pomysły, których nie umieli wykorzystać..

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.