Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym podzielić się moim pomysłem na rozwój servera a mainowicie: ,,Dodanie skinów do broni dla vipa". Pomył mógłby podnieść poziom vipów na serverze i graczy,ponieważ specty patrzące na vipa może zapraknełyby tych skinów i kupiły vipa.

Z poważaniem

=NEW_KILLER=

Jestem na nie. JB sam w sobie i tak jest pełen modeli/dźwięków do pobierania, co nowym graczom niezbyt się podoba. To nie jest serwer typowo pod strzelanie, więc nie widzę najmniejszego sensu by dodawać skiny do broni. SVIP sam w sobie ma osobny model gracza w TT jak i CT oraz łom, a VIP pałkę i to powinno wystarczyć.

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

Jestem na nie, zbędne obciążenie serwera. Skoro chcesz skiny do broni polecam CGM#1. Gracz z kontem VIP posiada pałkę, a gracz z SVIP'em łom oraz skin murzyna, większa ilość dodatków estetycznych dla vipów jest po prostu niepotrzebna.

Edytował/a przez Closed
  • Piwko 1
  • Wódeczka 1

Też jestem na NIE

Na serwerze nie pisze nic w regulaminie o WŁASNYCH MODELACH. Jak chcesz skiny to wejdź sobie w ustawienia i pozmieniaj sobie na własne, wtedy zaspokoisz swój głód. A co do propozycji jest to tylko obciążanie serwera.

odrzucona.png

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.