Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

-Imię: Bartek
-Nick: Lysy*
-SID: STEAM_0:0:158599857
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Wcześniejszy opiekun ZP 
-Znajomość AMXX* (0-5):2/3
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Dziennie staram się jak najwięcej, ale moje GT wcale nie wynika z braku chęci, tylko zazwyczaj jak mam mniej czasu (w tygodniu) to mam dobry internet, a znowu jak mam więcej czasu (weekend) ping co chwila skacze mi do 200. Ale w tygodniu godzinkę, dwie wyrabiam, na weekendzie z rana też się staram.
-Napisz coś o sobie: Nazywam się Bartek, mieszkam w malej wsi niedaleko Strzyżowa na Podkarpaciu. Na PR trafiłem przez serwer JailBreak. Tak, wiem, że admina na Go Modzie nie mam długo, ale zależy mi na tym opiekunie, więc nawet wstałem wcześniej, żeby napisać podanie. Jestem kulturalny, spokojny, szybko się uczę. Tak jak pisałem w poprzednim podaniu, jeśli zrobię coś głupiego, staram się to jak najszybciej naprawić. ( @SoBeKxD) Z graczami jak i adminami na serwerze i aktualnym opiekunem mam dobry kontakt, zgłaszam mu co jest nie tak.
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?:Trochę konkursów żeby zachęcić graczy do gry, może kilka nowych skinów, ale nie będę mówił wszystkiego od razu! :D

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

• Piwko 2

Na tak .

+doświadczenie 

+Amx

+Kultura

+steam

• Piwko 1

Na tak ^^

+steam

+dobry kontakt z drugim opiekunem

+staż na forum

+kultura

• Piwko 1

Tak 

Na minus 

Na plus 

Ogarnięty 

Aktywny 

Gt 

Ps Nie podrywaj dziewczyn bo ja jestem od tego a ja w tym to zawodowiec jestem XD

• Piwko 1

Na Tak

+Wiek, niby tylko tyle lat a lepszy niż inni "dorośli"

+Steam

+Pagon

+Kontakt z opiekunem

+Staranność

+Aktywność na forum no i na serwerze trochę tak sobie ale próbujesz być jak najwięcej :)

Powodzenia!

Pozdrawiam!

• Piwko 1

Widać, że zależy Ci na tym opiekunie - to dobrze. Na pewno plus u Ciebie, że chcesz dać pomocną dłoń drugiemu Opiekunowi i chcesz go w jakiś sposób wyręczyć, ale pamiętaj jako Opiekun musisz zajmować się swoim działem i czy to wszystko ogarniesz w tak młodym wieku? Nie mi to oceniać, ale wiem, że taki wiek jak dla mnie to minus. Grasz 60H na serwerze czy to tak dużo żeby składać podanie na Opiekuna? Doświadczenie masz, bo byłeś podobnież "Opiekunem". Moim zdaniem jestem na tak i nie, ale pamiętaj nie bierz tego do siebie. Uważam żebyś więcej pograł i dopiero wtedy złożył podanie. Neutralny jestem w tej sprawie.

@H^s Diablo.- moje osobiste zdanie to jest :)

• Piwko 1

Osobiście jestem na tak ... masz spore doświadczenie na forum ... często cie widzę  na serwerze... spoko kontakt ze wszystkimi..... wiek to tylko liczba... jedyne co mi nie pasuje to że trochę za wcześnie pod względem gry na tym serwerze.. poza tym życzę powodzenia 

admin go mod.png

• Piwko 1

Jasne, że na tak

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ Kultura

+ Steam

+ Miły i spokojny

• Piwko 1

1 godzinę temu, braindeadfifi napisał:

ale pamiętaj jako Opiekun musisz zajmować się swoim działem i czy to wszystko ogarniesz w tak młodym wieku? 

Przypominam, że on już miał opiekuna na jednym z naszych serwerów ZM o ile się nie mylę ;]

Ode mnie
+ Steam
+ Mutacja ( nareszcie ) :pies:
+ Chęci
Coś tam Ci zależy... :D
Na tak, powodzenia :)

• Piwko 1

Niech już będzie tak, tylko przestań mnie oznaczać i przepraszać :V

+wiem że sobie poradzisz

+ chęci 

+ kulturalny

+ na tak tylko za zgodą obecnego opiekuna :)

• Piwko 1

W sumie widać, że Ci zależy .Wiek nie zawsze ma znaczenie. Steam jest, mutacja także. Aktywność oraz jakieś tam doświadczenie z poprzedniego opiekuna. Myślę,  że można Ci dać szansę ode mnie masz TAK

• Piwko 1

+doświadczenie

+zaangażowanie

-staż na serwerze

Można dać mu szansę

• Piwko 1

Na tak :

widze poprawe od poprzedniego podanie, wierze, ze da rade chlopak, bo jest ogarniety, kulturalny itd

• Piwko 1

Napisano (edytowany)

Tak

+ Wiek.

+ Staż.

+ Doświadczenie.

+ Steam.

+ Kulturalny.

+ Poprawa od poprzedniego podania.

+ GT mocne.

+ Kontakt.

Edytował/a przez Cherry.
  • Piwko 1
  • Wódeczka 1

przyjete.png

• Piwko 4
  • Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.