Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
OxyGeN

Zmiana mapy vol 3

Zmiana map vol 3  

27 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Czy chcesz zmienić tylko mapę inferno_csgo? (poszukamy jakiegoś innego zamiennika tej wersji mapy)

• Tak
      18
    • Nie
      9
  2. 2. Czy chcesz aby wymienić cały zestaw de_inferno + de_inferno_csgo?

• Tak
      13
    • Nie
      14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ciągnąc temat zmian map dalej, który zdecydowaliśmy, że zrealizujemy przy pomocy publicznych ankiet, pragnę zapytać Was znów o stanowisko

(to będzie przed ostatnia ankieta zanim nastąpią zmiany).

Nawiązując do wcześniejszego tematu:

wyraźnie widać, że nie pasuje Wam mapa inferno CSGO, a z racji, iż jest to serwer na którym występują 4 rodzaje map, to nie możemy dodać pięciu kolejnych, dlatego proszę Was o wypowiedź w powyższej ankiecie.

• Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Napisano (edytowany)

Chyba sporo osób ma to samo zdanie, że jedyna mapa która nie pasuje to właśnie Inferno CSGO. Jak widać wieli graczy nie chce zmieniać podstawowego inferno, więc pojawia nam się pewien konflikt. Nikt raczej nie chce zmieniać pozostałych map, gdyż są one dobrze grywalne. Jednak jeżli gracze nie zdecydują się na pozbycie się tego duo Inferno to raczej nie nastąpi zmiana mapy. Więc albo zostawiamy to tak jak jest, albo zmieniamy zestaw Inferno na jedną z proponowanych map. 

Panowie i Panie prosze o konkretną odpowiedź czy zostawiamy zestaw Inferno czy jendak się pozbywamy na rzecz nowej mapy.

EDIT: Dodam, że ja osobiście pomimo tego że uwielbiam podstawowe Inferno - jestem gotów na zastąpienie tej mapy na nową

Edytował/a przez Dare Davil
  • Piwko 2
  • Wódeczka 1

Obserwowałem serwer jak chodziłem i na mapie inferno csgo znacznie spada ilość graczy, lecz na normalnym inferno tych graczy trochę jest. Na nuke też w pewnej ilości spada ilość graczy, a czemu to nie wiem.

• Piwko 1

Widzimy że do zmiany potrzebna jest mapa inferno go, lecz ja bym proponował zaryzykować i zmienić obydwie mapy inferno i wtedy zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Według mnie będzie to pozytywny aspekt i serwer będzie tętnił życiem. 😍

• Piwko 4

Na mapie inferno csgo spada liczba graczy sporo

SoBeK,

Proszę o wstawienie swojego GT.

Napisano (edytowany)

@Komandos11dokładnie  jestem tego samego zdania i dalej poroponuje westwood :)

@RaDziu ♥znaczy ja jestem tego samego zadnia co komandos ale chodziło mi o wybór ankiety, westwood ty moje widzie mi sie :)

@Andrej.no wiadmo 😜

Edytował/a przez DupShot
  • Piwko 2
  • Winko 1

@Komandos11& @DupShotJestem za żeby był westwood :) Starde dobre czasy ;)

• Piwko 2
  • Piwo bezalkoholowe 1

Napisano (edytowany)

Jestem za tym westwoodem ale wtedy zamiana idzie za całe inferno nie tylko csgo :) bo to 4 maps jak zamienimy tylko csgo to już nie to samo xD 

PS @Afrykato już nie będzie 4maps jeśli chcemy usunąć inferno csgo to wypada zastąpić inna wersją mapy.  -_- 

Edytował/a przez Andrej.
  • Piwko 1
  • Wódeczka 1

Inferno go usunąć , zwykle inferno zostawić.

Dodać de dust go

https://www.gametracker.com/player/Afryka/193.33.176.33:27015/

Na podstawie obecnych wyników ankiety podjęliśmy decyzje o usunięciu de_inferno_csgo. 

Przeszukałem serwisy z mapami do CS 1.6, ale nic ciekawego póki co nie wpadło mi w ręce, więc kolejkę starej mapy zajmuje po prostu zwykłe de_inferno.

Oczywiście nie dyskwalifikuje to faktu iż w przyszłości jeśli pojawi się ciekawy zamiennik to zostanie umieszczony na serwerze.

• Piwko 8
  • Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.