Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SoBeK

Poradnik | Brand Support

Rekomendowane odpowiedzi

Brand - Płomień zemsty!

Brand.png

Umiejętności

BrandP.png Płomień - pasyw który sprawia że przeciwnicy mogą zostać podpaleni po trafieniu jednym ze skilów. Po trafieniu trzema czarami - pojawia się krąg który zada po kilku sekundach dodatkowe obrażenia. Podpalenia z przedmiotów oraz summonerków nie nakłada dodatkowych ładunków.

BrandQ.png Spalenie - Brand rzuca przed siebie ognistą kulę zadającą obrażenia magiczne.

Jeżeli cel stoi w płomieniach (pasyw) to zostaje ogłuszony.

BrandW.pngSłup ognia - Brand rzuca w wybrane miejsce ognisty słup, który zadaje obszarowe obrażenia magiczne.

Jeżeli cel stoi w płomieniach (pasyw) to słup ognia zadaje 25% więcej obrażeń przy trafieniu.

BrandE.png Pożoga - czar powodujący oznaczenie przeciwnika i lekki wybuch zadający obrażenia.

Jeżeli cel stoi w płomieniach (pasyw) to po trafieniu rozpryskuje się na najbliższe cele.

BrandR.pngULTI : Piroklazm - Płomień ognia wyzwolony przez Branda odbija się 5 razy w wrogów - atakując priorytetowo tych, u których jest największa szansa ma aktywację 3 ładunków z pasywa.

Jeżeli cel stoi w płomieniach - to ulti spowalnia graczy.

Czary przywoływacza, które używamy to: błysk oraz wyczerpanie - > typowo na supprota :)

Runy + opis

14ebb9991673328cf0b1afb2a2115013.png

Jako że to postać, która bazuje w głównej mierze na obrażeniach magicznych wybieramy oczywiście czarnoksięstwo.

Kometa to podstawa - Aery odpadają - bo nic nie leczymy ani nie wspomagamy drużyny tarczami.

Jest to postać, która wymaga wiele many - dlatego też wybieramy opaskę przepływu many.

Jako że lubię bazować na Transcendencji to pragnę ją polecić - daje nam na start 10% skrócenia czasu odnowienia, a w późniejszym trochę obrażeń magicznych (zamienia nadwyżkę skrócenia czasu odnowienia na adaptacyjne obrażenia/obrażenia magiczne). Ostatnią wybraną umiejętnością jest poparzenie - zadaje dodatkowe obrażenia przy trafieniu czarem co 20 sekund.

Druga zaprezentowana ścieżka do wyboru to inspiracja - do wyboru polecam buty + kosmiczna przenikliwość.

Moim zdaniem kombinacja z butami lepsza - mobilność przede wszystkim.

Build

Najważniejszym przedmiotem supporta - jest oczywiście:

3303.png Ostrze złodziejki czarów - ponieważ  daje on złoto . Wybieramy ten item (z 3 dostępnych) ponieważ jako brand musimy być agresywni. :)

3136.png Drugim przedmiotem do którego będziemy dążyć jest nawiedzona maska (ulepszamy dopiero po kosturze rylai)- spamujemy czarami, więc dodatkowe  obrażenia w czasie walki się przydają. Item ten zwiększa nasze obrażenia podczas walki aż do 10%! 

3020.png Jako trzeci item - możemy ulepszyć buty (jeśli wybrałaś/eś takie runy jakie mam - pozostaje tylko ulepszenie). Chyba wiadomo dlaczego taki wybór? Obrażenia, obrażenia... :)

3116.png Czwartym przedmiotem będzie kostur - skoro jesteśmy supportem, a on spowalnia przeciwników - będzie to idealny wybór. Ponadto daje nam trochę życia oraz AP.

Reszty przedmiotów nie będę rozpisywał - wszystko zależy oczywiście od przeciwników, oraz od twojego teamu!

źródło grafik : https://eune.leagueoflegends.com

Nigdy nie grałem Brandem chyba, że na URF' ie. Po za tym kiedyś OP był jako support, a teraz to nie wiem. W porządku poradnik łap piwko! :)

Brandem nie zagram ale poradnik jest okej :lajk: .

@SoBeK ty wiesz co dobre :hrhr: Brandzik jest kozacki, mój main :wub:, czasem gdy grałem na supporcie miałem najlepsze staty i cerrowalem mecz xD Bardzo fajny jest w team fightach, jak i 1 vs 1 z niektórymi postaciami :) Postać, która polega głównie na skillach i na robieniu combo ^^

Ostatnio, czyli kilka dni temu jak grałam to miałam 3/3 staty xD

Ogólnie poradnik spoko ;p 

Gut gut :D

Oj Sobke zaskoczyłeś mnie tym poradnikiem. Masz tam wódke, tylko się nie opij ;)

Bardzo fajny poradnik :)

Tak dalej.. 

Pozdrawiam! 

Fajny poradnik ! :D

Dobry poradnik. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.