Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: plantronics =)))
Steam_ID : STEAM_0:0:1039471
Doświadczenie: Gram w cs’a od 10 lat. Spędzam każdy wolny czas na serwerze 4maps. Od niedawna jestem na forum, 

ale staram się dość często udzielać, jak tylko mogę! Skladam podanie tutaj na admina serwera, ponieważ jest tutaj fajny klimat, i z tego względu, spędzać będę tutaj jeszcze więcej wolnego czasu :)!
Znajomość AMXX(1-5) :4
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/plantronics %3D)))/193.33.176.33:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Tak, tylko raz  i to z własnej głupoty. Ponieważ jak większość wie, nie zapoznałem się z Regulaminem! 
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Tak, zapoznałem się, odrazu po banie :) 

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

Grasz na serwie parę dni i już masz luki w gt, myślę że to zdecydowanie za szybko  byś dostał admina. Nikt cię nie zna , mało Cię razy widziałem na serwie. Narazie na nie

• Piwko 1

Wybacz ale jestem na nie. Co prawda znam cie z serwa ale za szybko na składanie podania niestety. Wybacz 

• Piwko 1

Tak jak poprzednicy. Popraw GT aby nie było tych luk oraz daj się poznać na serwerze jeszcze i pograj z nami trochę. Jeśli wiążesz z nami swoją przyszłość to myślę że ten tydzień dobrze wykorzystasz. Przypominam następne podanie dopiero możesz za tydzień złożyć :)

odrzucone.png

• Piwko 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.