Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
OxyGeN

Zmiana Mapy vol. 2

Którą mapę chcesz zmienić?  

38 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Którą mapę chcesz zmienić?

• de_dust2
      3
    • de_nuke
      3
    • de_inferno
      2
    • de_mirage
      3
    • de_dust2_csgo
      2
    • de_nuke_csgo
      5
    • de_inferno_csgo
      19
    • de_mirage_csgo
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nawiązując do wcześniejszego tematu:

, w którym opowiedzieliście się definitywnie za zmianą map/mapy, kontynuujemy i dziś głosujemy na to, które chcecie zmienić.

• Piwko 5

Wszystkie mapy GO!

Dodał bym jakiegos azteca lub tuscana badz traina:)

• Piwko 3

Napisano (edytowany)

Oo train i tuscan to jest to :)

https://www.gametracker.com/player/Lukasse/193.33.176.33:27015/

Edytował/a przez Lukasse69
SoBeK,

Proszę o dodanie GT z 4maps.

• Piwko 1

Napisano (edytowany)
18 godzin temu, erQ~ napisał:

Wszystkie mapy GO!

Dodał bym jakiegos azteca lub tuscana badz traina:)

Popieram tutaj zdanie kolegi, również proponowałbym dodanie map, takich jak.

Tuscan

Train, a nawet Aztec'a :)

https://www.gametracker.com/player/plantronics %3D)))/193.33.176.33:27015/

Edytował/a przez plantronics =)))
StaR ★,

Edytując post, proszę o dodanie GT z 4maps.

• Piwko 2

Napisano (edytowany)

Moim zdaniem najbrzydszą mapą jest de_mirage. Najzwyczajniej w świecie nie dorasta do pięt innym mapom, w tym de_mirage_csgo. Proponuję zatem usunąć ją a w zamian dodać tuscan lub cpl_mill

https://www.gametracker.com/player/CallMeSniper/193.33.176.33:27015/

Edytował/a przez CallMeSniper
  • Piwko 1

Można by dust'a2 wywalić, ponieważ prawie na każdym serwerze jest ta mapa grana. Train albo Cabble(stone) można dać, ponieważ obie są dostępne w obu wersjach. Tuscan trochę odpada, bo nie ma w internecie wersji GO (chyba, że o czymś nie wiem)

https://www.gametracker.com/player/Ja tu tylko sprzatam|Emaus|/193.33.176.33:27015/

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Ja również wywalilbym inferno CS go, a w zamian dodałbym cbble, oraz cache chyba tak się nazywa ta mapka a jest dostępna w 2 formach. Szkoda że tuscana nie ma w formie go bo to jedna z najlepszych mapek w csie.

Mirage jest jedną z tych map co gra najwięcej osób , wiec nie zgadzam się z opinią @CallMeSniper bo jest ona nie adekwatna to serwera .

• Piwko 1

Proponuję mapy: cobble, cache, overpass. Aztec już był i się nie sprawdził, to samo miałem styczność z trainem na #2 i gracze nie chcieli grac na tej mapie. DD2 ja bym nie usuwał, dlaczego? Ponieważ na tej mapie jest najwięcej graczy, przykładowo dzisiaj... Na duscie serwer był prawie pełen, a już na inferno_go było 15 graczy i liczba spadała.

@plantronics =))) mapa jest całkiem fajna i chętniej grana od train'a, więc tez można spróbować na okres próbny

• Piwko 2

1 godzinę temu, Emaus aka Pierniczek napisał:

Można by dust'a2 wywalić, ponieważ prawie na każdym serwerze jest ta mapa grana. Train albo Cabble(stone) można dać, ponieważ obie są dostępne w obu wersjach. Tuscan trochę odpada, bo nie ma w internecie wersji GO (chyba, że o czymś nie wiem)

https://www.gametracker.com/player/Ja tu tylko sprzatam|Emaus|/193.33.176.33:27015/

Nie masz szans jezeli chodzi od dd2. To strzal w kolano :). Dziwni mnie tylko fakt ze jak wyj** mnie z PR po kilku miesiacach liczba graczy strasznie zmalala. Wywalajac dd2 pogramy max 15 osob. Ale co do Casche najbardziej na tak nawet dac na probe na bank duzo ludzi nie zna ale mapa jak najbardziej przyjemna do katowania. Aztec ? tak jak @Bialy:) napisal, bylo kilku tylko napalencow gdzie okazal sie niewypalem.

1 godzinę temu, Emaus aka Pierniczek napisał:

• Piwko 1

54 minuty temu, Biały ;) napisał:

Proponuję mapy: cobble, cache, overpass. Aztec już był i się nie sprawdził, to samo miałem styczność z trainem na #2 i gracze nie chcieli grac na tej mapie. DD2 ja bym nie usuwał, dlaczego? Ponieważ na tej mapie jest najwięcej graczy, przykładowo dzisiaj... Na duscie serwer był prawie pełen, a już na inferno_go było 15 graczy i liczba spadała.

No tutaj Białko ma racje, dd2 dzisiaj mi zaimponowało na 4maps, jeśli chodzi o frekwencje graczy. Dust'a też bym zostawił, ale dodałbym tuscana. 

Co ty na to @ Biały ;)?

• Piwko 1

@mateusz 142

Brachu, spójrz też na wypowiedzi adminów, dużo razy było pisane, że train nie wypialił na serwerach.

Owszem zgodzę się, bardzo fajna mapa, moja ulubiona mógłbym rzec, ale nie w tym sens.

Chcą aby frekwencja, byłe jeszcze lepsza, trzeba tak na to spojrzeć.

• Piwko 2

1 godzinę temu, erQ~ napisał:

Nie masz szans jezeli chodzi od dd2. To strzal w kolano :). Dziwni mnie tylko fakt ze jak wyj** mnie z PR po kilku miesiacach liczba graczy strasznie zmalala. 

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem. A więc - XDDDDDD

A może na próbę dać jedną mapę z hostami? Jak myślicie, wypaliłby taki pomysł? ;] 

https://www.gametracker.com/player/P A L Ę K O N T O MINUS-/193.33.176.33:27015/

• Piwko 2

Napisano (edytowany)

Dd2 musi zostać, chyba logiczne że to jest najbardziej grywalna mapa nie mówię tu tylko o 4mapsie.

Ja bym był za de_westwood i tuscan albo train

@PEJTERdobrze mówi polać mu :D

Edytował/a przez DupShot
  • Piwko 1

Napisano (edytowany)

Dla mnie zwykły Mirage powinien być zmieniony , a najlepiej żeby zostały same mspki z GO

Zapomniałem o tym :P     https://www.gametracker.com/player/Afryka/193.33.176.33:27015/

Edytował/a przez Afryka
kolaokl,

Proszę o GT z 4MAPS .

• Piwko 1

Pozwolę również wtrącić się. Uważam że najczęściej grywalne mapy to w szczególności dd2 nuke oraz inferno oraz mirage/go . Te mapy bym zostawił oraz odpowiedniki GO, oprócz inferno GO. Przez ostatnie miesiące obserwowałem serwer i stwierdziłem że większość map lubicie z wyjątkiem inferno GO. Kiedy tylko się pojawia znikacie, kiedy znika wy się pojawiacie. Uważam że Wasze propozycje map jak tuscan, kabul westoow, aztec czy train są ciekawe bo sam bym je zaproponował. Myślałem nad tymi mapami i stwierdziłem żeby zrobić co miesięczne ankiety na zmianę mapy którąś z tych wymienionych wyżej, bez możliwości powtórki mapy z danego miesiąca. 

Reasumując coś pomyślimy, Wasze sugestie też nam bardzo w tym pomagają za nie bardzo dziękuje :)

Wspólnie sprawmy że 4MAPS odżyje a ja sam będę prosić adminów o możliwość zwolnienia slota bo wejść nie mogę i wspólnie pograć z Wami :)

• Piwko 2
  • Wódeczka 3

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to z Autopsji polecam de_westwood. Jest to mapa która wbrew pozorom przyciąga sporą ilość osób, co do map zaproponowanych przez ciebie @kolaoklto również z autopsji nie polecam traina - jest zwyczajnie za duży i w godzinach do polodnia będzie za mało osób, na tuscanie też uciekało sporo osob. Kabul ma jednego bsa co go skreśla według mnie, azteca próbowałem tylko na święta i w sumie działał dosyć. Kategorycznie odradzam mapy z hostami bo przez większosc czasu w momencie braku admina owe hosty będą zabijane

Edit1: cobblestone jest za duży jak na razie, a cpl_mill jest praktycznie kopią tuscana, z tego wyboru preferowalbym tuscana z powodu kolorystyki która jest przyjemniejsza dla oka.

https://www.gametracker.com/player/PEJTER/193.33.176.33:27015/

• Piwko 1

Więc tak zacznę może od wypowiedzenia Kajmana: mapa z hostami jest na serwerach innych PR. Co do map dodał bym cache, azteca, traina, cobbla. 

Dnia 14.05.2018 o 21:55, DupShot napisał:

Dd2 musi zostać, chyba logiczne że to jest najbardziej grywalna mapa nie mówię tu tylko o 4mapsie.

Ja bym był za de_westwood i tuscan albo train

@PEJTERdobrze mówi polać mu :D

westwood? ta mapa juz tu kiedys byla tak samo jej druga wersja z tego co pamietam bylo podobnie jak w przypadku inferno cs go spadkowa frekwencja...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.