Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jak pewnie zauważyliście czy może też nie administracja banuje graczy lub kickuje z powodem ,,Mikro+16" bądź ,,Mikro po mutacji"

Nie wiem czy to jest jakoś ustalone czy też nie ale w regulaminie nie ma.

Dlatego proponuję dodanie do regulaminu ,,Mikro po mutacji [kicki i takie tam] (ustalacie sobie sami)

Druga moja propozycja jest naprawienie /rs (RoundSound)

Ponieważ pomimo że mam włączona nie działa muzyka pod koniec rundy 

Z tego co ostatnio słyszałem dla graczy ns nie działa a dla graczy którzy mają cs*'a przez steama działa 

Moim zdaniem bez sensu

Pozdrawiam Mllody

Co do pierwszego powinno zostać to dodane do regulaminu, ponieważ wchodzą dzieci które nie mają mutacji i mają piszczące głosiki, zamiast dawać tylko info to gadają bóg wie co na tym serwerze. W dodatku jak każdy dobrze zauważył to dzieci te przeklinają gorzej niż ci dorośli. 

Co do drugiej propozycji/błędu to nie wiem ponieważ mam wyciszone dźwięki mp3 :D

• Winko 1

Sprawa numer 1. Zaraz będzie dodane

Sprawa numer 2. Ogólnie rzecz biorąc, ustawiłem wszystko przez programy tak aby śmigało i nie ma prawa nie działać. Wszystkie problemy związane z RoundSound'ami leżą po stronie waszych wersji Counter Strike'a 1.6. Osobiście polecam wersje v43 z której korzystałem kiedyś i tylko raz miałem problem z muzyką ;) (Steam i tak jest lepszy a nie trzeba za dużo wydać na niego)

Edit1. Temat zostawiam otwarty w razie wypowiedzi

17 godzin temu, PEJTER napisał:

Sprawa numer 2. Ogólnie rzecz biorąc, ustawiłem wszystko przez programy tak aby śmigało i nie ma prawa nie działać. Wszystkie problemy związane z RoundSound'ami leżą po stronie waszych wersji Counter Strike'a 1.6. Osobiście polecam wersje v43 z której korzystałem kiedyś i tylko raz miałem problem z muzyką ;) (Steam i tak jest lepszy a nie trzeba za dużo wydać na niego)

Pejter tylko że z moją wersją cs'a było wszystko okej, wcześniej wszystkie rs działały :/ Dopiero jak ostatnią się zepsuły to od tego czasu nie słychać ich :( 

Może dzisiaj będzie lepiej, wieczorem nowe rsy wpuszczę na serwer bo wczoraj się nie wyrobiłem, a teraz jestem poza domem

• Winko 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Naprawione.

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.