Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Vakos

Szybka rekrutacja na Grafika [ON]

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

* Mile widziana aktywność w dziale. 
* Minimum 15 lat.
* Spędzić na forum minimum 1 dzień.
* Posiadać 20 sensownych postów.
* Realizowanie zleceń graficznych.
* Wykazywać się aktywnością.
* Sporo wolnego czasu.
* Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność.

Zadania stawiane przed Grafik:

* Moderacja działu graficznego
* Rozpatrywanie podań o grafiki użytkowników.

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!:

Imię: 

Jakiego używasz programu graficznego:
Jak długo zajmujesz się grafiką:
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie:
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:
Coś o sobie:
Doświadczenie:
Przykładowe prace (przynajmniej 3): 

• Piwko 2
  • Piwo bezalkoholowe 1

Chętnie pomogę dopóki nie znajdziecie kogoś solidniejszego.
W końcu, zawsze mnie denerwowali zieloni i jasnoniebiescy w moim dziale ;D

Spoiler

Imię: Patryk

Jakiego używasz programu graficznego: Adobe Ilustrator CC, Photoshop CC
Jak długo zajmujesz się grafiką: To już będzie prawie 7 lat!
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Będę wykonywał zlecenia aż nie stracę weny twórczej. Standardowo jak co roku.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Mniej niż godzinę, sprawdzam tylko dział graficzny.
Coś o sobie: Cześć jestem Patryk interesuję się grafiką.
Doświadczenie: Dwukrotnie odznaczony 6445_Bez_nazwy19.png.b6b7ce31e37f64351cb66e24fe695a98.png za służbę na forum jako grafik. o7
Przykładowe prace (przynajmniej 3): https://pijemy-rozrabiamy.pl/profile/11516-pacislavek/?do=content&type=forums_topic_post&change_section=1

Zdecydowanie większość moich postów to prace dla użytkowników tego forum

Vakos,

Przyjęty

• Piwko 4
  • Winko 5
  • Wódeczka 2

Imię: Michał

Jakiego używasz programu graficznego: Photoshop CC 2018
Jak długo zajmujesz się grafiką: około 2 lata coś tam się bawię, początki były liche, napis + grafika + obrys 
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Trudne pytanie, prace?

Bardziej to będzie przyjemnością, oraz coś na wolny czas! :D
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Po szkole zawsze na bieżąco sprawdzam fora, co jakiś czas odświeżam z nadzieją,

że ktoś złożył zlecenie ^^
Coś o sobie: Mam na imię Michał, mam 15 lat. Interesuje się grafiką, motoryzacją, oraz sportem.

Chodzę do klasy koszykarskiej już 5-ty rok.
Doświadczenie: Na paru sieciach byłem grafikiem, z czasem się ucze co raz więcej i staram się nie robić prac na 1 szablon.

Przepraszam, że wygląda to jak bym leciał tylko na rangę, czas spędzony oraz posty..

Proponował bym okres próbny w celu sprawdzenia mnie z aktywności,

oraz zaangażowaniu w wykonywanie zleceń

Edytował/a przez Przebiegla Zebra
Vakos,

Odrzucone

• Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Imię: Mateusz

Jakiego używasz programu graficznego: Photoshop CC
Jak długo zajmujesz się grafiką: 2 lata
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Chciałbym pomóc innym użytkownikom i nie tylko, niektórzy nie zbyt wiedzą jak zrobić ładną grafikę dlatego piszę te podanie. :) 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-3h Wchodzę co 1h i sprawdzam dział graficzny.
Coś o sobie: Mam na imię Mateusz interesuję się informatyką, a szczególnie działem grafiki. :)  
Doświadczenie: Już od ok. roku wykonuję bardziej profesjonalne grafiki i większość osób nie tylko z forum była zadowolona.

5ae012f0a1fce_SygMaggio.jpg.579372817643309ec9851b2cf9019913.jpg

EVil.jpg.eb021fff8149898f82a8236407bd69f4.jpg

Tą grafikę robiłem specjalnie na okładkę płyty napis w prawym dolnym rogu :D

5ae0139734f8f_PytaforWiktor.thumb.jpg.46429fa613e016f8f968f6d8acd8db52.jpg

Edytował/a przez Redrum
Vakos,

Odrzucone

• Piwko 2
  • Winko 1
  • Wódeczka 2

Imię: Agnieszka.

Wiek:  13 ;v (Zdaję sobie sprawę iż nie spełniam wymagań wiekowych, lecz mam nadzieje, że dostanę szanse i wiek nie będzie stanowił bariery).

Jakiego używasz programu graficznego: Photoshop CS6.
Jak długo zajmujesz się grafiką: Dziesięć miesięcy.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Jako grafik będę chciała pomóc użytkownikom forum poprzez wykonywanie zleceń oraz innych prac graficznych.
Również będę chciała proponować różne propozycję odnośnie działu graficznego.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Na forum spędzam 2-3 godziny dziennie, gdy zobaczę tylko, że zostało dodane jakieś zlecenie staram się owe wykonać.
Coś o sobie: Mam na imię Agnieszka i mam 13 wiosen. Pochodzę z województwa Śląskiego, a dokładnie z Bytomia. Interesuję się informatyką, grafiką komputerową oraz CS'em. Na poprzednich forach pełniłam różne funkcje, zaczynające się od grafika, redaktora, admina serwera CS 1.6 aż po admina ts3. W wolnych chwilach lubię jeździć na rolkach oraz grać w siatkówkę.
Doświadczenie: Jak już wyżej wspomniałam pełniłam funkcje grafika na poprzednich sieciach, robiąc grafiki staram się każdą robić coraz lepiej i dążyć do upragnionego celu.

Vakos,

Przyjęte

• Piwko 10
  • Winko 5
  • Wódeczka 3

Napisano (edytowany)

Imię: Mateusz

Jakiego używasz programu graficznego: PhotoShop CS6, Gimp
Jak długo zajmujesz się grafiką: 2 lata
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Grafikę i programistkę wiąże ze swoim przyszłym zawodem, gdy wykonuję jakąś grafikę to nie nazywam tego pracą, ale doświadczeniem i czymś przyjemnym. Co prawda moje prace nie są na bardzo wysokim poziomie, ale na  większości się znam, a jeśli nie to zaczerpuję wiedzy z różnych źródeł typu YouTube itp.  i po takiej nazwę to ,,korepetycji"  potrafię zapamiętać szczegółowo jak to zrobić. Rangę grafik posiadałem już na forum, które z czasem upadło, nikt nie narzekał na prace i byłem najlepszy z tamtejszych grafików. Poza tym chciałbym pomóc użytkownikom oraz forum w rozwoju.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-4h
Coś o sobie: Mam na imię Mateusz  mam 15 lat, od zawsze interesowała mnie informatyka w szczególności dział grafiki i programistyki. Od początku mojego spotkania się z komputerem chciałem z nim ,,pracować". Szczególnie cieszyłem się gdy komputer się zepsuł, ponieważ mogłem go naprawić z tatą :) 
Doświadczenie: Na kilku sieciach posiadałem rangę grafik i nikt nie narzekał na moje prace :) 

AvatarInsu.png.ff76123eb69c01d85fe71fc5b5383581.png

5af73325599c4_SygMaggio.jpg.cf38d1c1523e4b90d57187e0d753890d.jpg

Onlyawp.png.978d6a4cf70c0ae7b2d068a18cda7d4a.png

Untitled-2.png.a6da8ed8b72344ebcbb12e43e2dedf75.png

XDXD.thumb.png.db90d880f4cdb2a03e9a5b09d72a592f.png

785501972_preview_z7.thumb.png.91fdfde84a574baa7ef6404e91652411.png

Edytował/a przez Redrum
Vakos,

Przyjęte

• Piwko 3
  • Winko 1

Imię:  Dominik

Jakiego używasz programu graficznego: Gimp, PS
Jak długo zajmujesz się grafiką: W okolicach pięciu miesięcy.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Jako miłą i spokojną prace, chciałbym pomóc innym grafikom w realizowaniu zleceń.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Mniej więcej dwie godzinki.
Coś o sobie: Jestem Dominik  we wrześniu stuknie 16-stka, pochodzę z woj. pomorskiego, mam charakter specyficzny, podchodzę do rzeczy z wyrozumiałością i "z głową", jestem cierpliwy,  jeżeli mam coś zrobić to, to robię, i nie odkładam tego na później.
Jako grafik staram się wykonywać pracę jak najlepiej, ale każdy ma dobry i zły dzień.

Doświadczenie: Grafik już na upadłej sieci, spędziłem tam ponad pół roku, aż sieć nie upadła
Przykładowe prace (przynajmniej 3): https://imgur.com/a/gMvqKS4

Vakos,

Przyjęte

• Wódeczka 6

Napisano (edytowany)

Imię:  Damian

Jakiego używasz programu graficznego: Photoshop CS6 i Gimp. 
Jak długo zajmujesz się grafiką: Od miesiąca.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Chciałbym pomagać wykonywać  prace graficzne. 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Około 3h.
Coś o sobie: Mam na imię Damian, pochodzę z województwa mazowieckiego. Jestem bardzo miłą osobą, która szybko nawiązuje kontakty. Również lubię pomagać. Zainteresowałem się grafiką przypadkiem, stwierdziłem że spróbuje zrobić parę prac graficzny, spodobało mi się i tak zacząłem robić zlecenia.
Doświadczenie: Niestety nie miałem jeszcze rangi grafik na innych sieciach. 
Przykładowe prace (przynajmniej 3): https://imgur.com/a/uiYXLQW

Edytował/a przez Psychiczny :*
Vakos,

Odrzucone

• Wódeczka 4
  • Piwo bezalkoholowe 1

Szybka Rekrutacja OFF

• Piwko 2

Szybka Rekrutacja ON

• Piwko 1

ImięJakub

Jakiego używasz programu graficznego: Photoshop 2019 oraz GIMP (Gimpa bardzo rzadko)
Jak długo zajmujesz się grafiką: Grafiką zajmuję się już pół roku. Może nie jestem jakiś genialny ale uczę się sam od podstaw.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Byłbym raczej otwarty na wszystkie propozycje. Pytałbym innych o zdanie czy dana grafika się nadaję.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Na forum jestem nowy. Jeżeli trzeba to umiem nawet spędzić 10 h na forum dziennie.
Coś o sobie: Witam. Jestem Jakub. Mam 16 lat i pochodzę z województwa Wielkopolskiego z miasta Piła. Jestem grafikiem od ponad pół roku i gram w różnorodne gry. Od 7 lat gram w MTA. Tam zaczęła się moja inspiracja do pisania skryptów oraz do grafiki. Na początku nic mi nie wchodziło i się poddałem. Po 7 latach powiedziałem sobie że muszę coś wreszcie zacząć robić. Teraz moje skrypty są na jednym z największych serwerów, a ostatnio (tak jak pisałem pół roku temu) zacząłem interesować się grafiką. Zacząłem się uczyć jak robić/przerabiać zdjęcia. Aktualnie jestem średnio zaawansowanym grafikiem. Jestem uczniem 3 gimnazjum i interesuję się e-sportem. Jeżdżę na zawody e-sportowe po to by się rozwijać. 
Doświadczenie: Doświadczenie no takie średnie bym powiedział.
Przykładowe prace (przynajmniej 3):  http://imgur.com/gallery/B1V5x4d

Wiem że nie spełniam wymagań i mam małe szanse ale jeden z waszych adminów zna mnie w realu i wam potwierdzi że jestem zaufana osobą

Joanna,

Nie spełniasz wymagań. Nie znamy Cię. Popracuj nad aktywnością na forum i zapraszam ponownie za jakiś czas. Odrzucone.

• Winko 1

Napisano (edytowany)

Imię

• Jasiu

• 17

Jakiego używasz programu graficznego:

• Gimp, Photoshop, Picasa, PhotoScape, Logopit

Jak długo zajmujesz się grafiką:

• 6 lat, Grafika to zawsze była moja pasja która sprawiała mi radość oraz mam w planach zostać fotografem

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie:

• Wyobrażam sobie to w ten sposób że będę mógł pomagać innym osobom na forum z naprawdę zgraną ekipą oraz że bedziemy się dogadywali

Ile czasu dziennie spędzasz na forum:

• Staram się jak najwięcej, nawet gdy jestem w szkole lub pracy to staram się być na bieżąco z forum ale tak ok. 8-9 godzin

Coś o sobie:

• Siemano jestem Janek, mieszkam w województwie Dolno Śląskim a konkretnie w Świdnicy. Uczę się w szkole zawodowej na kierunku mechanicznym oraz jestem pracownikiem SoFly. W wieku 16 lat zdałem prawo jazdy kategori A na jednoślady o pojemności maks 150. Mam w posiadaniu dwa motory, pierwszy to KTM SX 125 którym wyjeżdżam często ze znajomymi lub rodzicami w góry, a drugi to KTM DUKE Doświadczeniabieram się do szkoły lub pracy. Mam konto steam które liczy ponad 800 gier lecz niestety musiałem przerzucić się na cs 1.6 ns z powodu vaca którego dostałem z powodu kolegi który grał na aimie a ja za to dostałem razem z nim rykoszetem. Aktualnie robię własną paczkę modów do cs1.6 i jestem na drodze ku końca i prawdopodobnie w czerwcu cała sieć zobaczy moją pracę

Doświadczenie:

• Bardzo duże, jak mówiłem zajmuję się grafiką bardzo długo plus dodam że trzy lata temu byłem grafikiem na sieci PolejemyWypijemy, niestety sieć upadła lecz umiejętności zostały 

Przykładowe prace:

(Przepraszam za brak 20 postów ale mam nadzieję że to nie będzie problem)

Edytował/a przez Twitch.Siwy
Vakos,

Odrzucone

• Wódeczka 1

Imię: Patrycja

Jakiego używasz programu graficznego: Photoshop CC 2019
Jak długo zajmujesz się grafiką: W sumie ciężko powiedzieć, bo kiedyś zajmowałam się grafiką za czasów fikcji na nk :hrhr: i wróciłam do tego ponad rok temu.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Chcę pomóc @ Serafinaw realizowaniu zleceń i moderowaniu działu.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Jak siedzę w domu, to prawie ciągle mam otwartą kartę z forum.Natomiast gdy gdzieś wychodzę, to przeglądam je co jakiś czas na telefonie.
Coś o sobie:  Mam na imię Patrycja. Pochodzę ze śląska, a dokładnie około 70 kilometrów od Katowic.Po wakacjach idę do trzeciej klasy liceum o profilu biol-chem-ang.Moje ulubione przedmioty to chemia, historia i angielski.W wolnych chwilach wykonuję zlecenia, oglądam seriale oraz spotykam się ze znajomymi. Uwielbiam podróżować oraz koty :wub: Od małego interesuje mnie grafika, ale byłam za leniwa by bardziej się w to wgłębić. Natomiast teraz robię to ze względu na to,że to lubię.
Doświadczenie: Byłam już tutaj grafikiem.
Przykładowe prace (przynajmniej 3): https://imgur.com/a/zhMJ9fB

Vakos,

Przyjęte

• Piwko 7
  • Winko 7
  • Wódeczka 8
  • Piwo bezalkoholowe 2

Imię: Mateusz

Jakiego używasz programu graficznego:Adobe PhotoShop, czasami GIMP
Jak długo zajmujesz się grafiką:półtorej roku
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie:Wykonywanie zleceń, systematyczna praca
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:3-4 nawet 5h
Coś o sobie:Hej, jestem Mateusz i mam 15 lat, interesuje się grafiką i komputerami, w wolnym czasie lubię sobie posłuchać muzyki i pograć w gry.
Doświadczenie:7/10
Przykładowe prace (przynajmniej 3): https://imgur.com/a/7ccDMVE

Wiem, że nie spełniam wymagań, może okres próbny?, naprawde, umiem wykonywać prace bardzo starannie.

Joanna,

Odrzucone.

Imię: natalia

Jakiego używasz programu graficznego:fotoshop
Jak długo zajmujesz się grafiką:1 rok
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie:bardzo dobrze se wyobrażam pracę w waszym temie
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:teraz jestem nowa ale tak od 4 do 6 godz
Coś o sobie:mam na imię Natalia mam 16 lat lubię gry komputerowe i robienie grafik 
Doświadczenie:9/10

PSX_20190823_231340.jpg

PSX_20190823_231947.jpg

PSX_20190823_233144.jpg

Joanna,

Odrzucone

• Piwko 2

Napisano (edytowany)

Imię: Natalia 

Jakiego używasz programu graficznego:photoshop
Jak długo zajmujesz się grafiką:1 rok
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie:bardzo dobrze jest miła atmosfera na sieci itd. 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:3/4 godz
Coś o sobie:mam na imię Natalia pochodzę z Gorzowa Wielkopolskiego mam 16 lat i od 1 roku zajmuje się grafiką itd w wolnym czasie lubię se pograć w różne gry cs lol metin itd
Doświadczenie:bardzo dobre ❤️
Przykładowe prace (przynajmniej 3):

Bardzo proszę o okres próbny 😘💎

XDXD.thumb.png.db90d880f4cdb2a03e9a5b09d72a592f.png

qroskus.thumb.gif.db3a656e852dfe25638ff16706c0c71c.gif

imageproxy.png

qroskus.thumb.gif.db3a656e852dfe25638ff16706c0c71c.gif

image.png.b8fc7af113192e36b5cd1307eef1fa58.png

Edytował/a przez Nataliaaa
Joanna,

Bardzo proszę o nadrobienie wymagań. Odrzucone

• Piwko 3

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Tylko 75 emotikonów jest dozwolone.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.