Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Witam

Jest szansa żeby wprowadzić na serwer opcje /mute? Ja rozumiem że dużo ludzi wchodzi sobie pogadać, ale jednak serwer jest od grania a nie od pierdzielenia o głupotach... Jeszcze rozumiem raz za czas powygłupiać się ale czasami naprawdę nie da się już słuchać jak niektórzy gadają.. Przykład przed chwilą gdzie trzech śmieszków z CT co rundę mówią "Siema" 5x i ich to śmieszy... Wszystko idzie zrozumieć ale jednak od gadania jest ts/discord a nie w grze :P 

# @ PEJTERczekamy na Twoją odpowiedź :P 

PS. Mi rs'y dalej nie działają XDD 

Edytował/a przez Unluku
  • Wódeczka 2

Dobry pomysł, jestem zza ale niech się wypowiedzą szefowie ;-)

Zgadzam się z tym, często spotykam ludzi na serwerach którzy nie potrafią zrozumieć że mikrofon im trzeszczy, albo żeby nie słuchać jak ktoś ma do siebie jakieś problemy.

Bez sensu propka, jak jesteś na serwerze naciśnij ESC, następnie Player List, wyskakuje ci lista osób i mutujesz kogo chcesz. 

3 minuty temu, kprosto49 napisał:

Bez sensu propka, jak jesteś na serwerze naciśnij ESC, następnie Player List, wyskakuje ci lista osób i mutujesz kogo chcesz. 

Oczywiście wiem że jest taka opcja, ale nie wiem czy większość tak miała czy tylko ja, ale ostatnio zmutowałem tak gracza a dalej go słyszałem. 

• Piwko 1

uważam, że dobra propozycja. Powinna być wprowadzona.

3 godziny temu, Unluku napisał:

Oczywiście wiem że jest taka opcja, ale nie wiem czy większość tak miała czy tylko ja, ale ostatnio zmutowałem tak gracza a dalej go słyszałem. 

To wpisz w konsole voice_enable 0 , tylko to mutuje wszystkich. 

Przed chwilą, kprosto49 napisał:

To wpisz w konsole voice_enable 0 , tylko to mutuje wszystkich. 

Bez sensu mutować wszystkich bo niektórzy dają info po śmierci, poza tym nie mówimy o żadnej dużej zmianie ;P Wydaje mi się że wprowadzenie opcji /mute to same plusy :D

1 minutę temu, Unluku napisał:

Bez sensu mutować wszystkich bo niektórzy dają info po śmierci, poza tym nie mówimy o żadnej dużej zmianie ;P Wydaje mi się że wprowadzenie opcji /mute to same plusy :D

Jak to ci też nie pasuje, to zmieniam zdanie i jestem za tym pluginem. Chyba, że wgrany jest pługin do gagowania/mutowania przez admina, to wtedy napisz na [email protected], że ktoś przeszkadza i po problemie

4 minuty temu, kprosto49 napisał:

Jak to ci też nie pasuje, to zmieniam zdanie i jestem za tym pluginem. Chyba, że wgrany jest pługin do gagowania/mutowania przez admina, to wtedy napisz na [email protected], że ktoś przeszkadza i po problemie

jest wgrany lecz nie zawsze jest admin na serwerze ^^

Co do propozycji jestem za ;)

Co do adminów to wiecie jak to jest, ten tego upomni bo się znają itp ;) Jednak wolałbym to mieć na własną wyłączność i żebym sam decydował kogo nie słysze a kogo tak :D 

Także jestem za tym. Dziś jakiś dzieciak darł mordę dobre pół godziny, zanim @11ruk3q.jpgZiolek92ściągnąłem ze steam...

Ciekawa sprawa, dałem Ci wódeczkę za pomysł. Taka komenda powinna się przydać na każdym serwerze PR :)

To że nie odpisuje w jakims temacie to nie znaczy że go nie widzę, nie musisz mnie oznaczać żeby mi pokazać ;) nie odpowiedziałem bo czekałem na większą ilość wypowiedzi. Co do samej propozycji to jeszcze przemyśle i dam odpowiedz potem a co do wiadomości @braindeadfifito pisz z tym do Vakosa 

Edit1. Plugin będzie wgrany na serwer na dniach

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

przyjeta.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.